0

Ja tak robię od podatku lipca.

0

Tez tak robię.

0

No właśnie, w biedronce. Teraz już można za 65zl kupić w Rossmannie.

1

Ja kupuje na prezent często adidas, albo playboy. Jeżeli chodzi Ci o mega to Giorgio Armani Acqua Di. Oraz Hugo Boss. Ostatnio kupowałam adidas champions league i osoba, która dostała była bardzo zadowolona, a perfum kosztował 80zl w Rossmannie.

2

Rychu Peja!

0

Dopiero teraz rozpoczęły się negocjacje? Bez komentarza.

0

Sport - tyle w temacie.

0

Jak on mnie wkurza...

0

Hahahaha. Dobre.

1

Właśnie zanim się lekko zblaznilam, to zerknęlam na RM i tu ma terminarz :p

2

Dokładnie tak. Źle popatrzyłam. Skucha.

0

Dokładnie, też dziwnie to brzmiało.

0

Jak to jest, że Real gra z MU w Pucharze, a my gramy później z białymi, a wcześniej z nikim.



Nie wiem, więc pytam.

@edit, up.

Fakt. To nie ten sam puchar :facepalm:

1

Heh, wiesz co. Powiem tak. Po naszym zarządzie wszystkiego się można spodziewać, dlatego ciężko określić. Mogą być to dwie osoby, a może jedna? Kto wie, co siedzi w głowie naszego kochanego prezesa :p

0

Jak Bartra podszedł do jedenastki, powiedziałam, żeby jemu nie dawac karnego, bo nie strzeli. Nie mylilam się.

0

Zemscilo się!

9

1

Trochę już stary temat. A Neymar to nowy. Znaczy, że odejście było niedawno. A nie kilka lat temu.

0

Czemu po raz setny jeśli piszecie o Paulinho jest jedno i to samo zdjęcie. Nie rozumiem. Nie ma innych? Denerwujące.

0

Żaden Thiago. Ludzie dajcie z nim spokój.

0

A czy Liverpool jest na tak?

1

Pomijając to, to pytam co mu dolega po dzisiejszym meczu.

0

Co za uraz Vermy?

0

Pier$$$$nie

6

Gdzie oglądane dzisiejszy Barcy mecz?

0

Coś w tym jest xd

10

I kto pomyślał, że MSN rozpadnie rozpadnie się wcześniej od BBC.

1

Jak myślicie, będzie nowe trio? Takie które zostanie zapamiętane jak MSN itd?

0

Czemu niby tam chce zakończyć?

0

Nie jestem matołem. Mi tylko chodziło co oznacza ta jedynka. Czy tak jak napisał Hubson, że na 5 lat, czy coś :) nie zawsze wiadomo co chodzi po głowie drugiej osobie :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?