12

Słabe, jak transfery Bartka.

0

A Paulinho jaki numer?

0

Paulinho *

0

Zrozum, że drugi Xavi nie istnieje.

2

Skończ.

0

Ile zrobił i jak jakościowo poszło? Bo internet nawalil jak zwykle.

0

Jaką sieć polecacie? Ze względu na oferty i zasięg?
Obecnie mam play i średnio mnie zadawala. Wcześniej byłam w Heyah, po 8 latach spróbowałam czegoś nowego, bo tak reklamują, a internet to masakra.

0

co za skąpi ludzie w tej Barcelonie pracują.


tyle w temacie.

0

podbijam.

0

Otóż to. Tylko, że jednak to wszystko odbija się na samym piłkarzu. Dlatego trochę przykro, że my wielka Barca, Wielka rodzina tak traktujemy. Mówię w licznie mnogiej bo jeden za wszystkich, wszyscy za jednego i Mo osobiście wstyd za takich "kibiców"

11

To co z ciebie za kibic, jak Cię gracze klubu nie interesują. Troszkę, że tak powiem żenuła

5

A mi szkoda Paulinho. No spójrzcie z tej strony : koleś, który widocznie marzył o grze dla Barcelony, pojawiła się nadzieja, a później spełnienie marzeń. Zanim transfer został dopiety - on już był krytykowany. Ja rozumiem, że my potrzebujemy naprawdę wzmocnień, jakiś młodych ii utalentowanych no i przede wszystkich nie jednego, a conajmniej dwóch grajków. A wracając do brazylijczyka; może nie jest na takim poziomie jak my - kibice tego oczekujemy, ale ponoć Valverde go chciał, może coś w sobie ma. Nawet jeśli... Patrząc na ceny, rynek to 40mln nie wydaje się dużo, szczególnie że widząc że Barca ma hajs za Neymara. Każdy mówi, że nikt go nie chciał w Polsce i grał syf. Ale nikt nie jest od razu jakiś super. Trzeba czasem wejść na odpowiedni poziom i rytm. Może jak będzie miał obok siebie dobrych graczy, to i on będzie umiał coś dać od siebie. Może akurat będzie lepszy od kogoś z pierwszej jedenastki? Teraz jest wszystko możliwe. Nie oceniamy książki po okładce. Ani po pierwszym meczu. Trzeba czas dać na adaptacje. Szczególnie, że teraz będzie pod presją. Wszyscy go cisną. Może to jakaś motywacja? No cóż, przyjdzie nam się dowiedzieć w najbliższym czasie. Obym się nie mylila.

PS. Bądźmy lojalni. Poza tym to nie jego wina, tylko jak już to zarządu. Tyle ode mnie.

Aa i to moje zdanie :)

2

Dobra już skończycie te bóle. Nic nie zadziałacie swoim niezadowoleniem, a już tym bardziej spamem o Paulinho. Co się stało to się nie odstanie.

0

Było wczoraj :)

0

Skrót jest tutaj na stronie - temat. A jeśli chcesz gdzieś indziej to meczyki. Pl

Aa taki mecz to można tylko rzec, po to aby wywalić Bartka, albo zmusić go do transferów.

6

Tu nie chodzi o szansę, a spróbowania cokolwiek zrobienia, a nie odprowadzenie piłki wzrokiem. Bo to słabo wygląda.

3

Tez mnie to denerwowalo, że nawet nie spróbował. Szczerze mówiąc nigdy nie lubiłam młodego niemca.

0

Kto nie wiedział, też już wie xD ehh szkoda strzepic buźki na te pancie z zarządu.

0

Pytanie retoryczne, ale dzięki mimo wszystko :p

1

Zgadza się. Ale śmierci nie unikniesz :)

1

Kto to ku*wa jest? Niech oszczędzi wstydu.

2

A teraz brakuje mi tych osób które pisały po presezonie Realu. "tylko Barca z nimi umie grać", "już się nie mogę doczekać manity", "rozwalimy ich" i inne taakiee. Osoby, które były zbyt pewne siebie, a także swoich słów. Pokory ludzie. W życiu pewna jest tylko śmieć. Zapamiętajcie... Zanim napiszcie bzdury.

0

Gorzej jak oni nas przerosną. Po dwumeczu jest dramat. A co dopiero będzie później. Oby to był "chwilowy gorszy czas"

2

Standard.

14

O której prezentacji Paulinho, bo mam ochotę obejrzeć, ile zrobi kapek.

0

Tak. Klub odtak nie może podejmować takich czynów, ponieważ zapłacić za to. Zapewne kwota zawarta w kontrakcie. Poza tym słabe rozwiązanie.

1

Uu. Słowa Denisa. No narazie strzał w dyche.

0

Kto komentował mecz. Typek który nie wymawia "r". Orloś?
@up
Czy tylko mnie trzepie jak go słyszę?

2

Chyba nie Rozumiałes przekazu.

0

To już jest koniec, nie ma już nic...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?