halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nawet bramkarz potrzebuje odpoczynku. Poza tym jak tak dalej będzie to holender odejdzie. Bo dostaje mało minut. A dla ter Stegna to zawsze rywalizacja i motywacja.
0
To było praktycznie do przewidzenia, że Milan przegra.
0
Tiaaa. On nie je jakiegoś badziewia taniego, tylko wszystko prestiżowe :p
1
To jakaś prestiżowa ta kostka masła :)
6
To jakiś joke? :)
0
Hahaha, co za desperat. Co to było w 36 i 49 sekundzie?
xD- wystarczający komentarz do tego co wielka gwiazda robiła na boisku :)
0
Pique, Mascherano, Matheu - lubią to.
1
Dybala? * :)
0
Jak zagrał wczoraj Paulinho i Rakitic? Proszę troszkę szczegółów.
0
Powinny działać. Wiesz co ja mam z ex torrenty simsy i działają. Ale jak chcesz przez origin. Napisz na priv bo mogę Ci jakoś w małym stopniu pomoc, odnośnie gry.
Chociaż spróbuj tak jak wyżej . Inny Crack
0
Oo również gratuluję. Tu było do wygrania 78, ale Milan tak średnio pewny, a 50 było gwarantowane. Liczę na więcej wygranych :))
0
Wyłącz origin. Jak nie działa to włącz tryb samolotowy
0
Ja mam sims 4, nie miałam Keya bo z neta zdarłam grę - tak więc weszłam na pierwszą lepsza stronę. W tym wypadku "zapytaj" ktoś podał kod i sobie gram :)
Chyba, że mowa o origin. To nie da się.
6
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE3NjY1ODEzMTkwMDoauIko2ESQhIcf9bQ%3D&kind=MAIN
Skromnie, ale fajnie. Cieszy każda wygrana :)
0
Co się dziwić? Jak to narcyz. Boli go, że puzowal i ma starty do Leo.
0
Nawet jeśli to nieprawda. To i tak sobie Dani naskrobal. Bodajże po super Pucharze co głupio komentował.
4
Messi? :"jest dobrym piłkarzem"
Dobrym
Dobrym
Dobrym
Dobrym
Dobrym
0
Mógł nie sprzedawać / wypożyczac Morate i Jamesa.
2
Jaki miły początek sezonu :)))
4
Ponoć o sędziach nie rozmawiaja.
2
No mówi coś w stylu "ale bym oje.ał kebsa"
11
Hahahaha, o nie mogę... Hahaha. Jak kilo zobaczyć zrzędniete miny u białych. I nie pokonali bodajże rekordu z bramkami. No i Ronaldo nie strzelił mimo, że padał jak Kłoda. No idealne wręcz zakończę dnia.
Dodam, że siadł mi skromny kupon. Ideolo. Dobranoc :)
0
Uwielbia tą złość u ceera
0
Dopisuje się. A reszcie polecam gripex w saszetkach. Najlepiej jak się idzie spać.
24
No to jak wszyscy to wszyscy - idziemy do przodu!
0
Spróbuj poprzez "wyszukaj błąd" coś takiego. System powinien zweryfikować co dolega :)
5
Teraz to mnie forbet zaskoczył.
"Bonus powitalny został zabrany na podstawie punktu regulaminu 4.1:
Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
Decyzja jest nieodwołalna. "
Żenada.
6
To zdjęcie akurat śmiesznie wygląda. Jakby tańczyli. Choć cieszy ich postawa :)
29
Co Semedo gra to nie mam słów. Wielkie wow.
0
Nie za wcześnie na takie ocenianie?