0

Podaj link

0

Średnio rozumiem to drugie zdanie.

0

Mam takie samo zdanie.

0

Tu chodzi o to, że Ronaldo chce być pod każdym kątem lepszy od Messiego. Skoro Leo zrobił tak na SB, to czemu on nie może. Poza tym czy Messi tak nie świętował 500 gola?
Mi to tam wiesz... Może gacie ściągnąć, ale gdyby nie to to by nie miał czerwonej, bo jednak za koszulkę jest żółta.

0

Akurat ten komentarz na poziomie bana.

0

Ciekawe czy co Bartka coś dotarło.

0

Trzeba się czym pocieszyć. I nie ma co płakać i lamentowac. I to było trochę zaskoczenie to czerwo, więc... Takie komentarze reż były. W każdym razie, gratki.

0

Ojjj będzie piekielnie ciężko na SB.

0

No to pośmiane XD

0

Ściągnięcie koszulki a później symulka

0

Dziwisz się? Chociaż tyle z tego meczu xd

1

Ronaldo nie mógł być gorszy od Messiego, też musiał ściągnąć koszulkę na rywala stadionie. Hahha

0

Pokaż klasę i sam wejdź.

3

Ale wy się sracie o tego Neymara. Poszedł to poszedł. Barca bez niego też będzie. A druga osoba to Deulo, że lewa obrona nie istnieje, że typ gra piach. Ale co wy się spodziewacie? Wiecie, że takie wejście na CN wśród tyłu kibiców, niedawne przyjście do Barcy i gra przeciwko Realowi nie jest łatwa? Postawcie się w jego sytuacji. Jeśli podaję do Alby to lepiej niż jakby miał tracić. Brakuje mu pewności, reguralnosci i chemii między MS. Trochę pomyślcie zanim tutaj będziecie się spinać.







Po zwycięstwo!!

1

Myślę że tak 55-45 % dla Barcy, że lepiej bo ma więcej akcji.

0

Oglądamy ten sam mecz? Bo według mnie Rakieta na plus. Ale no tak kogoś w standardzie trzeba się uczepic

1

4

Reklama butów - zaliczone
Nurkowanie - zaliczone

Z przymruzonym okiem xd

0

Gracz *
Były *

0

Ogląda ktoś rodzinke.pl? Wie ktoś czemu Kuba nie chodzi już z Agatą, tylko Paula? Pytam bo nie wiem o co poszło, czy dziewczyna odeszła czy jak? Bo grala sporadycznie chyba.

1

Albo Paulinho - Sergi - Gomes

PSG

0

Jeśli chodzi o Neymara to zagra.

0

Fake?

0

Ja najwięcej zrobiłam 153, ale właśnie tak jak koledzy wyżej, nogi bolały. Mimo to, cieszę się że tyle dałam rady :p

0

Mnie też to boli, w ogóle jak taki ktoś śmie nazywać się kibicem.

0

Skąd wiadomo czy to jego Snap?

2

Zaczyna się sztafeta mężczyzn :)

0

Czego Dembele?

0

Bez Gomesa? O. O

0

Podobno to Neymar przekonał Alvesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?