halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy to !
0
Uzasadnij jeszcze i będzie git :)
0
w którym momencie? może będzie jakaś powtórka, chce to zobaczyć :D
0
a byli kiedys tu jacys?
0
co zrobil?
0
http://aliez.me/live/o8t24yrf3ta2t/test3/
1
co stracił, to odrobił :)))
0
"taki jest futbol" a tak serio, tak jak ktos pisał... mamy margines błedu, poza tym mamy ok.28 meczy bez porażki, wiec niezły bilans, kiedys to dobro sie konczy. Ale może jednak nie dziś. VEB
0
o kierwa... 2;0...
1
a Ty skąd?z białych strony się urwałeś?
2
pomyliles strony? :D
0
to bylo niestety dobre... ale spokojnie to 11 minuta. Nie damy sie.
2
Kadra jest kompletna. Jestem zadowolony, potrzebujemy goli. Taki jest futbol.
2
widząc mine ZZ mam wrażenie, że już wie co powie na konferencji.
0
Myślicie, ze jakby to był DG to by wyciągnał? :)
ps; niezły sprint Marcelo ;D
0
ból na stronie białych 3 2 1
0
hahahahhaahaahhaha
0
póki co wniosek sie nasuwa sam : obie drużyny grają na jednakowym poziomie.
0
i wszystko jasne, może tam się nada :)
1
Wie ktoś może ile łysemu płacą za klaskanie? to może z nim poklaskam... :X
0
bo by się księżniczka załamała i co? ZZ stołek by stracił jutrzejszego dnia.
0
Ależ Ci piłkarze RM są zaglubieni... aż się przyjemnie patrzy.
0
Już były u mnie jakieś małe obawy prze meczem, że Real zagra dobrze, na bramki -ustrzeli coś. Ale ten system, brak bramek bardzooo mi się podoba :)
0
jak gra Realu? ktoś streści bardziej szczegółowo niż dobrze, źle itp? jak CR i reszta?
0
Ale skurczybyk wysoki. Tylko z Gomesem się może równać wzrostowo. Poza tym fajne przyjęcie. Oby dobrze się wpasowal.
2
Znam dużo ale trochę tytuły umknęły ale te pamiętam ; now is the time
I jeszcze Alana the spectere coś takiego aa i Got u. Coś w ten deseń
Fajne wpadające w ucho
W yt wpiszesz to wyskoczy
0
Tak jak chcieliście. Mamy derby. A Real no cóż. Jednak nie będzie pojedynku z Atletico, a szkoda
0
Od razu inny człowiek ;)
0
O 12. A. A kanale nie wiem
Pewnie coś TVP Sport. Ale nie wiem. Strzelam
1
Ponoć 12.