4

Ja tu płaczu nie widzę. Sam powiedział, że tych akcji nie widział. Moim zdaniem trochę prowokacja z Twojej strony. Według mnie nic złego nie powiedział. Przegrał ale walczył. Czasami jest ciężko po takim meczu, gdzie wysiłek był ogromny powiedzieć, że dali ciała, a sędzia bezbłędny.

PS. Zatrzymać Barcelona to duuży wysiłek. Jak widać, czasem nawet autobus nie pomaga. Ale byli przez bardzo długi czas skuteczni w obronie. Bez takich brutalnych zagrań jak Espanyol.

0

Ojjj będą kontrowersje po meczu. Ale co zostało nam zabrane,nietrafione to zwrócone!

0

Pique go powinien grać w siatke albo kosza. Bo nie pierwszy raz jets u niego ręka w ok. 7m u przeciwnika.

0

Jessssttttt!

0

Ehh. Gdzie tkwi problem....

0

Mój dysk w miarę dobry ze wszystkim kosztował mnie 190 zl

1

Witam.

0

No to jeszcze kilkanaście karnych i Ronaldo dogoni Messiego w Pichichi :)

1

Niech sobie kupią maść na ból dupy. Na psychiatre za późno.

0

To przez te włosy :)

0

To jest szon. Tego nie ogarniesz...

1

Łezka się w oku zakręcila.

4

"tu się ma grać i wygrywać, a nie całuski"

9

Bardziej madrycki niż Barcelonski :)

0

To nie jest gracz dla Barcelony. On będzie wyszydzany itd bo to kiepski zawodnik.

1

Wysadzilo stronę po tylu cules. A więc cieszmy się awansem!

0

Jak dla mnie bardzo nerwowa końcówka. Ale mamy to! Idziemy dalej!

1

Naprawdę??????

27

Ten sędzia to jeden z najgorszych jak nie najgorszy sędzia w Hiszpanii. Dramat.

0

Czy on powiedział Mateo Lopez? Czy uszy nie te...

0

Tak. Tak. Tak. Taaak!

0

Ciekawe czy na konferencji wspomną o braku Cerka.

1

Tu można o wielu rzeczach pisać. O ile pamięc mnie nie myli to nie ma zakazu (chyba) cytowania ludzi o niskim IQ. Mamy powody to się śmiejemy. Śmiech to zdrowie. A dzięki zdrowiu żyjemy dłużej. Wiec same plusy :)

0

Sytuacja jest odwrotna. To nas nie usprawiedliwia, ale... Przegrać z ogórkami w dwumeczu to wiesz... My mamy inny kaliber i jeden gol w plecy. Choć bardzo chce żeby Barca wygrała. Poza tym czy ja wiem. Czy biali maja powody do smiania się?

0

Obecnie to taki 4rsenal 2.0 :D

2

Najdziwniejsze będzie to, jak z Leganes przegrają (znaczy już przegrali) a z PSG wygrają i to z przytupem, aaaa tak niby może być. Różnie to bywa.

1

może aktualizują do 2.0 xDD

2

Wiem, że pokora i tak dalej i tak dalej. Ale my mamy nieco trudniejszego rywala i mamy 1 gol w plecy, a nie tak jak biali - jeden do przodu i niby słabszy rywal. No więc jak widać, mamy z czego się cieszyć :)

5

He, he Helena! mam zawał
"Ogórki grają dalej, ogórki odpadają"

a to Ci dobra moderacja, poziom równe 0. Oby tak dalej.

1

Ogórki(te prawdziwe) oficjalnie skiszone !!! :)

beka trochę. Ale Zizou powie "kadra jest pełna, jestem zadowolony. Brakowało okazji. Piłka nie chciała wpaść"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?