halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny odcinek JEDEN z dziesięciu na TVP 2
2
On nie cytuję. Tylko pisze co ktoś powiedział. Mowa zależna i niezależna :P
2
Najpierw trzeba go kupić, a potem mówić o prezentacji :)
0
Czy ja wiem? Przynajmniej nie jest hmm "nudno". Ja lubię czytać o transferach, trochę zabija czas, a raczej umila. Trochę denerwuje, że nie końca tzn nie na nic oficjalnie, ale mimo wszystko nie narzekam na takie informacje.
2
Przypomina mi Neya. Jednak wykończenie wydaje mi się, że ma lepsze. Aczkolwiek mogę się mylić. Bardzo chce jego transferu, myślę że jego współpraca z MS byłaby owocna i dawałaby dużo radości.
15
Tak głupiego komentarza długo nie było.
0
Potrzebuję przesłać krótkiego filmiku poprzez stronę internetową. Ktoś coś zna? Jakiś link? Coś w stylu zapodaj. Ale on chyba nie obsługuje mp4.
7
Paco dużo lepszy niż Munir.
0
Może Chcesz się jej pozbyć? :P przygarne :)
0
Od dawno wiadomo, że lubi chłopców :p
0
Ja mam naklejki na laptopie. Messiego, Suareza i Neya. Zostawiam. Lubię go.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy wygrane puchary obecnie w tym sezonie (w Ameryce i Barcelonie) zaliczają się do tych "wszystkich możliwych pucharów" tzn czy pomimo, że w USA były towarzyskie, a dostaliśmy puchar, czy to też się liczy.
2
McLeod po zwycięstwie przytulał się (Chyba) do mamy. Piękny obraz.
0
Kurcze ale się machnął przy dobitce, szkoda.
0
Wpisz na yt. Nazwy klubów. Jest mnóstwo. Na żywo, bez zacinania.
5
Ale się stęskniłam za meczami Barcelony, a czas tak nieubłaganie leci.
1
No, no. To może się podobać. Brawo!
0
Nie jest idiotyczne.
0
Ktoś ogląda na yt? Też komuś tak jakby ucinalo, kamerzysta nie nadąża za wydarzeniem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co odpalił o. O
0
I co hejterzy Rakiety?
0
Dziękuję :)
0
Mi się tnie. Jeśli chodzi o fb - transmisja.
0
Na tele - wizja jest mecz. Ja na telefonie jestem więc ciężko podać.
0
Lepiej zagrać pewniej na czterech obrońców. Gdzie Vidal/Semendo?
Alba na pomoc? Słabo to wygląda, wolę Roberto. A Alba obrona. Zdecydowanie.
0
Piwko na kaca. Jeszcze tabletki 2kc
0
O faktycznie, heh. No to mała poprawka : od początku :)
1
Ja uwielbialam i dalej uwielbiam gościa. Szczególnie milo go wspominam, gdy podnosił ciężary, samochody i inne takie(spacer buszmena itd) kanale na tvn. Bardzo mu kibicowalam i kibicuje gdy np walczył z Popkiem. Doceniam go. Dodam, że jak na strongmana fajnie szło mu w "gwiazdy tańczą na lodzie"