halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na siłę troszkę jak z LOL. Ciągle mnie zastanawia czemu Leo, a nie Messi. Skoro w MSN, były nazwiska tak więc teraz raczej też.
1
Chyba powinno być CIAO xD
Sucho.
0
A już się cieszyłam, że tak zostanie. A ktoś wie może ile kosztuje dokupienie kanałow Eleven do multimedii?
0
No to nie ma co wrzucać wszystkiego do jednego worka :)
0
Właśnie, skąd z nikąd pojawił mi się w tv Eleven. Czy właśnie o tym mówisz?
1
Tak :)
0
Ciszy na stadionie? Trochę nie rozumiem.
12
Widocznie nie przeczytałeś jego wypowiedzi odnośnie tej wiadomości o Neymarze, gdzie tłumaczył dlaczego to zrobił.
1
Bardziej Coutinho. Jest bardziej potrzebny i na chwile obecna lepszy, chyba pod każdym kątem.
0
Dziwisz się? Ludzie oczekiwali 2 miesiące na jakiś konkretny transfer. Sto razy odświeżali strony, by ujrzeć "oficjalnie " no i przede wszystkim w końcu kwestia godzin stała się faktem. Więc... Właściwie co do losowania. W każdej grupie jest co najmniej dwa dobre zespoły. Także całkiem całkiem wyszło. Moim zdanie grupa C, D i H są najmocniejsze grupy.
0
Jaka byłaby wasza reakcja na gola Paulinho w debiucie? (taka mała fantazja, ale chodzi tylko o reakcję)
0
Oby Danis zagrał na lewym skrzydle.
0
Kiedy jest przerwa reprezentacyjna?
0
Mi się wydaje, że skoro była mowa o Grizmmannie to 7 byłaby dla niego, a co do Coutinho ciężko powiedzieć. Zależy kto odejdzie. Być nie jednak 7 będzie jego. Pod warunkiem, że Liverpool zgodzi się na sprzedaż , a Arda odejdzie.
0
Marlon na wypożyczenie a Douglas na sprzeda. Coś takiego mówiono
0
To była dość poważna kontuzja. Lepiej dobrze wyleczyć, niż pograć jeden mecz i do szpitala.
12
Dlaczego jeden jest po imieniu i dwa po nazwisku? :)
1
No ciężko przelknac przez gardło, udało się :)
0
Tez mam Barcelony. Jeszcze Neymara. Fajnie się ogląda instastory zawodników i osoby z nimi połączone :)
0
Jestem dziewczyną, a lubię oglądać ich wszystkich razem :p
0
Ma ktoś nazwy snapow np. Dembele, Messiego, Suareza, Antonelli (czy jak to się pisze), Coutinho?
0
Jak się mają sprawy z Coutinho? Wciąż to samo. Czy jakieś nowości?
5
Nie będzie nawet powołany. Nie ma go nawet w Barcelonie.
2
Skąd wiadomo, że Messi go nie chciał?
2
I to się może podobać!
0
Dziękuję :)
To też było.
0
Dziękuję :)
0
https://www.instagram.com/p/BWGsNy6BUrh
Wie ktoś jak nazywa się piosenka? Wpada w ucho.
0
Więcej tapety, pewnie botoksu. Moim zdaniem nie jest atrakcyjna.
0
A nie o 3? :)