0

Ja. I kupon - dobranoc, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :)

0

może żeby nie było pewniejszych wygrań, na STS jest bezpieczny. Ale tam nie lubie korzystać, fortuna bardziej przejrzysta :)

0

A co do fortuny to można wziąć "bezpieczny kupon"? Bo chyba nie widzę takiej opcji.

1

Jestem pod wrażeniem. Levante remisuje na Bernabeu. Aż ciężko uwierzyć. Choć gra białych była niezbyt...

1

Po co po co po co po co. Doceniaj to co masz, zapomnij czego nie masz i nie martw się na zapas :p

1

Skopal typa leżąc w polu bramkarza przeciwników.

0

Który to mecz Theo? Bo dziś wygląda no jakby nie patrzeć to słabo. Chyba.

1

Ooo kurna, ale się odpierwiastkowalo xd

0

Realu Crack jakąś kontuzja? Bo poza linia?

0

Będzie transmisja na STS?

0

Wina Tuska.

0

Chile za Argentyna, czyli jakby wyszli to Argentyna w razie czego nie będzie z Chile? :p

0

Co z Argentyna? Ma jeszcze szansę wyjść?

0

Ta druga ładniejsza i wygląda na cieplejsza. Wrzesień już brzydki więc zaopatrz się w coś fajnego. W zasadzie lepiej byłoby z kapturem. Chyba ze nosisz parasol :p

2

W zasadzie to Wciąż "sport" chociaż z tym pierwszym akapitem, oby mieli rację :)

1

O co Chodzi tymi swiezakami? Wszyscy chcą je mieć, rzucają się jak ktoś oddaje. Ktoś wyjaśni?

0

Jeszcze lvbet jest spoko. Ale nie wiem czy legalny.

0

Fortuna lub STS.

0

chodziło mi o date rozpoczęcia, czy jest określona.

1

Bo teraz Real Madryt jest w dobrej formie, dlatego :) i akurat teraz to było nie na miejscu szczególnie, że ostatnio dostaliśmy bęcki :V

0

Kiedy będzie "działać" wotum nieufności?

0

Marne prowo.

0

Tu chodzi o gracza, głównie od niego zależy wszystko.

0

Chciał grać dla Barcy i poszedł do Realu. Nooo logika w tym jest.

1

Gomes.

A tak serio to stawiam też na Neymara. No i jak się nie wypalą to Mbappe, Pogba.

0

Mały błąd. Powinno być "trafieniu Moraty" :)

2

Dzik sra w lesie.

0

Może na drugim bucie :)

0

Fajnie sobie Dembele trenuje. Miło go widzieć już w koszulce Barcelonie.

0

Xiaomi redmi 3 pro. Bardzo fajny, niewielki z dobrymi parametrami telefon. Jakościowo dobrze wykonany. Jego parametry można porównać z flagowcami. Kupiony nowy za 770zl. Jeżeli szukasz taniego, a nie byle co to szczerze polecam. Kiedyś Xiaomi zdominuje rynek. Tak mi się wydaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?