0

No będą braki w kadrze Realu, ale mają wciąż takich ludzi jak Ramosa, którego piłka w polu karnym szuka. Casemiro w pomocy, który ciężko do zdarcia i zapewne Bale, który w końcu będzie musiała strzelić. Jest szybki, ale jak to się mówi "do trzech razy sztuka" jeszcze bardzo dobry zawodnik taki jak isco. I reszta zespołu. Poza tym RSSS też ma braki. Ale... Nadzieja umiera ostatnia :P może jednak nie pyknie moja przepowiednia, heh.

0

Bo nawet grając piach można wygrać. Nie zapominajmy, że to Real Madryt. Oczywiście ja nie mam nic przeciwko temu, aby przegrali, ale czasami jak jest ktoś zbyt pewny siebie, to rola się odwraca.

0

Wiele osób pisze, że Real jutro moze zgubić punkty. A mi się wydaje, że to pójdzie im gładko. Choć to wyjazd. Mam nadzieję, że się mylę i jednak będzie jakiś marny remis.

2

Kiedy Suarez nie może, to Paulinho pomoże!

VAMOS Barca!

3

Ohohohohohooooo co ten Paulinho!

0

Olooboga ale pojechał.

0

No, że tak powiem to mecz dupy nie urywa.

0

Teraz trochę podobny do Messiego z 2016/2017. Taka moda, heh :)

3

Nie mogę się doczekać :)

3

Przesadzasz. To jest po prostu Twój pogląd. Faceci to wzrokowcy. Ale z jednej strony... Spójrz zmieni koszulkę i co? Co z tego że się obejrzy, że ma na sobie koszulkę klubu? Wiecznie w niej chodzić nie będzie. Poza tym, to prawda niewiele kobiet się tak bardzo interesuje piłka nożna, więc może to być troszkę "zdziwienie". Ale to ostatnie zdanie to zależy od kobiety, nie każda ma ten sam gust :p

0

A tak w ogóle. Co będą robić na Camp Nou? Tzn jakie przebudowy. Ktoś coś wie?

9

Dobrze gada, polać mu :)

0

Aa za co Ronaldo? Bo ok. Może nie być Messiego, to w takim razie skąd Ronaldo? Bo nie wypada, żeby zdobywca złotej piłki nie był uwzględniony? Taki joke chyba ze strony UEFA

0

Casemiro zdecydowanie. Czasem Ramos. Zależy.

5

Oby nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tez :)

1

Fortuna, forbet

1

To w końcu 6 czy 7 bramek strzelił Messi w ostatnich 3 meczach, bo gazety coś nawalily.

0

Poprawiły się wyniki to socios nie narzeka.

0

Słabe porównanie.

0

Podał o.o

0

Ahh mój błąd. Sorka :)

12

"minimalny" spalony ~ Szpakowski.



Według mnie tam był z dwa kroki od przeciwnika.

0

Wow Ronaldo strzelił gola. Kto by się spodziewał.

0

Na kogo stawiać? jakieś pewne meczyki? ktoś coś proponuje?

0

kogo obstawileś?

0

Mi też nie siadla Benfica. Reszta wyszło jak w masło.

2

Troszke ponad 16500

0

Twarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?