0

Mamy to !

0

Uzasadnij jeszcze i będzie git :)

0

w którym momencie? może będzie jakaś powtórka, chce to zobaczyć :D

0

a byli kiedys tu jacys?

0

co zrobil?

1

co stracił, to odrobił :)))

0

"taki jest futbol" a tak serio, tak jak ktos pisał... mamy margines błedu, poza tym mamy ok.28 meczy bez porażki, wiec niezły bilans, kiedys to dobro sie konczy. Ale może jednak nie dziś. VEB

0

o kierwa... 2;0...

1

a Ty skąd?z białych strony się urwałeś?

2

pomyliles strony? :D

0

to bylo niestety dobre... ale spokojnie to 11 minuta. Nie damy sie.

2

Kadra jest kompletna. Jestem zadowolony, potrzebujemy goli. Taki jest futbol.

2

widząc mine ZZ mam wrażenie, że już wie co powie na konferencji.

0

Myślicie, ze jakby to był DG to by wyciągnał? :)


ps; niezły sprint Marcelo ;D

0

ból na stronie białych 3 2 1

0

hahahahhaahaahhaha

0

póki co wniosek sie nasuwa sam : obie drużyny grają na jednakowym poziomie.

0

i wszystko jasne, może tam się nada :)

1

Wie ktoś może ile łysemu płacą za klaskanie? to może z nim poklaskam... :X

0

bo by się księżniczka załamała i co? ZZ stołek by stracił jutrzejszego dnia.

0

Ależ Ci piłkarze RM są zaglubieni... aż się przyjemnie patrzy.

0

Już były u mnie jakieś małe obawy prze meczem, że Real zagra dobrze, na bramki -ustrzeli coś. Ale ten system, brak bramek bardzooo mi się podoba :)

0

jak gra Realu? ktoś streści bardziej szczegółowo niż dobrze, źle itp? jak CR i reszta?

0

Ale skurczybyk wysoki. Tylko z Gomesem się może równać wzrostowo. Poza tym fajne przyjęcie. Oby dobrze się wpasowal.

2

Znam dużo ale trochę tytuły umknęły ale te pamiętam ; now is the time

I jeszcze Alana the spectere coś takiego aa i Got u. Coś w ten deseń
Fajne wpadające w ucho

W yt wpiszesz to wyskoczy

0

Tak jak chcieliście. Mamy derby. A Real no cóż. Jednak nie będzie pojedynku z Atletico, a szkoda

0

Od razu inny człowiek ;)

0

O 12. A. A kanale nie wiem
Pewnie coś TVP Sport. Ale nie wiem. Strzelam

1

Ponoć 12.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?