0

Ma ktoś filmik po meczu Argentyny, gdy się cieszyli?

4

Trochę dziwne. Argentyna wygrywa dzięki Messiemu bo strzela 3 bramki. Ronaldo zagrał słaby mecz, ale to on "nie zawodzi". Ja wiem, że chodzi o całe eliminacje. Ale wczoraj akurat był ważny mecz dla Portugalii, a on tak jak piszą słabo wypadł. Ani słowa o piłkarzach, którzy strzelili bramkę. Sport ani słowa o wygraniu Argentyny.

0

Ciężko takie coś ustawić

0

co sądzicie teraz o the brain co występuje gościu z kostkami, co układa twarz Mateusza Gola?

1

Bo się cyka Barcy w LM !

0

Każdy by tak wolał, ale raczej z swoim krajem. Co to za mistrzostwo, gdy przychodzisz do innej reprezentacji, by grać z lepszymi i wygrać trofeum? Co innego wygrać je z ukochanym krajem, gdzie się urodziło, miało dzieciństwo. Z tamtąd też jest jego miłość. I mialby to rzucić, dla Hiszpanii? Z Argentyna też jest możliwość wygrania. Ale nie wszystko jest takie proste. Miałby się okazać drugim Podolskim itd?

0

No właśnie, więc takie pisanie nic nie daje oprócz prowokacji :)

0

Zastanów się co piszesz.

0

W podkarpaciu masakra. Pizga nieziemsko.

0

Przez mały odstęp :p

1

Moment. Edytuje.

0

Cześć, szukam jakieś gry przez przeglądarke na zabicie czasu.
Co polecacie i dlaczego?
PS/ gra ktoś jeszcze w battlefield heroes?

0

Czy mogło być gorzej? :v

0

Cześć i czołem.

Mam pytanie, bo słabo się znam na takich rzeczach. Mam trochę słabszy laptop, bo słuzy mi głownie do internetu i takie tam. Aczkolwiek, lepiej się zapytać niż robić sobie nadzieje.

Czy pójdzie mi fifa 16, 17, 18 lub PES - któraś z nich na takim lapku?
A może pójdzie gta IV lub V? (chociaż na to nie bardzo licze)

(co jest przeszkoda? karta graficzna?)

http://lab-kuzniewski.pl/hp-250-g3-trzecia-generacja-notebooka-budzetowego/



Pozdrawiam.

1

Wygląda jakby to była prawda. Hajsy dostają. Aczkolwiek niektóre rzeczy są fenomenalne. Tzn umysł. Ale np. Umiejętności fizycznych itd nie da się chyba wyreżyserowac xd

0

Nie to, to tamto.


A tak serio. To z tego co mówili znajomi, bo byli na tym w kinie to mówili, że ciężkie sceny tzn jak dla kogo, no i że nie opłaca się jechać.

2

O co chodzi "Bożu czy... Może do nieba?"

0

Taka kolejność rzeczy :p

0

To nie jest do końca to samo. Ratlerki maja do 3kg. I wyglądają jak sarenki. A mój piesek troszkę ma inną budowę. Zresztą nie tylko on. Chodzi o gatunek. Mój np dlatego, też że to żarciuch ma 6kg i 30 cm :)

1

Pinczer miniaturowy. Mam i jest prze agent. Mądra, mała psinka. Wspaniały przyjaciel człowieka. Bardzo obronny i szalony. Mimo, że max 30cm nieraz potrafił przegonic osoby, które weszły na podwórko. Jest to starsza rasa dobermana, więc w sumie nie ma się co dziwić. Szczerze polecam.

0

NAWET!
Jeśli chodzi o nowiny i filmy, które widziałem i przeczytałem, chcę całkowicie zaprzeczyć, jestem katolikiem iz dumą, a ja jestem przeciwny wszelkiej przemocy w każdym mieście, mój komentarz był następujący: "Gdybym zdobył gola Poświęcę to strażnikowi ", to czynię gestem głową z moim towarzyszem, Busim, wskazując strażnika, który był w tunelu garderoby, bo niestety był to czarny dzień dla naszego miasta. Kiedykolwiek skłamałeś o mnie w prasie, zachowywałam się, a ja nic nie zrobiłem, a ja pozwoliłem, aby to przeszło, ale to już nie może być dozwolone, przekroczyły granice, aby mieć nowe wiadomości i dać .... Przepraszam, że to się stało, a prasa nadal kłamie, nie przepraszam, ponieważ nie powiedziałem niczego, co miało związek z tym, po prostu wyjaśnij to, ponieważ wydaje się to bardzo poważne. I jasno, że jestem osobą apolityczną! ODPOWIEDŹ!

prosto z tlumacza google.

3

Wspólczuje, cieżka sprawa. Byle wrocił silniejszy. Vamos!

0

Po pierwszej wypowiedzi wnioskuję, że przybył do PSG żeby wygrać LM, bo w Barcelonie jest to niemożliwe?

0

Ale przecież Ronaldo asystuje. Wowowow i ma 200 asyst w swoje karierze xd

0

http://aliez.tv/live/uiuopf5dhd/ na aliez Polski komentarz? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wy też nie macie głosu na aliez?

0

No do tego zmierzam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?