0

Deulofeu

0

Kolejny raz, kolejny.... Jak to będzie na wagę zwycięstwa to będzie granda

7

Ma ktoś to odnosnie Neymara jak zareagował odnośnie Realu Madryt?

0

Jakbyście zareagowali na taką sytuację:
A. Sanchez w Realu, M. Ozil w Barcelonie.

0

Będzie burza xd

0

Kto zszedł za Vidala i Paulinho?
@down dzięki

0

Dzięki Paco - Suarez daje prowadzenie!

0

mam to samo.

10

ja :)
@janiama, można. Wystarczy oglądać i sluchać :)

0

Dystansu trochę. Ludzie.

0

Podobno ze chce mieć tyle ile jego numerek na koszulce.

1

Popieram.

0

Miał podlozona noge :(

0

Rakieta podaję iii gol. Mamy to. Jeszcze jeden i mecz do zapomnienia

1

Jazda jazda! Jeszcze ugramy. VAMOS!!!

1

Stambuł to na pewno bezpieczne miejsce xd

0

Nie. Nie. Mój błąd. Więcej nie czytam informacji o 6 rano.

0

CR7 powiedział w wywiadzie, że drugi gol mię powinien mieć miejsca czy nie powinien zostać uznany. Ktoś wie czemu? Bo słabo się orientuję o co chodzi.

30

Po co? Cieszmy się z małych rzeczy.

0

Za wcześnie.

2

Komentarz usunięty

0

Przy 1 był spalony.

7

I ta bezradność Ronaldo. Mmm.

18

Casemiro przed upadkiem chwial się jakby pil trzeci dzień :)

0

Racja, ja wiem ze mogły być remisy. Ale serio akurat w meczu w Atletico czy Barcelonie? Ja nie wylewam żali, a nieco się z tego śmieje. Faworyci to faworyci równie dobrze mógł paść remis w meczu gdzie grał Bayern czy PSG, a jednak...
Kupon był postawiony, że się tak wyrażę z dupy. Raczej było liczenie na cud, nadzieja matko głupich. Żaden ze mnie ekspert, skusil bonus :P poza tym nie ma co spinać dupki. Trochę dystansu ludzie :)

1

Ciekawe jak Ty byś postawił :p

0

Zanim ocenisz, zapoznaj się z zasadami :) o ile mi wiadomo to w ekspercie trzeba wszystkie mecze typować :)

1

I ekspert nie wejdzie :x

0

W końcu skład taki, jaki oczekiwaliśmy!
Vamos !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?