halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja. I kupon - dobranoc, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :)
0
może żeby nie było pewniejszych wygrań, na STS jest bezpieczny. Ale tam nie lubie korzystać, fortuna bardziej przejrzysta :)
0
A co do fortuny to można wziąć "bezpieczny kupon"? Bo chyba nie widzę takiej opcji.
1
Jestem pod wrażeniem. Levante remisuje na Bernabeu. Aż ciężko uwierzyć. Choć gra białych była niezbyt...
1
Po co po co po co po co. Doceniaj to co masz, zapomnij czego nie masz i nie martw się na zapas :p
1
Skopal typa leżąc w polu bramkarza przeciwników.
0
Który to mecz Theo? Bo dziś wygląda no jakby nie patrzeć to słabo. Chyba.
1
Ooo kurna, ale się odpierwiastkowalo xd
0
Realu Crack jakąś kontuzja? Bo poza linia?
0
Będzie transmisja na STS?
0
Wina Tuska.
0
Chile za Argentyna, czyli jakby wyszli to Argentyna w razie czego nie będzie z Chile? :p
0
Co z Argentyna? Ma jeszcze szansę wyjść?
0
Ta druga ładniejsza i wygląda na cieplejsza. Wrzesień już brzydki więc zaopatrz się w coś fajnego. W zasadzie lepiej byłoby z kapturem. Chyba ze nosisz parasol :p
2
W zasadzie to Wciąż "sport" chociaż z tym pierwszym akapitem, oby mieli rację :)
1
O co Chodzi tymi swiezakami? Wszyscy chcą je mieć, rzucają się jak ktoś oddaje. Ktoś wyjaśni?
0
Jeszcze lvbet jest spoko. Ale nie wiem czy legalny.
0
Fortuna lub STS.
0
chodziło mi o date rozpoczęcia, czy jest określona.
1
Bo teraz Real Madryt jest w dobrej formie, dlatego :) i akurat teraz to było nie na miejscu szczególnie, że ostatnio dostaliśmy bęcki :V
0
Kiedy będzie "działać" wotum nieufności?
0
Marne prowo.
0
Tu chodzi o gracza, głównie od niego zależy wszystko.
0
Chciał grać dla Barcy i poszedł do Realu. Nooo logika w tym jest.
1
Gomes.
A tak serio to stawiam też na Neymara. No i jak się nie wypalą to Mbappe, Pogba.
0
Mały błąd. Powinno być "trafieniu Moraty" :)
2
Dzik sra w lesie.
0
Może na drugim bucie :)
0
Fajnie sobie Dembele trenuje. Miło go widzieć już w koszulce Barcelonie.
0
Xiaomi redmi 3 pro. Bardzo fajny, niewielki z dobrymi parametrami telefon. Jakościowo dobrze wykonany. Jego parametry można porównać z flagowcami. Kupiony nowy za 770zl. Jeżeli szukasz taniego, a nie byle co to szczerze polecam. Kiedyś Xiaomi zdominuje rynek. Tak mi się wydaje.