halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podasz jakieś źródło, link? :)
0
Takie pytanie, bo nie wiem czy było coś...
Czy zarząd coś mówił o Dembele, że się tak wszyscy napalili na jego ewentualny transfer? Pisały coś o nim gazety, że Barca go chce?
0
Odpuścić? PSG chce utrzeć nosa i to zrobi. Odplaci się za 6:1 zabierając nam jednego z najlepszych zawodników, tym samym rozbije trio - MSN.
0
To samo mi się przypomniało
0
Niech zje snikersa bo zaczyna gwiazdorzyc :v
0
Po prostu zadając pytanie oczekuje jakiejś wypowiedzi... normalnej, a nie domyślajac się po wyniku. Szczególnie, że do drugiej połowy grali bardziej podstawowymi zawodnikami. Więc coś w trawie piszczy skoro nie poszło i było 4.1
4
Nie jestem kolegą, a po drugie jak nie wiesz to nie pisz, bo bardziej chodziło mi o konkrety niż o wynik, który znam.
0
Oglądał ktoś mecz Realu? Jak zagrali?
0
Jakie były zmiany w drugiej połowie w meczu Barca- MU?
0
Pomysl rozsądnie. Jeżeli doszłoby do sprzedaży Turana i Rafy, to można wziąć za nich nawet nawet hajs. To że Munir pójdzie out to jest niemal pewne. Jednak... Iniesta - 34lata, szanuje jednak z nim jest coraz słabiej.
Busquets - podstawowy
Roberto - raczej podstawowy
Rakitic - jak dotąd podstawowy
Zostaje Denis, Gomes, Alena lub Samper. A co do Paulinho i Coutinho - przyszłość nierozstrzygnieta.
Poza tym Turana raczej gra bardziej w ataku, np. Na pozycji Ney, Rafinha narazie kontuzja więc przyszłość niepewna, choć wydaje mi się że zostanie.
Chodzi mi o to, żeby ktoś godny zastąpił podstawowego w razie kontuzji. Gramy bodajże około +/- 60 meczy więc? Po prostu jeśli kupilibysmy Coutinho to zapewne bez zamiany. Przynajmniej tak mi się wydaje. Aczkolwiek każdy ma swoją opinię, a to akurat moja.
0
Taka metafora :p
0
A ja proszę żebyś bzdur nie pisał.
0
Oddaj 3 zawodników, a na ławce będzie miś jogi.
0
To na pewno nie z multimedii.
Z tego co znajomi mówią, to play.
0
Kiedy i o której Real gra następny mecz?
0
Powiem Ci, że ja mam super. Kupiony używany, ale jakość, wykonanie i wszystko jest bardzo dobra. Polecam Lenovo tab s8-50l. W porównaniu do drugiego tableta - Samsung Galaxy tab 3 lite, to niebo a ziemia. W każdym razie szczerze odradzam Samsung
@edit. Nowego kupisz do 700zl. Ale warto.
0
#Pierd©[€nie
0
No jak ktoś wytrzyma do 3 w nocy to spoko, a jak średnio to polecam heh.
2
Sretete. Pierdziele o tych zdjęciach. A były w ogóle? Że je usunął?
PS. Nie wiem czy post ironiczny, więc komentuje tak jak odczuwam xd
0
Jakby ktoś 27 lipca zaspal w nocy mecz Barcy, to o 7.50 jest powtórka na TVP sport.
0
To samo pytanie sobie zadaje. Co oni chcą.
0
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Wszyscy tylko Arda i Rakitic. A jak strzelali bramki to wooow, super.
0
Arda grał wczoraj dobrze, nawet miał szansę na bramkę. Jednak los chciał inaczej. Według mnie się przyda i warto zostawić. Przy rozegraniu tylu meczów co czeka Barca, nie wiadomo co ich czeka, czy kontuzje czy coś. Warto mieć jednak tego zawodnika który coś wniesie. A takim zawodnikiem jest Arda. Aczkolwiek to moje zdanie.
0
Wiadomo na jakim kanale?
1
Lepiej usuń komentarz, bo trochę się blaznisz.
0
Beznadziejny? Według mnie dziś dobrze sobie radził.
0
Kto jest obecnie w ataku?
0
Bo to wielcy piłkarze :)
0
To rzecz jasna.
0
I co? Ale komentarze na tej stronie mówią same za siebie.