halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deulofeu
0
Kolejny raz, kolejny.... Jak to będzie na wagę zwycięstwa to będzie granda
7
Ma ktoś to odnosnie Neymara jak zareagował odnośnie Realu Madryt?
0
Jakbyście zareagowali na taką sytuację:
A. Sanchez w Realu, M. Ozil w Barcelonie.
0
Będzie burza xd
0
Kto zszedł za Vidala i Paulinho?
@down dzięki
0
Dzięki Paco - Suarez daje prowadzenie!
0
mam to samo.
10
ja :)
@janiama, można. Wystarczy oglądać i sluchać :)
0
Dystansu trochę. Ludzie.
0
Podobno ze chce mieć tyle ile jego numerek na koszulce.
1
Popieram.
0
Miał podlozona noge :(
0
Rakieta podaję iii gol. Mamy to. Jeszcze jeden i mecz do zapomnienia
1
Jazda jazda! Jeszcze ugramy. VAMOS!!!
1
Stambuł to na pewno bezpieczne miejsce xd
0
Nie. Nie. Mój błąd. Więcej nie czytam informacji o 6 rano.
0
CR7 powiedział w wywiadzie, że drugi gol mię powinien mieć miejsca czy nie powinien zostać uznany. Ktoś wie czemu? Bo słabo się orientuję o co chodzi.
30
Po co? Cieszmy się z małych rzeczy.
0
Za wcześnie.
2
Komentarz usunięty
0
Przy 1 był spalony.
7
I ta bezradność Ronaldo. Mmm.
18
Casemiro przed upadkiem chwial się jakby pil trzeci dzień :)
0
Racja, ja wiem ze mogły być remisy. Ale serio akurat w meczu w Atletico czy Barcelonie? Ja nie wylewam żali, a nieco się z tego śmieje. Faworyci to faworyci równie dobrze mógł paść remis w meczu gdzie grał Bayern czy PSG, a jednak...
Kupon był postawiony, że się tak wyrażę z dupy. Raczej było liczenie na cud, nadzieja matko głupich. Żaden ze mnie ekspert, skusil bonus :P poza tym nie ma co spinać dupki. Trochę dystansu ludzie :)
1
Ciekawe jak Ty byś postawił :p
0
Zanim ocenisz, zapoznaj się z zasadami :) o ile mi wiadomo to w ekspercie trzeba wszystkie mecze typować :)
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NzA0MzA3NzkwMDr3w+ZiDMgXMWUDgko=&kind=MAIN
Jak żyć panie premierze?
1
I ekspert nie wejdzie :x
0
W końcu skład taki, jaki oczekiwaliśmy!
Vamos !!!