halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To samo było z Paulinho. Teraz robią filmiki i wycinaja fragmenty, żeby ludzie zobaczyli, że nie tylko Theo wypadł blado przy żonglerce. Niestety nikomu normalnemu nie zamydli oczu. Poza tym ten portal jest shitowy.
2
Od 3 lat posiadam junaka 304. Odpukać działa idealnie. Więcej nie będę chwalić, bo zawsze jak to robię to się coś psuje.
0
O której godzinie w Krk Polska gra?
0
Ja również :)
3
Ponoć zdjęcie robione przed meczem.
0
Trzy razy na tak, dziękujemy.
0
O właśnie. Miło takie coś widzieć. Niech jak najszybciej się zaklimatyzuje :)
0
Umtiti mówił coś o mieszkaniu, że jeśli nie będzie miał gdzie mieszkać to go weźmie do siebie? Mowa była o Dembele?
0
Fajna sprawa no i miłe powitanie. Nie dość, że kasa to jeszcze dość konkretny samochód. Przy okazji dobra reklama.
23
Ale zaoral xd
0
W Barcelonie, gdy jets prezentacja nowego zawodnika to zawsze dostaje samochód?
1
W której przyszłości?
0
Tu można zadawać pytania jakie się chce. A jak nie wiesz, to nie pisz głupot chociaż :)
0
W żadnej.
0
Dziś * nie pyklo.
0
Kiedy ostatnio Real przegrał mecz?
11
Jak dobrze, że oni mają Benezme :)
0
I to wiele wyjaśnia.
0
Co za kobieta lata na obronie u niebieskich?
0
Jak to jest, że Wenger tyle lat (od 1996r) jest wciąż trenerem Arsenalu? I zarząd np. Nie chce go zwolnić itd. Jak to możliwe? Bo serio słabo ogarniam. W Hiszpanii to większość klubów zmienia trenera co kilka lat
0
Ale mega ma koszulki Arsenal *, *
0
Co odwalil?
0
Co zrobił Marco? Xd kto to ten wśród z Carvajalem? Xd
1
Kova miał na tym zdjęciu zastąpić CR, bo nie wiem...
0
Paulinho *
0
Cooo.... Znowu Roberto PO. A Denis ława. Czemu? Oby miało to jakiś cel.
0
Haha, dooobree b
0
To samo pomyślałam. Jeszcze kapitan. Trochę śmiech. No i właśnie - wstyd. Chociaż teraz w piłce nic mnie nie zdziwi. Chamskosc na boisku to też praktycznie codzienność. Wyzwanie, pchniecia, faule z premedytacja. No ale teraz już taka pilka.
0
Paulinho marzył o grze dla Barcy. Zresztą nie on jeden. Ale za wcześnie, by go oceniać. Poza tym może Seri ma być kandydatem na następne okienko. Ciężko stwierdzić. Pewnie pomysł Paulinho został wcześniej podsuniety, dlatego padło na niego.
0
Tak