halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tak robię od podatku lipca.
0
Tez tak robię.
0
No właśnie, w biedronce. Teraz już można za 65zl kupić w Rossmannie.
1
Ja kupuje na prezent często adidas, albo playboy. Jeżeli chodzi Ci o mega to Giorgio Armani Acqua Di. Oraz Hugo Boss. Ostatnio kupowałam adidas champions league i osoba, która dostała była bardzo zadowolona, a perfum kosztował 80zl w Rossmannie.
2
Rychu Peja!
0
Dopiero teraz rozpoczęły się negocjacje? Bez komentarza.
0
Sport - tyle w temacie.
0
Jak on mnie wkurza...
0
Hahahaha. Dobre.
1
Właśnie zanim się lekko zblaznilam, to zerknęlam na RM i tu ma terminarz :p
2
Dokładnie tak. Źle popatrzyłam. Skucha.
0
Dokładnie, też dziwnie to brzmiało.
0
Jak to jest, że Real gra z MU w Pucharze, a my gramy później z białymi, a wcześniej z nikim.
Nie wiem, więc pytam.
@edit, up.
Fakt. To nie ten sam puchar :facepalm:
1
Heh, wiesz co. Powiem tak. Po naszym zarządzie wszystkiego się można spodziewać, dlatego ciężko określić. Mogą być to dwie osoby, a może jedna? Kto wie, co siedzi w głowie naszego kochanego prezesa :p
0
Jak Bartra podszedł do jedenastki, powiedziałam, żeby jemu nie dawac karnego, bo nie strzeli. Nie mylilam się.
0
Zemscilo się!
9
https://zapodaj.net/8cc46e1296f34.jpg.html i się nie dodzwoni.
1
Trochę już stary temat. A Neymar to nowy. Znaczy, że odejście było niedawno. A nie kilka lat temu.
0
Czemu po raz setny jeśli piszecie o Paulinho jest jedno i to samo zdjęcie. Nie rozumiem. Nie ma innych? Denerwujące.
0
Żaden Thiago. Ludzie dajcie z nim spokój.
0
A czy Liverpool jest na tak?
1
Pomijając to, to pytam co mu dolega po dzisiejszym meczu.
0
Co za uraz Vermy?
0
Pier$$$$nie
6
Gdzie oglądane dzisiejszy Barcy mecz?
0
Coś w tym jest xd
10
I kto pomyślał, że MSN rozpadnie rozpadnie się wcześniej od BBC.
1
Jak myślicie, będzie nowe trio? Takie które zostanie zapamiętane jak MSN itd?
0
Czemu niby tam chce zakończyć?
0
Nie jestem matołem. Mi tylko chodziło co oznacza ta jedynka. Czy tak jak napisał Hubson, że na 5 lat, czy coś :) nie zawsze wiadomo co chodzi po głowie drugiej osobie :p