halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś filmik po meczu Argentyny, gdy się cieszyli?
4
Trochę dziwne. Argentyna wygrywa dzięki Messiemu bo strzela 3 bramki. Ronaldo zagrał słaby mecz, ale to on "nie zawodzi". Ja wiem, że chodzi o całe eliminacje. Ale wczoraj akurat był ważny mecz dla Portugalii, a on tak jak piszą słabo wypadł. Ani słowa o piłkarzach, którzy strzelili bramkę. Sport ani słowa o wygraniu Argentyny.
0
Ciężko takie coś ustawić
0
co sądzicie teraz o the brain co występuje gościu z kostkami, co układa twarz Mateusza Gola?
1
Bo się cyka Barcy w LM !
0
Każdy by tak wolał, ale raczej z swoim krajem. Co to za mistrzostwo, gdy przychodzisz do innej reprezentacji, by grać z lepszymi i wygrać trofeum? Co innego wygrać je z ukochanym krajem, gdzie się urodziło, miało dzieciństwo. Z tamtąd też jest jego miłość. I mialby to rzucić, dla Hiszpanii? Z Argentyna też jest możliwość wygrania. Ale nie wszystko jest takie proste. Miałby się okazać drugim Podolskim itd?
0
No właśnie, więc takie pisanie nic nie daje oprócz prowokacji :)
0
Zastanów się co piszesz.
0
W podkarpaciu masakra. Pizga nieziemsko.
0
Przez mały odstęp :p
1
Moment. Edytuje.
0
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE3Njc0ODQxNzMwMDp0jAiJSjwP%2BBvTTgM%3D&kind=MAIN
Jak myślicie, który nie wejdzie?
2
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE3Njc3NzAyOTkwMDqcKVOKWmoHbHfrSEA%3D&kind=MAIN
Niby 4 dyszki, a szkoda.
0
Cześć, szukam jakieś gry przez przeglądarke na zabicie czasu.
Co polecacie i dlaczego?
PS/ gra ktoś jeszcze w battlefield heroes?
0
Czy mogło być gorzej? :v
0
Cześć i czołem.
Mam pytanie, bo słabo się znam na takich rzeczach. Mam trochę słabszy laptop, bo słuzy mi głownie do internetu i takie tam. Aczkolwiek, lepiej się zapytać niż robić sobie nadzieje.
Czy pójdzie mi fifa 16, 17, 18 lub PES - któraś z nich na takim lapku?
A może pójdzie gta IV lub V? (chociaż na to nie bardzo licze)
(co jest przeszkoda? karta graficzna?)
http://lab-kuzniewski.pl/hp-250-g3-trzecia-generacja-notebooka-budzetowego/
Pozdrawiam.
1
Wygląda jakby to była prawda. Hajsy dostają. Aczkolwiek niektóre rzeczy są fenomenalne. Tzn umysł. Ale np. Umiejętności fizycznych itd nie da się chyba wyreżyserowac xd
0
Nie to, to tamto.
A tak serio. To z tego co mówili znajomi, bo byli na tym w kinie to mówili, że ciężkie sceny tzn jak dla kogo, no i że nie opłaca się jechać.
2
O co chodzi "Bożu czy... Może do nieba?"
0
Taka kolejność rzeczy :p
0
To nie jest do końca to samo. Ratlerki maja do 3kg. I wyglądają jak sarenki. A mój piesek troszkę ma inną budowę. Zresztą nie tylko on. Chodzi o gatunek. Mój np dlatego, też że to żarciuch ma 6kg i 30 cm :)
1
Pinczer miniaturowy. Mam i jest prze agent. Mądra, mała psinka. Wspaniały przyjaciel człowieka. Bardzo obronny i szalony. Mimo, że max 30cm nieraz potrafił przegonic osoby, które weszły na podwórko. Jest to starsza rasa dobermana, więc w sumie nie ma się co dziwić. Szczerze polecam.
0
NAWET!
Jeśli chodzi o nowiny i filmy, które widziałem i przeczytałem, chcę całkowicie zaprzeczyć, jestem katolikiem iz dumą, a ja jestem przeciwny wszelkiej przemocy w każdym mieście, mój komentarz był następujący: "Gdybym zdobył gola Poświęcę to strażnikowi ", to czynię gestem głową z moim towarzyszem, Busim, wskazując strażnika, który był w tunelu garderoby, bo niestety był to czarny dzień dla naszego miasta. Kiedykolwiek skłamałeś o mnie w prasie, zachowywałam się, a ja nic nie zrobiłem, a ja pozwoliłem, aby to przeszło, ale to już nie może być dozwolone, przekroczyły granice, aby mieć nowe wiadomości i dać .... Przepraszam, że to się stało, a prasa nadal kłamie, nie przepraszam, ponieważ nie powiedziałem niczego, co miało związek z tym, po prostu wyjaśnij to, ponieważ wydaje się to bardzo poważne. I jasno, że jestem osobą apolityczną! ODPOWIEDŹ!
prosto z tlumacza google.
3
Wspólczuje, cieżka sprawa. Byle wrocił silniejszy. Vamos!
0
Po pierwszej wypowiedzi wnioskuję, że przybył do PSG żeby wygrać LM, bo w Barcelonie jest to niemożliwe?
0
Ale przecież Ronaldo asystuje. Wowowow i ma 200 asyst w swoje karierze xd
0
http://aliez.tv/live/uiuopf5dhd/ na aliez Polski komentarz? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wy też nie macie głosu na aliez?
0
No do tego zmierzam :P