halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
sto lat :D
17
Zidane :
– Musi ktoś odejść, żeby był transfer? Nie, bo jak mówiłem i mówię, nie chcę, żeby ktokolwiek odchodził z tej kadry. Jednak jak wszyscy wiemy, do 31 stycznia może ktoś przyjść, taki jest rynek. Jednak jak mówię, nie chcę nikogo. Mówię tak, bo jestem zadowolony z mojej kadry, nawet przy tych problemach.
No i podoba mi się jego podstawa :D
0
No tak. Fakt. Ale nie Każdy czyta i przegląda np. 2 strony wstecz czy to było. Poza tym. To normalne. Tak jest przy każdym transferze czy to było w lecie np. Związane z Neymarem czy Bellerinem czy Semedo. To już normalne. Każdy chce się podzielić tym co sam znalazł i przeczytał. Ja osobiście nie widzę nic w tym złego. Szczególnie, że w regulaminie nie ma nic o tym napisane, że tak nie wolno.
0
Jakie składy obstawiacie?
22
Mi to np. Odpowiada. Każdy może pisać co chce. A zawsze może warto się czegoś dowiedzieć.
0
Cwanie. Ale jakoś sobie trzeba w życiu radzić.
1
Ciekawe kto w ataku, no nieźle sie szykuje :D
0
No właśnie, Barcelona i numer 10, to sie nawet nie pokrywa :D
1
Cr podczas odebrania nagrody.
Dla mnie to szczególny moment, jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem tę nagrodę. Dziękuję trenerowi, kolegom z zespołu i samemu Realowi Madryt. Dziękuję również ludziom, którzy na mnie głosowali. Zróbcie to samo w przyszłym roku.
Ostatnie zdanie xd
0
Zleciało te 4 msc. Oby wrócił silniejszy.
1
Kane 52, Messi 64. Lewy 55, CR 60
0
zasłużenie wygrał. Brawo.
0
Ja mam. Cały mecz. Możesz zerknąć w komentarzach.
1
Czy Vidal kogoś udawał? Lub próbował się wyróżnić jak taki pewny piłkarz?
0
nie wiem czy było, ale jeśli nie to zarzucam tu link dla tych co nie mogli oglądać.
3
Idealny tytuł na stronie białych..
Hahahhahahahhaahhahahahahah
0
+3!!!
Mamy to! Tylko Barca!
0
Co z Ceballosem czy jak to się pisze, że poza kadra?
5
gość gra w Barcy B, a jest chyba bardziej wart niż niektórzy z 1 skladu.
0
A ostatnio "dziękowali" Barcelonie za to że nie wykupiła go, gdy tamci mieli dolek i zakaz.
1
Wie ktoś dlaczego Real jest faworytem w wygarniu El Clasico z Barca?
Kurs : 2.10 - 3.20
Czyzby jakas zmyla? czy jakis konkeretny powod?
0
JEST TAM GDZIE BYĆ POWINIEN GOOLOLOLOLO !!!
0
glodny Messi - to zły Messi. A moze tak brameczki w El clasico? :D
0
Jak się wymawia nazwisko naszego bramkarza? Bo mnie osobiście razi to jak wymawia to koleś z Eleven.
"ter Stejgen"
A wiele komentatorów mówi "ter sztegen" wydaje mi się, że poprawnie to ta druga wersja, ponieważ nawet brzmi no tak "po niemiecku"
3
Moim zdaniem, nie ogladajac powtorek byl gol. Spojrzcie na rece bramkarza. Byl w bramce.
https://pbs.twimg.com/media/DRRoiOYUMAAhYOE.jpg
0
Dziś Real Madryt pomęczył sie jak wczoraj Inter.
0
RONALDO ODDAŁ WOLNY ASENSIO!
Czy taka sytuacja kiedys miala jeszcze miejsce? czy mam to zanotować gdzies?
2
po ciezkich 81 minutach, drugi gol dla białych.
xD
1
a w tym czasie Lechia Gdańsk
0 - 3
Pogoń Szczecin
0
Jak myslicie ZZ zostanie zwolniony w tym sezonie?