1

Zdrowka, sto lat :)

0

Mi się wydaje, że to nie to. W sensie, że nie to jest przyczyną.

0

O ci chodzi z tym Vidalem?
Na początku sezonu grał, a teraz nawet nie jest powoływany. Hmm.

1

Odpowiadając na 1 pytanie.
To okładkę :)

0

DIGNEEEEEE!!

0

Tego mi wlasnie trzeba było. D10S.

2

Nie wiem po co te kłótnie po pokazaniu kartki. Rzadko kiedy arbiter odwołuje swoją decyzję, albo nawet nigdy. A poza tym wszystko widać na kamerach i tylko się ośmiesza :X

0

czyżby to był 3 nieuznany gol?
co za niefart :X

0

Czy tylko ja Messiego nie widzę na boisku ? :X

0

GDZIE DENIS? :)))))

0

Oj. Podzielam zdanie. Dzieciństwo piękna sprawa.

0

Nope. To nie Mateo :)

0

Kto to po lewej ten mały?

0

Jaka cieszynka Suareza?

0

Vitinho nie ma gola?

0

Od 5 listopada do końca grudnia będzie ciężko. Trudne tereny i niewygodne zespoły. To może być kluczowe. Ale jesteśmy Barcą. Więc tylko zwycięstwo!

0

Że jak zgolil brodę. Wygląda młodziej. Już?

4

Co ma Gomes, a czego nie ma D. Suarez...

0

Suarez jak się ogolil, wygląda na 18 latka. Fajnie, fajnie :)

0

A w tej bajce były smoki?

Z tak serio to w połowie nierealne.

0

Nie zawsze da się grać na najwyższym poziomie. Szczególnie po przerwie rep.

0

Real wskakuje na 2 miejsce? Hmmm. Ciekawe.

1

Gdyby Gol Messiego z 54` wszedł. Mmm. Gdyby... Ale cieszmy się z małych rzeczy!

2

Lepsze 1.1 niż 1.0. Koniec meczu.

0

A Gomes dalej na boisku...

0

Ściema?

0

On nie będzie do wyciągnięcia jak już to Griezmann.

2

Jak ja bym chciała w Barcelonie Gabriela Jesusa. Szkoda, że nas nie wybrał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?