halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak, ale zobacz jaki Brazylia ma piłkarzy.
1
Nie wiem czy to nowina. Ale transfer przesądzony. Odchodzi. FC Barcelona wydała komunikat. Reszta informacji itd na tej stronie czy LR.
4
Najpierw PSG łączyli z Messim, potem CR, a teraz Neymarem. A końcu udało im się wyrwać dobrego grajka.
A co do PSG, to wydaje mi się, że byliby dużo silniejsi teraz gdyby nie odszedł Ibra. Mają teraz Alvesa, Neymara. Zawodników którzy grali w Barcy pierwsze skrzypce. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Ja nic do Neya nie mam, ale czuję że będzie mu ciężko. Gra bez Messiego, Suareza już nie będzie taka kolorowa. Chociaż liga francuska nie jest jakaś super... To wszystko spadnie na niego. Szkoda, że jednak tam a nie inny klub.
0
Ciekawe czemu do Londynu? I ciągle jego podróże, USA, Katar, niby że do Brazylii, jednak Barca, Tera Londyn. Zresztą po co to pisać gdzie leci, według mnie trochę zbędne. Ciągle tylko Neymar, Neymar i Neymar. Juz wszyscy mają tego dość.
0
Wygląda fajnie, ale na pewno nie będzie taki skład wyglądał w tym sezonie. Może jak chociaż z tych 3 nowych będzie w tym okienku jeden to i tak coś.
2
Ja to minimum z 50 razy odwiedzam codziennie.
5
A ja podzielę się swoją opinią na temat Neymara.
Młody piłkarz, który sprawił swoją grą, że ludzie go pokochali. Lubią jego magię. Wpasowal się do klubu, jest/był przyjacielem Messiego. Wpisał się do historii klubu. Nie raz ratował tyłek Barcelonie. Na boisku wyglądało jakby oddał się klubowi. Po Messim, miał najlepszy strzał z rzutu wolnego, to m. in dzięki niemu Blaugrana wygrała z PSG. Strzelał gole wielkim klubom. Wygrał tryplet. Osiągnął to co zapewne chciał, ale... Jednak czegoś mu zabrakło, może faktycznie chce wyjść z cienia Messiego? Tyle, że z mojej strony wygląda to tak, że tylko będąc w LA Liga, ewentualnie PL można stać się w świetle i pokazać, tzn mam na myśli, że w wielkim, topowym klubie na całym świecie jest bardziej widoczny, znany. Dzieci go znają... Bo to Neymar z Barcelony. Szanuję go za to co robił dla klubu, za te gole. Jednak czasami bardzo denerwowalo mnie jego zachowanie hmm... Wymuszanie, symulowanie. Ale to wszystko przysłania jak wielkim stał się będąc w Dumie Katalonii. Ludzie zapominali, gdy strzelił pięknego gola, zdobył 3 pkt. Teraz... Tersz postanowił odejść. Nie wiadomo do końca czyja to sprawka, czemu tak robi skoro tu ma wszystko. Lubię go, ale... No właśnie ale... Czemu nie powiedział, że odchodzi, albo jakiś znak. Tylko jakieś konflikty, milczenie. Widać, że lubi być w centrum uwagi, bo w końcu gazety piszą o nim od hoho. Widać też, że podoba mu się to. Ta saga jest irytująca, ale wreszcie wiemy jak jest. Stracił wiele fanów, w oczach wielu ludzi... No ii wszyscy mówią, że poszedł za hajsem. Po prostu zepsuł sobie reputację. Były też informacje, że napisał sms Coutinho, żeby nie przechodził do Barcy, ale czy ktoś może to potwierdzic, czy też to wymysł jak większość rzeczy? Obrażając go nic nie zdzialacie, a na pewno nie kłócąc się na LR. Pomimo, że odchodzi... Ja mu życzę powodzenia. Jak to ktoś napisał... Nic się nie dzieje bez powodu. Noo, ale mimo wszystko chce żeby zatesknil za klubem, przyjaciółmi. Za grą w Barcelonie i za rywalizacją z Realem.
VeB.
0
#mamtak
0
Diego Godin xd
0
Jakie będą mecze i w jakich godzinach?
0
#potwierdzoneinfo
0
Ja jestem za. Szczególnie za znęcanie się zarówno nad zwierzętami jak i człowiekiem oraz morderstwo no i gwałt. Nie róbmy sobie jak i bliźnim krzywdy. Np. Gwałt zostaje na całe życie, morderstwo - pozbawiamy kogoś życia. Wiec dlaczego skoro ktoś to uczynił miałaby nie spotkać ta sama kara? Cierpienie za cierpienie. Każdy ma prawo do życia, ale każdy odpowiada za swoje czyny.
Oczywiście jeżeli jest wszystko udokumentowane i potwierdzone, że ta osoba jest winna.
4
Oby. Bo chyba wiele wiele osób ma dość. W końcu wyjdzie co w trawie piszczy no i może zarząd ruszy po kogoś i niedługo będzie oficjalny transfer do Barcy. Czym szybciej tym lepiej. I przede wszystkim skończy się temat, który ciągnie się i ciągnie.
0
Znaczy domyślam się, jednak coś mi to za mało się widziało. A pytam dla pewności :)
0
Dembele ponoć chce zostać w Borussi, a Mbappe jeżeli miałby wybierać to poszedłb do Realu, poza tym jeśli kupilibysmy Kyliana to nie stykloby raczej na innych graczy. A z tego co się orientuję to potrzebujemy dwóch. Skrzydło i pomoc. No i trzeba realistycznie patrzeć na transfery. Więc najbardziej wydaje się, że będzie to Coutinho.
0
Skoro mecz towarzyski jest za 4 dni, a piłkarz mają 3 dni wolnego, to ile będą mieli czasu na jakieś przygotowanie, ile treningów?
0
No ale po kontuzji trzeba dojść do siebie i nie wystarczą tylko treningi, bo jednak kontuzja która go wykluczyła na kilka miesięcy jest poważniejszą kontuzją. Dajmy mu czas. W ofensywie daje coś z siebie, a nad defensywa jeszcze musi popracować. Jak to mówią nie od razu Kraków zbudowano. Malo mało minut od Enrique, później kontuzja. A forma spada.
0
Ale on sam sobie wyłączył.
Mi się wydaje, że mogą pobrać. Bo w końcu wyłączyć to anulować usługę, a ponowne włączenie to i trzeba zapłacić.
1
Xiaomi redmi 3 pro. Zdecydowanie
1
Ale PSG chce negocjować.
0
To jest ten koleś co kibicuje białym?
0
Chwila, chwila... Czytam komentarze i nie ma nic o Sprzedaży Rakiety. Co się stało? :p
0
No tak, oceńmy piłkarzy po jednym nieudanym meczu.
0
A kontuzja?
2
Dostaje raka czytając ten komentarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Według mnie dobrze jak na zawodnika po kontuzji.
1
Dzięki :)
0
Po prostu wpłacajac klauzulę czy jak to się pisze, klub nie ma nic do gadania. Szatnia namawiała podobno, aby został. A zarząd mówił, że zostanie bo nikt się nie spodziewał, że jemu tu będzie źle. Jeżeli chce spróbować czegoś nowego to niech próbuje. Lubię jego grę, więc szkoda że najprawdopodobniej odejdzie. Jednak każdy inaczej do tego podchodzi i trzeba to uszanować. Zresztą - nie ten, to inny.
0
Wie ktoś o której godzinie będą podane składy?