halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No chyba nie ten skład...
0
Nie prowokuje, proszę.
0
Przytkaj się człowieku, bo się srac chce od takich komentarzy.
0
Ramos jak zwykle klasa. Nie powiedział żaden człowiek.
0
Chyba na odwrót.
0
To jest ku*wa dramat.
0
Canal + sport
0
Niby wszystko ładnie, słowa na plus. Ale... Bartek kupi kogoś mocniejszego, coś ugramy, wotum nie przejdzie i okularnik dalej będzie na stołku. Ale oby się zarząd zmienił, boo ciężkie los będzie.
4
Po co kupować gracza skoro ma zawsze siedzieć na ławce? Fu*k logic.
0
Po tych słowach to jeszcze Bartek nie będzie chciał kupić Coutinho i Dembele bo wysokie pieniądze xd
0
Ja nie mówię, że nie można robić tej samej ciszynki. Chodzi o to, że Messi tak świętował 500 gola. I strzelił w bodajże w 9 3 minucie, a Ronaldo uczynił to w ok 80. Wiec do końca trochę czasu poza tym. Dziwne, że zrobił tak samo. Nie wiem, może faktycznie Marcelo powiedzial coś Cristiano. No ale wygląda to jak wygląda :)
1
Mógł nie pajacowac i nie bawić się w Leo. Ale cóż jak się ma kompleksy... Niby nie osłabienie, jednak może da coś to do myślenia.
0
Może jutro albo dziś będą jeszcze jakieś oficjalki.
1
To juz bylo wiadome. Dawaj teraz głupi ch*** Coutinho i Dembele. Ofiaro losu, okularniku. Bo bez nich bieda będzie. W zasadzie już jest.
0
Będzie jak z Juve. Chęci będą, ale coś się przyblokuje i to będzie skuteczność. Real dopinie swego, jedna bramka i już ucieka z każdą minutą puchar. Piłkarze o tym doskonale wiedzą. Obrona musiałaby być bezbłędna. Ale... Nadzieja umiera ostatnia, jeśli się nie spróbuję to można żałować.
0
Ronaldo zrobił dokładnie taką samą Cieszynke jak Messi czy to zdjęcie jest przerobione?
0
A. Chyba że tak. No coś w tym jest. Ale spokojnie to real. Więc... :p
0
Może. Czemu nie? Jak każdy. W sumie normalne.
0
Czy ja wiem? Mi się wydaje, że równo. Tyle ze kibice realu bardziej się tym afiszują.
1
Przecież Ronaldo Way około 85 kg a Umtiti z 75.poza tym nie wbiegł w niego. Co najwyżej otarł się. To Ronaldo to nie Neymar, który jest noo chudy.
0
Niestety.
0
96 poleceń w 8 minut - ładnie. Ale to pokazuje ile osób podtrzymuje jego słowa.
0
Dziwne, że Suarez miał dostać jak podyktował karnego. Co innego jakby nie było jedenastki.
0
Co prawda to prawda...
0
Można filmik? Bo z tej strony to faktycznie tak może wyglądać, jednak z innej perspektywy... No cóż, bądźmy obiektywnie. Ale obyś miał rację.
0
Nie mi oceniać jak było naprawdę. Mam nadzieję tylko, że się mylisz. A chodziło mi, żebyś wytłumaczył co masz na myśli. To wszystko :)
PS. Ty chyba nie kibic Barcy, tylko Realu. Ale profil mylący. Brawo Ty.
0
Przeczytaj końcówke tego zdania. Pozdrawiam
0
Może rozwiń zdanie, albo co chcesz przez to powiedzieć.
0
O to to, dobrze że wspomniał o transferach.
0
No ta seria Busquetsa też... No szkoda. Było minęło. Messi też miał okazję. Nie wiem czy dadzą radzę wygrać na SB, ale nadzieja umiera ostatnia. Jeśli nie to real dwa puchary już zgarnie.