halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego tragiczny pomocnik?
0
Co ten Paulinho! O. O
11
Myślę, że to był sarkazm :) nie ma co sie spinać.
1
Ja mam w banku BGŻ. Polecam. Do 26 roku życia nie płacisz za prowadzenie konta. Oferta zapewne na stronie internetowej jak i w banku.
0
A co w tym dziwnego?
3
Życie jak wysoka wieża
Takie życie w morde jeża
Rycho se wydziargał zwierza
Kizior zeżarł nietoperza
Klawisz wredne kły wyszczerza
Do tęsknoty mej wybrzeża
okręt wspomnień wolno zmierza
Pod celą, pod celą
Poezje się mielą
Gdzie Rawicz, gdzie Wronki.
Poezji tam pąki.
7
O matko. Jak fajnie się to czytało. Ciekawa historia. Rakitic jest ambitny i widać, że dąży do celu jaki sobie postawił. Wiele go skreslalo. Ja zaś zawsze trzymam jego stronę. Czasami ciężko jest być "najlepszym" na swojej pozycji. Ja osobiście cieszę się, że gra u nas, liczę że nieraz nas zaskoczy jakimś fajnym strzałem, który zamieni się w gola. VAMOS.
0
Jakby Ronaldinho ponownie grał z Messim. Ohh... Jaka przyjemność dla oka.
2
Xiaomi redmi 3 pro
0
Ale czas ma ponoc coś pod koniec września.
0
Nic dziwnego, że Pique jest zazdrosny o swoją śliczna partnerke. Media wykorzystują ten fakt i o tym piszą.
0
Skąd taki pomysł?
0
Jak ja typa nie lubię.. Zresztą ci drugi to gorszy w tej Hiszpanii.
0
A jednak trochę jasnowidz ze mnie. No nic.. W zasadzie Real był faworytem tak czy siak. RSSS punktów nie urwalo, ale to nic. Wciąż cieszy miejsce Barcy, oby tak dalej.
0
Wiesz co ciężko stwierdzić. Nie wiemy jak będzie wyglądać gra. Czy będą spore różnice, czy coś. W zakładach właśnie o to chodzi, że nic nie jest pewne. Bo nawet największe drużyny mogą zawieść.
0
Oloboga ile czasu. Szkoda chłopaka, młody, miał się rozwijać, a tu nagle stop. Kurcze, aż ciekawe co zarząd na to i czy będą jakieś ruchy na rynku transferowym w zimowym okienku.
2
Mógł wejść w 70 minucie i zerwać w 90. Kontuzja się może zdarzyć nawet bez dotknięcia piłki, więc to nie wina trenera.
2
Czosnek + mleko
4
Nie przesadzajmy. Fajnie jest coś wrzucić nowego, ale np. Częste takie artykuły mógłby być po prostu nudne. Co w tym nadzwyczajnego, że piłkarze się cieszą po wygranej. Było ciężko - dlatego te wpisy plus niespodzianka, że to rezerwowi dali 3 pkt. Nie ma co się strzępić na administracje. I tak mamy duużo lepszą stronę niż niektóre kluby.
41
Przecież CR nie gra :p
0
Oprócz Ajaxu i Realu (nie stawiane) mam takie same typy. Oby siadło.
16
Jestem tego samego zdania. Niektórzy są zbyt pewni siebie. To wciąż Real Madryt. To co, że mają obecnie braki w kadrze, że mają słabsza formę. RSSS też ma braki. Poza tym "takimi meczami wygrywa..." jasna sprawa, że też chcę aby biali przegrali, ale ta pewność siebie to trochę przesada to, że my mamy problemy na Anoecie nie znaczy, że Real też będzie miał. Poza tym wciąż mają Asensio, isco, Ramosa. Piłkarze, którzy mogą zrobić różnice pomimo wszystko. Ale... Koniec końców oby w Madrycie było zimno, najlepiej tak - 7 :)
1
Wiadomo dlaczego Atletico zmieniło nazwę stadionu? Czy u nas też się zmieni? Bo średnio w tym temacie jestem.
0
Ostatnio Messi się zrobił aktywny na instagramie. Wcześnie zdjęcia co jakiś czas, np. Raz na tydzień, dwa. A teraz bodajże codziennie po kilka zdjęć. Fajnie się go ogląda :)
0
Było i jeszcze wypisywali, że na tym samym boisku, z tym samym zespołem, ta sama noga, przy tym samym wyniku :)
2
Pszypadeg? Nie sondze :)
0
A kiedy ma się wykazać?
0
Hmm a to? Kraszewskiego 4
60-518 Poznan
Ze strony https://www.zegarki.com.pl/zegarki-tissot.html
@edit. A u jubilerow? Np. W. Kruk?
4
Jak naderwanie to kiepska sprawa :v
0
Nie jestem z Poznania, ale spróbuj obczaić Google maps. Wszystko raczej dokładne :)