1

sto lat :D

17

Zidane :
– Musi ktoś odejść, żeby był transfer? Nie, bo jak mówiłem i mówię, nie chcę, żeby ktokolwiek odchodził z tej kadry. Jednak jak wszyscy wiemy, do 31 stycznia może ktoś przyjść, taki jest rynek. Jednak jak mówię, nie chcę nikogo. Mówię tak, bo jestem zadowolony z mojej kadry, nawet przy tych problemach.


No i podoba mi się jego podstawa :D

0

No tak. Fakt. Ale nie Każdy czyta i przegląda np. 2 strony wstecz czy to było. Poza tym. To normalne. Tak jest przy każdym transferze czy to było w lecie np. Związane z Neymarem czy Bellerinem czy Semedo. To już normalne. Każdy chce się podzielić tym co sam znalazł i przeczytał. Ja osobiście nie widzę nic w tym złego. Szczególnie, że w regulaminie nie ma nic o tym napisane, że tak nie wolno.

0

Jakie składy obstawiacie?

22

Mi to np. Odpowiada. Każdy może pisać co chce. A zawsze może warto się czegoś dowiedzieć.

0

Cwanie. Ale jakoś sobie trzeba w życiu radzić.

1

Ciekawe kto w ataku, no nieźle sie szykuje :D

0

No właśnie, Barcelona i numer 10, to sie nawet nie pokrywa :D

1

Cr podczas odebrania nagrody.

Dla mnie to szczególny moment, jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem tę nagrodę. Dziękuję trenerowi, kolegom z zespołu i samemu Realowi Madryt. Dziękuję również ludziom, którzy na mnie głosowali. Zróbcie to samo w przyszłym roku.


Ostatnie zdanie xd

0

Zleciało te 4 msc. Oby wrócił silniejszy.

1

Kane 52, Messi 64. Lewy 55, CR 60

0

zasłużenie wygrał. Brawo.

0

Ja mam. Cały mecz. Możesz zerknąć w komentarzach.

1

Czy Vidal kogoś udawał? Lub próbował się wyróżnić jak taki pewny piłkarz?

0



nie wiem czy było, ale jeśli nie to zarzucam tu link dla tych co nie mogli oglądać.

3

Idealny tytuł na stronie białych..
Hahahhahahahhaahhahahahahah

0

+3!!!
Mamy to! Tylko Barca!

0

Co z Ceballosem czy jak to się pisze, że poza kadra?

5

gość gra w Barcy B, a jest chyba bardziej wart niż niektórzy z 1 skladu.

0

A ostatnio "dziękowali" Barcelonie za to że nie wykupiła go, gdy tamci mieli dolek i zakaz.

1

Wie ktoś dlaczego Real jest faworytem w wygarniu El Clasico z Barca?
Kurs : 2.10 - 3.20
Czyzby jakas zmyla? czy jakis konkeretny powod?

0

JEST TAM GDZIE BYĆ POWINIEN GOOLOLOLOLO !!!

0

glodny Messi - to zły Messi. A moze tak brameczki w El clasico? :D

0

Jak się wymawia nazwisko naszego bramkarza? Bo mnie osobiście razi to jak wymawia to koleś z Eleven.

"ter Stejgen"

A wiele komentatorów mówi "ter sztegen" wydaje mi się, że poprawnie to ta druga wersja, ponieważ nawet brzmi no tak "po niemiecku"

3

Moim zdaniem, nie ogladajac powtorek byl gol. Spojrzcie na rece bramkarza. Byl w bramce.
https://pbs.twimg.com/media/DRRoiOYUMAAhYOE.jpg

0

Dziś Real Madryt pomęczył sie jak wczoraj Inter.

0

RONALDO ODDAŁ WOLNY ASENSIO!
Czy taka sytuacja kiedys miala jeszcze miejsce? czy mam to zanotować gdzies?

2

po ciezkich 81 minutach, drugi gol dla białych.


xD

1

a w tym czasie Lechia Gdańsk
0 - 3
Pogoń Szczecin

0

Jak myslicie ZZ zostanie zwolniony w tym sezonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?