0

Nie no spokojnie, bez takich. Co jak co ale Buffona należy szanować :)

1

No to nie wiem. A co do internetu to już nawet nie wspomnę bo wstyd dla sieci i to nie jest mój wymysł. Wystarczy spojrzeć na opinie nawet na fb.

0

Co oznacza 10?

0

Dokładnie, roniak dobrze pisze . Zasięg w play to porażka. Dno dna tak naprawdę. Ja w plusie mam zasięg, a w play wręcz przeciwnie. A ktoś jak chciał się dodzwonić to lepiej do domu przyjść i pogadać.

2

Jacek Kiełb - piłkarz :)

8

Nie. Niestety nie wyobrażam to sobie. Niech zostanie jak jest. Chyba najlepsze rozwiązanie :)

2

Ja mam 4 psy. Dwa owczarki szkockie. Ojca i syna :) jeden ma 13lat a drugi 11. Zaś dwa ostatnie to pieski, które trzymam w domu. Jeden z nich przygarniety od kobiety, która po operacji dostała alergii na sierść. Piesek mieszaniec z szpic em, a drugi to mój ulubieniec, gdyż dostałam go po tym jak sąsiad przejechał mi dokładnie takiego samego pieska. Rasa to pinczer miniaturowy. Miałam też wcześniej, wcześniej kundelki. Fajne pieski, ale mieszkając na wsi - problemem były kury, które pies zagryzal.
Każdy pies jest wspaniały, czy mały czy duży, rasowy czy kundel. Ja każdego z nich dostałam, a kocham i dbam jak o dzieci.
A i wiem co czujesz. Przykra sprawa. Choć nie wiem czy sama nie będę musiała przez to przejść. Lecz żal mi psiny i rozstać się ciężko.

0

Ja tam jestem zadowolona z plusa. Aczkolwiek wiadomo zależy od operatora. Miła obsługa, konkretna. Przeszłam z Playa, a wcześniej z Heyah i jest różnica. A co nc to też mam i mają trochę słabe oferty. Ale wywiercili mi dziurę na zewnątrz domu i nieco zniszczyli tynk. No i do tego odsylanie itd, to już chyba lepiej się z nimi uzerac. Tylko najgorsze jest to, że jak idzie burza lub już jest. To się wyłącza i pisze brak sygnału. No ale coś oglądać trzeba, bo naziemna to wcale nielepsza.

0

Czekam na troszkę oficjalniejsze zdjęcie, bo tło na fb trzeba zmienić. A wciąż "wisi" MSN :)

8

Ostre ostatnie zdanie. Chociaż coś w tym jest xd

1

Piękne! *_*

Gratulacje :)

0

Wszystko w porządku. Nie ma błędu. Czysty komputer. Bo niedawno był kupowany. Nie wiem co może być przyczyną, ale dzięki za pomoc :)

0

Spróbuję :)
@edit na innej przeglądarce równiez nie działa. Zobaczę jeszcze ten program.

0

Halo, odbiór. Mam pytanie.
Otóż. Mam problem z zalogowaniem się na konto Gmaila. Wpisuję email i nic się nie dzieje. Po kilkukrotnym klikaniu dalej pojawił się tekst, który mam przepisać. I tak się stało. Wyskawialo, że źle wpisuje. I znowu po kilkukrotnym wpisywaniu zaczęło się ładować, ładować i ładować. Dodam, że na innym laptopie działa normalnie, tak samo jak na telefonie. Instalowanie od nowa również były. Ktoś coś wie co jest na rzeczy?

0

pewnie obliczył to z delty, stąd wiadomo, że zagra ;)

0

Jak już podpiszesz to już nie ma przeproś :D

0

Juz długo jest.

33

Ta ostatnia wypowiedź jest moim zdaniem jednoznaczna. On chce aby Bartek zabral manele i dobranoc.

3

To notatnik. Czego się tam można spodziewać?

0

Jakbyś oddał duszę to bys już nie pogral. Nawet na orliku :pp

2

Szkoda, ze Cillessen nie zagra w 1 składzie.

0

Niewiele, do 500mb max.

0

Aliez.me

0

Bodajże 27 sierpień.

0

I 5;0

0

My nie zwalniamy trenera (jeszcze)

Chodzi o to, że wygrali naprawde dużo, nawet 71 spotkań z golem, grali dziś "2 składem", no to wiesz, nie zawsze muszą wygrywać, być najlepsi. Wydaje mi się, że akurat w takiej chwili to raczej wyrozumienia potrzeba.
No choć co do Gomesa to się nie zmieni zdanie -fakt.

Nie śmieje się, ale to jest dziwne.

1

Wiesz, nie każdy jest idealny i bezbłędny. Asensio i isco udowodnili swoją wartośćw innym meczu. Messi też nie zawsze błyszczy. Chodzi o to, że nie zawsze możesz dać z siebie 100%, a jeśli... to może to nie wystarczyć. Z BB, jak widać było... a raczej nie bylo widać -gra słaba. Gdyby tam był Morta czy też James, a może isco to gra zapewne bylaby inna. Nie bylo też Casemiro, Ronaldo, Modric. Oni robią różnice. Dlatego wygląda to tak, że jak jest "mieszany" skład, gracze tacy jak Asensio blyszczą, bo mają z kim pograć.

Oczywiście ciesze się z remisu, ale w zasadzie tak jak mówie: nie każdy może zagrac zawsze świetnie.

0

A tymczasem 4;0 SANE

0

Szczerze, nie mam pojęcia.

0

Kiedy Real wygrywa:
"Zidane mistrz", "najlepszy trener", "Real najlepszy" itd

Kiedy Real remisuje i przegrywa.
(wzięte z dzisiejszego dnia)
"patałachy" "Mamy trenera, który potrafi zepsuć najlepszą kadrę w historii klubu.", "Theo drewniak j**any" "Łysy cwel xD", "OUT zidane" itd

Wyśmienicie to wygląda. Co jak co, ale na trenera to oni nie powinni narzekać, poza tym mają "najlepszych graczy na świecie" to skąd ta krytyka? ahh, to fajni Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?