halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak jego brat jest ciągle kontuzjowany, to nikt na to nie patrzy tylko chcą Thiago do Barcy! To ich marzenie! Lul
Fuck logic
0
Teraz moda na powroty do reprezentacji :)
4
Chodzi o to, że były komentarze na temat jej urodziny, dlatego opuściłby mecz z Bayernem.
Ale, że ma w marcu to chyba nie opuści. O.
0
A ex torrenty? Spróbuj tam.
5
W czym kłamie?
1
Messiego lewa noga wygląda jakby miał jedną pozyczona od murzyna.
0
Czemu?
0
Czemu nie może grać w LM?
0
W styczniu Griezmanna będzie kosztował 100mln czy dalej 200? Tzn klauzulA
0
U mnie też xd
0
Ja tych co Ty plus Pepe, juanfran i Godina.
1
https://www.instagram.com/p/BWGsNy6BUrh/ ktoś wie jak nazywa się ta nuta w tle?
0
Głupie fryzury, akurat to kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje :)
0
Po prostu wtedy nikt nie traktuje Cię poważnie, skoro podstawowej ortografii nie umiesz.
0
Naucz się pisać. Paulinho się pisze. To mężczyzna.
0
Przecież to było wiadomo było, że CR dostanie.
0
Coś Ci nie pyklo
0
Znowu z Juve :P będzie ciekawie.
0
Benedito vs Laporta. Kto lepszy i dlaczego?
0
Twoja ortografia troszkę razi.
1
Boki zrywać.
0
Mam wrażenie, że czytam katalonskie gazety sprzed miesiąca.
0
Jak wygra tryplet to może dostanie :P teraz się ocenia po tym co wygrasz z drużyną.
2
Komentarz usunięty
13
Arda do treningu, a nie w skauta się bawisz! :p
0
Poda ktoś link do meczu który dziala? Proszę ładnie :(
0
Ktoś poda link do meczu który działa. Proszę ładnie :)
0
Mogę prosić o linkbdo meczu?
2
Rozumiem, że Denis na ławce po to, żeby wyszedł jakiś tygrys. Bo innego rozwiązania nie widzę... On powinien być obecnie w pierwszej 11.
0
Ale dziwisz się? Barca dostała hajs za Neymara. Każdy o tym wiem. I wykorzystuje to. A poza tym Barca jest w głębokiej dupie teraz bez Suareza i Neymara i taka pomocą.