3

Na siłę troszkę jak z LOL. Ciągle mnie zastanawia czemu Leo, a nie Messi. Skoro w MSN, były nazwiska tak więc teraz raczej też.

1

Chyba powinno być CIAO xD

Sucho.

0

A już się cieszyłam, że tak zostanie. A ktoś wie może ile kosztuje dokupienie kanałow Eleven do multimedii?

0

No to nie ma co wrzucać wszystkiego do jednego worka :)

0

Właśnie, skąd z nikąd pojawił mi się w tv Eleven. Czy właśnie o tym mówisz?

1

Tak :)

0

Ciszy na stadionie? Trochę nie rozumiem.

12

Widocznie nie przeczytałeś jego wypowiedzi odnośnie tej wiadomości o Neymarze, gdzie tłumaczył dlaczego to zrobił.

1

Bardziej Coutinho. Jest bardziej potrzebny i na chwile obecna lepszy, chyba pod każdym kątem.

0

Dziwisz się? Ludzie oczekiwali 2 miesiące na jakiś konkretny transfer. Sto razy odświeżali strony, by ujrzeć "oficjalnie " no i przede wszystkim w końcu kwestia godzin stała się faktem. Więc... Właściwie co do losowania. W każdej grupie jest co najmniej dwa dobre zespoły. Także całkiem całkiem wyszło. Moim zdanie grupa C, D i H są najmocniejsze grupy.

0

Jaka byłaby wasza reakcja na gola Paulinho w debiucie? (taka mała fantazja, ale chodzi tylko o reakcję)

0

Oby Danis zagrał na lewym skrzydle.

0

Kiedy jest przerwa reprezentacyjna?

0

Mi się wydaje, że skoro była mowa o Grizmmannie to 7 byłaby dla niego, a co do Coutinho ciężko powiedzieć. Zależy kto odejdzie. Być nie jednak 7 będzie jego. Pod warunkiem, że Liverpool zgodzi się na sprzedaż , a Arda odejdzie.

0

Marlon na wypożyczenie a Douglas na sprzeda. Coś takiego mówiono

0

To była dość poważna kontuzja. Lepiej dobrze wyleczyć, niż pograć jeden mecz i do szpitala.

12

Dlaczego jeden jest po imieniu i dwa po nazwisku? :)

1

No ciężko przelknac przez gardło, udało się :)

0

Tez mam Barcelony. Jeszcze Neymara. Fajnie się ogląda instastory zawodników i osoby z nimi połączone :)

0

Jestem dziewczyną, a lubię oglądać ich wszystkich razem :p

0

Ma ktoś nazwy snapow np. Dembele, Messiego, Suareza, Antonelli (czy jak to się pisze), Coutinho?

0

Jak się mają sprawy z Coutinho? Wciąż to samo. Czy jakieś nowości?

5

Nie będzie nawet powołany. Nie ma go nawet w Barcelonie.

2

Skąd wiadomo, że Messi go nie chciał?

2

I to się może podobać!

0

Dziękuję :)

To też było.


0

Dziękuję :)

0

https://www.instagram.com/p/BWGsNy6BUrh


Wie ktoś jak nazywa się piosenka? Wpada w ucho.

0

Więcej tapety, pewnie botoksu. Moim zdaniem nie jest atrakcyjna.

0

A nie o 3? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?