halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zdrowka, sto lat :)
0
Mi się wydaje, że to nie to. W sensie, że nie to jest przyczyną.
0
O ci chodzi z tym Vidalem?
Na początku sezonu grał, a teraz nawet nie jest powoływany. Hmm.
1
Odpowiadając na 1 pytanie.
To okładkę :)
0
DIGNEEEEEE!!
0
http://www.totalsportek.com/barcelona-live-stream/
0
Tego mi wlasnie trzeba było. D10S.
2
Nie wiem po co te kłótnie po pokazaniu kartki. Rzadko kiedy arbiter odwołuje swoją decyzję, albo nawet nigdy. A poza tym wszystko widać na kamerach i tylko się ośmiesza :X
0
czyżby to był 3 nieuznany gol?
co za niefart :X
0
Czy tylko ja Messiego nie widzę na boisku ? :X
0
GDZIE DENIS? :)))))
0
Oj. Podzielam zdanie. Dzieciństwo piękna sprawa.
9
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155889363332241&id=298331982240
O kurcze. Ciezko :(
0
Nope. To nie Mateo :)
0
Kto to po lewej ten mały?
0
Jaka cieszynka Suareza?
0
Vitinho nie ma gola?
0
Od 5 listopada do końca grudnia będzie ciężko. Trudne tereny i niewygodne zespoły. To może być kluczowe. Ale jesteśmy Barcą. Więc tylko zwycięstwo!
0
Że jak zgolil brodę. Wygląda młodziej. Już?
4
Co ma Gomes, a czego nie ma D. Suarez...
0
Suarez jak się ogolil, wygląda na 18 latka. Fajnie, fajnie :)
0
A w tej bajce były smoki?
Z tak serio to w połowie nierealne.
0
Nie zawsze da się grać na najwyższym poziomie. Szczególnie po przerwie rep.
0
Real wskakuje na 2 miejsce? Hmmm. Ciekawe.
1
Gdyby Gol Messiego z 54` wszedł. Mmm. Gdyby... Ale cieszmy się z małych rzeczy!
2
Lepsze 1.1 niż 1.0. Koniec meczu.
0
A Gomes dalej na boisku...
0
Ściema?
0
On nie będzie do wyciągnięcia jak już to Griezmann.
2
Jak ja bym chciała w Barcelonie Gabriela Jesusa. Szkoda, że nas nie wybrał...