0

Ciekawe czy to ktoś z zarządu zauważy.

0

To chyba był tweeter. Na insta jest pomieszane.

10

To Fajnie życzysz swojemu ulubionemu klubowi. Graty.

2

Śmieszne. Boki zrywać.

1

Kiedy będzie przetłumaczona konferencja Valverde?

PS. Nie piszcie kwestia godzin. Bo to już jest nudne.

0

Podbijam.

0

Serio takie porównanie robisz? Czy to jakiś żart?

1

Od Rakiety to Ty się odczep.

0

Ja się pytam... JAK?

0

Skąpi dołożyć do Dembele, a kupić Paulinho to nie problem. Żenada.

0

Czemu nie pisze zamiast "Paul - "Cout" :(

0

Oho weekendowa bomba nadchodzi.

0

Po co po co po co po co



0

Oby były efekty buntu w postaci transferu do nas.

0

To chociaż powinno być Ci miło.... Dzięki komarom :P

1

Rakieta dobry jest. Poza tym nikt nie chce teraz robić takich interesów. Bo im średnio na rękę. Wola raczej sami wybierać i kupować graczy.

1

Mój brat zakupił opel astra h gtc. Bodajże 2006rok. Za 14k. Wygląd jak nówka. Kolor granatowy, prawie czerń. Guzik sport jest heh, pięciodrzwiowy. Skóra, szyby przyciemniane. Naprawdę fajne autko. 160 koni, szósty bieg jest. Mi się i na wygląd podoba i na wygodę. Podgrzewane fotele fajna sprawa na zimie. Auto niewielkie, także z parkowanie problemu nie będzie.

Drugie auto jakie polecam, sama mam. To golf 4.jednak za taką cenę są już chyba 5. Golf 5. Bardzo wytrzymałe auta, blacha. Również jazda nim to przyjemność. Volkswageny to dobre niemieckie samochody. Także przyjrzyj się tym dwóm :)

0

Wymiana to jaki zysk?

0

A więc tak, mam skład na fantasy, jestem w tej naszej lidze i wszystko spoko. Tylko wciąż nie wiem o co chodzi w tej grze. Na jakiej to zasadzie działa. Ktoś miły wytłumaczy? :)

4

Tu jest jego miejsce.

0

Jak zapisać drużynę, gdy wybrałam już graczy w fantasy? Ktoś pomoże ogarnąć?

0

Nie mogę trochę tego ogarnąć. Gdzie wpisać kod?

1

Do zapomnienia.

0

O co chodzi z tym fantasypl?

0

Podał minute wcześniej niż osoba w/w :p

0

Tak. Obczaj główna stronę.

0

Oj tak. Jest mnóstwo :D

1

O tego nie słyszałam. Kojarzyłam coś takiego, że e idzie blondynka do windy, a tam schody.



Jeszcze jest widziałam fajny.



Znalazł żyd pieniądze.... Przeliczył... Brakowało :)

0

Owszem ściągnięte. Sama nie wymyślam. I napisane jest dobrze. Aczkolwiek każdy może mieć swoją wersję.

1

To znam, ale mam jeszcze to.

Skąd pochodzi człowiek, który siada w restauracji i zjada kartę dań przyniesiona Przez kelnera?
-
-
Z Jemenu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?