halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby nie patrzeć to jednak to RM i oni wpakują gola, bo zawsze tak jest, np. jak ostatni mecz i gol w końcówce.
1
Ależ ten ZZ ma taktykę! twardy chłop z jajami (nie boi się nie powołać CR ) no i tak taktyka, no nie do podrobienia, nie do rozpracowania( wrzutka, wrzutka, wrzutka) Podoba mi sie, mam nadzieję, że to trener na lata.
-Brawo Ty Zizu
-Brawo ja
https://imgur.com/a/HaQ53
2
Jedziemy z tym rapem, ej ! :DD
1
A pi*dy razem golili?
4
Co ten Messi taki odwalony jakby na komunie szedł? :)
1
Robi wrażenie!
0
#mamtak
0
Pszypadeg? nie sondze
Mascherano odchodzi - Coutinho wylecza kontuzje :D
24
Oczy te same, twarz to taka mieszanka Neymara z Munirem.
0
Ależ sie nie moge doczekać meczu. Po wygraną !!
0
Mi się wydaje, że Messi zawiesi buty na kółku w Barcelonie i będzie jakąś osoba z funkcją w tym klubie.
0
Trójca.
4
Szefuncio, były mecze w których padały pytania "co byśmy bez Ciebie zrobili" obyś i w innym klubie dawał z siebie wszystko!
0
Priv
4
Dawno nie pokazał się z takiej strony. Szczególnie od kiedy przybył do Barcy to oprócz tego, że miał wiecznie kontuzje to słuch o nim zaginął. Stąd to zaskoczenie. To chyba dobrze, że chwali się zawodnika, a nie wytyka palcem.
0
No walić na siebie wazeline i tak "wielki" piłkarz, a tak mało skromny to aż boli w oczy. Ale to nie nasz problem. Niech się dowartosciowuje. Jakoś musi.
0
Ktoś ma dobrą głowę i taktykę na zakłady bukmacherskie żeby urwać kilka złotych? Jakieś typy?
0
Ból dupki ma i tyle. W tym sezonie mu nie idzie. Jeśli chce mieć kolejną złotą piłkę musi na mundialu wygrać z Portugalia i LM. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Ale mówił w końcu, że chce mieć 7 złotych piłek i 7 dzieci. Choć jak dla mnie to nierealne.
0
Bardzo go lubię i szkoda, że odchodzi. Chociaż potrzebuje minut. Mam nadzieję, że wróci, podoba mi się jego gra.
4
Mundo nieźle sprowokowalo. Ale na czymś gazety muszą zarabiać. Chociaż powiem szczerze, że mimo iż Cerka nie lubię to średnio mi się to podoba co napisali...
0
Ktoś tu pisał o cules online. Faktycznie coś nie tak. Od rana ok. 7 rano do teraz wciąż jest 1687.
3
Ależ to leci. Oby Coutinho i Dembele też taki dorobek mieli w niedługim okresie czasu.
1
Sport : "trzy punkty dla Realu i trzy (szwy) Cristiano"
2
Ależ brameczka!! To się musi podobać!
0
Messi jest niesamowity. A Paulinho trochę za łatwo chciał. Ale czekam na jego gola w tym meczu, oby był :)
0
RMS! Jazda! Dawać jeszcze Paulinho :)
1
Mi to samo się przypomniało i te łapie za noge. Byle nie było długo.
0
Kurde coś tu nie pasuje. Kolejny gracz z kontuzja mięśniową. Ehh
0
Ktoś wie jak tam Vitinho w Barcy B?
0
Niech mu się wiedzie, lubie go, więc życze mu wszystkiego dobrego :)