0

Fajny odcinek JEDEN z dziesięciu na TVP 2

2

On nie cytuję. Tylko pisze co ktoś powiedział. Mowa zależna i niezależna :P

2

Najpierw trzeba go kupić, a potem mówić o prezentacji :)

0

Czy ja wiem? Przynajmniej nie jest hmm "nudno". Ja lubię czytać o transferach, trochę zabija czas, a raczej umila. Trochę denerwuje, że nie końca tzn nie na nic oficjalnie, ale mimo wszystko nie narzekam na takie informacje.

2

Przypomina mi Neya. Jednak wykończenie wydaje mi się, że ma lepsze. Aczkolwiek mogę się mylić. Bardzo chce jego transferu, myślę że jego współpraca z MS byłaby owocna i dawałaby dużo radości.

15

Tak głupiego komentarza długo nie było.

0

Potrzebuję przesłać krótkiego filmiku poprzez stronę internetową. Ktoś coś zna? Jakiś link? Coś w stylu zapodaj. Ale on chyba nie obsługuje mp4.

7

Paco dużo lepszy niż Munir.

0

Może Chcesz się jej pozbyć? :P przygarne :)

0

Od dawno wiadomo, że lubi chłopców :p

0

Ja mam naklejki na laptopie. Messiego, Suareza i Neya. Zostawiam. Lubię go.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy wygrane puchary obecnie w tym sezonie (w Ameryce i Barcelonie) zaliczają się do tych "wszystkich możliwych pucharów" tzn czy pomimo, że w USA były towarzyskie, a dostaliśmy puchar, czy to też się liczy.

2

McLeod po zwycięstwie przytulał się (Chyba) do mamy. Piękny obraz.

0

Kurcze ale się machnął przy dobitce, szkoda.

0

Wpisz na yt. Nazwy klubów. Jest mnóstwo. Na żywo, bez zacinania.

5

Ale się stęskniłam za meczami Barcelony, a czas tak nieubłaganie leci.

1

No, no. To może się podobać. Brawo!

0

Nie jest idiotyczne.

0

Ktoś ogląda na yt? Też komuś tak jakby ucinalo, kamerzysta nie nadąża za wydarzeniem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co odpalił o. O

0

I co hejterzy Rakiety?

0

Dziękuję :)

0

Mi się tnie. Jeśli chodzi o fb - transmisja.

0

Na tele - wizja jest mecz. Ja na telefonie jestem więc ciężko podać.

0

Lepiej zagrać pewniej na czterech obrońców. Gdzie Vidal/Semendo?
Alba na pomoc? Słabo to wygląda, wolę Roberto. A Alba obrona. Zdecydowanie.

0

Piwko na kaca. Jeszcze tabletki 2kc

0

O faktycznie, heh. No to mała poprawka : od początku :)

1

Ja uwielbialam i dalej uwielbiam gościa. Szczególnie milo go wspominam, gdy podnosił ciężary, samochody i inne takie(spacer buszmena itd) kanale na tvn. Bardzo mu kibicowalam i kibicuje gdy np walczył z Popkiem. Doceniam go. Dodam, że jak na strongmana fajnie szło mu w "gwiazdy tańczą na lodzie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?