0

Podasz jakieś źródło, link? :)

0

Takie pytanie, bo nie wiem czy było coś...
Czy zarząd coś mówił o Dembele, że się tak wszyscy napalili na jego ewentualny transfer? Pisały coś o nim gazety, że Barca go chce?

0

Odpuścić? PSG chce utrzeć nosa i to zrobi. Odplaci się za 6:1 zabierając nam jednego z najlepszych zawodników, tym samym rozbije trio - MSN.

0

To samo mi się przypomniało

0

Niech zje snikersa bo zaczyna gwiazdorzyc :v

0

Po prostu zadając pytanie oczekuje jakiejś wypowiedzi... normalnej, a nie domyślajac się po wyniku. Szczególnie, że do drugiej połowy grali bardziej podstawowymi zawodnikami. Więc coś w trawie piszczy skoro nie poszło i było 4.1

4

Nie jestem kolegą, a po drugie jak nie wiesz to nie pisz, bo bardziej chodziło mi o konkrety niż o wynik, który znam.

0

Oglądał ktoś mecz Realu? Jak zagrali?

0

Jakie były zmiany w drugiej połowie w meczu Barca- MU?

0

Pomysl rozsądnie. Jeżeli doszłoby do sprzedaży Turana i Rafy, to można wziąć za nich nawet nawet hajs. To że Munir pójdzie out to jest niemal pewne. Jednak... Iniesta - 34lata, szanuje jednak z nim jest coraz słabiej.
Busquets - podstawowy
Roberto - raczej podstawowy
Rakitic - jak dotąd podstawowy
Zostaje Denis, Gomes, Alena lub Samper. A co do Paulinho i Coutinho - przyszłość nierozstrzygnieta.
Poza tym Turana raczej gra bardziej w ataku, np. Na pozycji Ney, Rafinha narazie kontuzja więc przyszłość niepewna, choć wydaje mi się że zostanie.

Chodzi mi o to, żeby ktoś godny zastąpił podstawowego w razie kontuzji. Gramy bodajże około +/- 60 meczy więc? Po prostu jeśli kupilibysmy Coutinho to zapewne bez zamiany. Przynajmniej tak mi się wydaje. Aczkolwiek każdy ma swoją opinię, a to akurat moja.

0

Taka metafora :p

0

A ja proszę żebyś bzdur nie pisał.

0

Oddaj 3 zawodników, a na ławce będzie miś jogi.

0

To na pewno nie z multimedii.

Z tego co znajomi mówią, to play.

0

Kiedy i o której Real gra następny mecz?

0

Powiem Ci, że ja mam super. Kupiony używany, ale jakość, wykonanie i wszystko jest bardzo dobra. Polecam Lenovo tab s8-50l. W porównaniu do drugiego tableta - Samsung Galaxy tab 3 lite, to niebo a ziemia. W każdym razie szczerze odradzam Samsung

@edit. Nowego kupisz do 700zl. Ale warto.

0

#Pierd©[€nie

0

No jak ktoś wytrzyma do 3 w nocy to spoko, a jak średnio to polecam heh.

2

Sretete. Pierdziele o tych zdjęciach. A były w ogóle? Że je usunął?

PS. Nie wiem czy post ironiczny, więc komentuje tak jak odczuwam xd

0

Jakby ktoś 27 lipca zaspal w nocy mecz Barcy, to o 7.50 jest powtórka na TVP sport.

0

To samo pytanie sobie zadaje. Co oni chcą.

0

Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Wszyscy tylko Arda i Rakitic. A jak strzelali bramki to wooow, super.

0

Arda grał wczoraj dobrze, nawet miał szansę na bramkę. Jednak los chciał inaczej. Według mnie się przyda i warto zostawić. Przy rozegraniu tylu meczów co czeka Barca, nie wiadomo co ich czeka, czy kontuzje czy coś. Warto mieć jednak tego zawodnika który coś wniesie. A takim zawodnikiem jest Arda. Aczkolwiek to moje zdanie.

0

Wiadomo na jakim kanale?

1

Lepiej usuń komentarz, bo trochę się blaznisz.

0

Beznadziejny? Według mnie dziś dobrze sobie radził.

0

Kto jest obecnie w ataku?

0

Bo to wielcy piłkarze :)

0

To rzecz jasna.

0

I co? Ale komentarze na tej stronie mówią same za siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?