halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak myślicie Barca pozyska Griezmann za rok?
0
Czego Barca nie chce go pozyskać za wszelką cenę? To co robi Dembele pokazuje jak bardzo chce do nas dołączyć. A Ci z zarządu to jakieś nieporozumienie. Żeby to piłkarz musiał się starać to już przechodzi ludzkie pojęcie.
0
Wydaje mi się, że on sam nie chce opuścić stolicy Katalonii. Jest bardzo związany z Barceloną. Jest tu dobrze też jego rodzinie. A Messiego zdanie w tej sprawie najważniejsze.
2
Popieram. Coś w tym jest.
0
On napisał 3 z czego 2 jest bardzo realistyczne, a Ty 5 z czego 3 lub 4 można pomarzyć.
0
Paulinho *
1
A może trochę realistyczna propozycja? Bo to co napisałeś to trochę śmieszne.
1
Właściwie to myślenie nie boli :)
0
Ajj Arsenal mi zepsuł dwa kupony. Szkoda.
13
Co z nim nie tak? Xd nie podoba Ci się
0
Mądre słowa.
0
Fortuna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś ma kiepski gust odnośnie wybierania zdjęć.
0
P10. Zdecydowanie
0
Skąd taki wniosek?
0
Niestety. Ale jakby były transfery....no ale narazie można pomarzyć.
1
Loading 50%
A tak odnośnie Neymara to większość ludzi myślało, że to wymysł gazet. Także, nie ma co się dziwić.
0
O ile się nie mylę, bodajże rok temu było że City kupuje Messiego. Wydawało się dość realne. Teraz nieco mniej. Jednak po tym zarządzie coz się można spodziewać. Szczególnie, że to Messi zdecyduje gdzie zgra. Poza tym myślę, że mimo wszystko Messi nie opuści pięknej Barcelony i klubu który dał mu wszystko.
2
Atak blado wygląda, zresztą jak i pomoc. Ale kiedyś muszą sobie pograć.
0
A coo powiedział ?
0
Ja pieprze. Wszystkie kraje ISIS musi zaatakować. To jest nieco przerażające jak oni chcą być nad Europą.
0
Jak widzicie skład teraz, gdy Pique, Suarez kontuzja, Neymara nie ma, Iniesta niepewny? Jakieś sugestie? Oprócz transferu Coutinho, Dembele i Seri?
0
Rozpędzona Furgonetka wjechała w tłum ludzi na placu Katalonskim przez który przemierza setki tysięcy ludzi. Ten czyn jest traktowany jako atak terrorystyczny. Zabito 13 osób. Ludzie uciekali do restauracji, domów. Wiadomo kto wynajął zamachowca pojazd. Więcej informacji na tvn 24. Wystarczy wpisać w Google Barcelona, lub La Rambla.
0
Dziękuję :)
3
Szukam prezentacji z Paulinho i patrzę, a tu to http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22244229,paulinho-osmieszyl-sie-na-prezentacji-w-barcelonie.html
Wcześniej pytałam jak mu poszło. Mówiliscie, że dobrze. A to ponoć wycinek. Ehh ale te media są do bani. Wszystko zrobią, żeby tylko Theo Realu nie był najgorszy. Dramat.
Ktoś poratuje jakimś dobrym linkiem z prezentacją?
0
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22244229,paulinho-osmieszyl-sie-na-prezentacji-w-barcelonie.html ale wszystkich boli ten Paulinho. Już musieli coś dodać, żeby więcej było wejść na stronę.
0
Ja mam w domu 3x lg. Jeden 32 calowy, i dwa 37 :) polecam.
3
Mam to samo. Ze przy Casemiro i Ramosie to Ronaldo wydaje się być ok. Tych dwóch to padaka.
0
I dołożył się do transferu. Podobno.