halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja tu płaczu nie widzę. Sam powiedział, że tych akcji nie widział. Moim zdaniem trochę prowokacja z Twojej strony. Według mnie nic złego nie powiedział. Przegrał ale walczył. Czasami jest ciężko po takim meczu, gdzie wysiłek był ogromny powiedzieć, że dali ciała, a sędzia bezbłędny.
PS. Zatrzymać Barcelona to duuży wysiłek. Jak widać, czasem nawet autobus nie pomaga. Ale byli przez bardzo długi czas skuteczni w obronie. Bez takich brutalnych zagrań jak Espanyol.
0
Ojjj będą kontrowersje po meczu. Ale co zostało nam zabrane,nietrafione to zwrócone!
0
Pique go powinien grać w siatke albo kosza. Bo nie pierwszy raz jets u niego ręka w ok. 7m u przeciwnika.
0
Jessssttttt!
0
Ehh. Gdzie tkwi problem....
0
Mój dysk w miarę dobry ze wszystkim kosztował mnie 190 zl
1
Witam.
0
No to jeszcze kilkanaście karnych i Ronaldo dogoni Messiego w Pichichi :)
1
Niech sobie kupią maść na ból dupy. Na psychiatre za późno.
0
To przez te włosy :)
0
To jest szon. Tego nie ogarniesz...
1
Łezka się w oku zakręcila.
4
"tu się ma grać i wygrywać, a nie całuski"
9
Bardziej madrycki niż Barcelonski :)
0
To nie jest gracz dla Barcelony. On będzie wyszydzany itd bo to kiepski zawodnik.
1
Wysadzilo stronę po tylu cules. A więc cieszmy się awansem!
0
Jak dla mnie bardzo nerwowa końcówka. Ale mamy to! Idziemy dalej!
1
Naprawdę??????
27
Ten sędzia to jeden z najgorszych jak nie najgorszy sędzia w Hiszpanii. Dramat.
0
Czy on powiedział Mateo Lopez? Czy uszy nie te...
0
Tak. Tak. Tak. Taaak!
0
Ciekawe czy na konferencji wspomną o braku Cerka.
1
Tu można o wielu rzeczach pisać. O ile pamięc mnie nie myli to nie ma zakazu (chyba) cytowania ludzi o niskim IQ. Mamy powody to się śmiejemy. Śmiech to zdrowie. A dzięki zdrowiu żyjemy dłużej. Wiec same plusy :)
0
Sytuacja jest odwrotna. To nas nie usprawiedliwia, ale... Przegrać z ogórkami w dwumeczu to wiesz... My mamy inny kaliber i jeden gol w plecy. Choć bardzo chce żeby Barca wygrała. Poza tym czy ja wiem. Czy biali maja powody do smiania się?
0
Obecnie to taki 4rsenal 2.0 :D
2
Najdziwniejsze będzie to, jak z Leganes przegrają (znaczy już przegrali) a z PSG wygrają i to z przytupem, aaaa tak niby może być. Różnie to bywa.
1
może aktualizują do 2.0 xDD
2
Wiem, że pokora i tak dalej i tak dalej. Ale my mamy nieco trudniejszego rywala i mamy 1 gol w plecy, a nie tak jak biali - jeden do przodu i niby słabszy rywal. No więc jak widać, mamy z czego się cieszyć :)
5
He, he Helena! mam zawał
"Ogórki grają dalej, ogórki odpadają"
a to Ci dobra moderacja, poziom równe 0. Oby tak dalej.
1
Ogórki(te prawdziwe) oficjalnie skiszone !!! :)
beka trochę. Ale Zizou powie "kadra jest pełna, jestem zadowolony. Brakowało okazji. Piłka nie chciała wpaść"