0

Ale nawet bramkarz potrzebuje odpoczynku. Poza tym jak tak dalej będzie to holender odejdzie. Bo dostaje mało minut. A dla ter Stegna to zawsze rywalizacja i motywacja.

0

To było praktycznie do przewidzenia, że Milan przegra.

0

Tiaaa. On nie je jakiegoś badziewia taniego, tylko wszystko prestiżowe :p

1

To jakaś prestiżowa ta kostka masła :)

6

To jakiś joke? :)

0

Hahaha, co za desperat. Co to było w 36 i 49 sekundzie?

xD- wystarczający komentarz do tego co wielka gwiazda robiła na boisku :)

0

Pique, Mascherano, Matheu - lubią to.

1

Dybala? * :)

0

Jak zagrał wczoraj Paulinho i Rakitic? Proszę troszkę szczegółów.

0

Powinny działać. Wiesz co ja mam z ex torrenty simsy i działają. Ale jak chcesz przez origin. Napisz na priv bo mogę Ci jakoś w małym stopniu pomoc, odnośnie gry.

Chociaż spróbuj tak jak wyżej . Inny Crack

0

Oo również gratuluję. Tu było do wygrania 78, ale Milan tak średnio pewny, a 50 było gwarantowane. Liczę na więcej wygranych :))

0

Wyłącz origin. Jak nie działa to włącz tryb samolotowy

0

Ja mam sims 4, nie miałam Keya bo z neta zdarłam grę - tak więc weszłam na pierwszą lepsza stronę. W tym wypadku "zapytaj" ktoś podał kod i sobie gram :)


Chyba, że mowa o origin. To nie da się.

6

0

Co się dziwić? Jak to narcyz. Boli go, że puzowal i ma starty do Leo.

0

Nawet jeśli to nieprawda. To i tak sobie Dani naskrobal. Bodajże po super Pucharze co głupio komentował.

4

Messi? :"jest dobrym piłkarzem"
Dobrym
Dobrym
Dobrym
Dobrym
Dobrym

0

Mógł nie sprzedawać / wypożyczac Morate i Jamesa.

2

Jaki miły początek sezonu :)))

4

Ponoć o sędziach nie rozmawiaja.

2

No mówi coś w stylu "ale bym oje.ał kebsa"

11

Hahahaha, o nie mogę... Hahaha. Jak kilo zobaczyć zrzędniete miny u białych. I nie pokonali bodajże rekordu z bramkami. No i Ronaldo nie strzelił mimo, że padał jak Kłoda. No idealne wręcz zakończę dnia.
Dodam, że siadł mi skromny kupon. Ideolo. Dobranoc :)

0

Uwielbia tą złość u ceera

0

Dopisuje się. A reszcie polecam gripex w saszetkach. Najlepiej jak się idzie spać.

24

No to jak wszyscy to wszyscy - idziemy do przodu!

0

Spróbuj poprzez "wyszukaj błąd" coś takiego. System powinien zweryfikować co dolega :)

5

Teraz to mnie forbet zaskoczył.

"Bonus powitalny został zabrany na podstawie punktu regulaminu 4.1:
Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

Decyzja jest nieodwołalna. "

Żenada.

6

To zdjęcie akurat śmiesznie wygląda. Jakby tańczyli. Choć cieszy ich postawa :)

29

Co Semedo gra to nie mam słów. Wielkie wow.

0

Nie za wcześnie na takie ocenianie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?