0

A jak jego brat jest ciągle kontuzjowany, to nikt na to nie patrzy tylko chcą Thiago do Barcy! To ich marzenie! Lul

Fuck logic

0

Teraz moda na powroty do reprezentacji :)

4

Chodzi o to, że były komentarze na temat jej urodziny, dlatego opuściłby mecz z Bayernem.

Ale, że ma w marcu to chyba nie opuści. O.

0

A ex torrenty? Spróbuj tam.

5

W czym kłamie?

1

Messiego lewa noga wygląda jakby miał jedną pozyczona od murzyna.

0

Czemu?

0

Czemu nie może grać w LM?

0

W styczniu Griezmanna będzie kosztował 100mln czy dalej 200? Tzn klauzulA

0

U mnie też xd

0

Ja tych co Ty plus Pepe, juanfran i Godina.

1

https://www.instagram.com/p/BWGsNy6BUrh/ ktoś wie jak nazywa się ta nuta w tle?

0

Głupie fryzury, akurat to kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje :)

0

Po prostu wtedy nikt nie traktuje Cię poważnie, skoro podstawowej ortografii nie umiesz.

0

Naucz się pisać. Paulinho się pisze. To mężczyzna.

0

Przecież to było wiadomo było, że CR dostanie.

0

Coś Ci nie pyklo

0

Znowu z Juve :P będzie ciekawie.

0

Benedito vs Laporta. Kto lepszy i dlaczego?

0

Twoja ortografia troszkę razi.

1

Boki zrywać.

0

Mam wrażenie, że czytam katalonskie gazety sprzed miesiąca.

0

Jak wygra tryplet to może dostanie :P teraz się ocenia po tym co wygrasz z drużyną.

2

Komentarz usunięty

13

Arda do treningu, a nie w skauta się bawisz! :p

0

Poda ktoś link do meczu który dziala? Proszę ładnie :(

0

Ktoś poda link do meczu który działa. Proszę ładnie :)

0

Mogę prosić o linkbdo meczu?

2

Rozumiem, że Denis na ławce po to, żeby wyszedł jakiś tygrys. Bo innego rozwiązania nie widzę... On powinien być obecnie w pierwszej 11.

0

Ale dziwisz się? Barca dostała hajs za Neymara. Każdy o tym wiem. I wykorzystuje to. A poza tym Barca jest w głębokiej dupie teraz bez Suareza i Neymara i taka pomocą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?