3

To zdjęcie z jego oficjalnego konta, jakbyś sugerował że podróbka :P @edit. Ma na prawej ręce przecież tatuaże, na lewej nie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

0

Graty!

0

Ja czekałam równy tydzień.

2

Nie ma co oglądać, chyba że chcesz się pośmiać - bo śmiech to zdrowie. Na footrollu zapewne będzie i yt.

2

Najpierw niech go kupią.

0

Tzn?

0

Tez mnie to wkurza. Kolejny dzień, kolejna nadzieja na Coutinho.

2

Ale mnie wkurza te czekanie... Jest dziewiąty!! >.

2

Juz niestety wróciło do normy :v

0

Gdy się powiedzie transfer, to piszę na głównek stronie. Np. Oficjalnie : Coutinho fichado.

4

Niestety ja.

0

Skąd taki wniosek?

3

Coutinho! :)

1

Rozumna*
Ale miło mi.

1

Chodzi mu, że redakcja wstawia tematy o transferze w ciągu kilku godzin, a narazie nic nie ma - zasłona dymna. Robią też to użytkownicy forum na LB. Gość trochę jest tym zmęczonym.


Tak ja to rozumiem.

0

Cudzysłów :P a raczej miało to przybrać ironiczna formę :d

3

Jak może się tak kompromitowac "najlepszy piłkarz na świecie" Hahaha. A śmiali się z Suareza.

1

Siedzi na ławie.

1

Barcelona :P

0

Nic nie może przecież wiecznie trwać xd

0

Po prostu wpisanie mojego imienia jest zbędne :p

1

Myślę, że dodatkowy atut. Chętnie bym taka koszulkę wzięła na siebie :p

0

SI :)

3

Tak sobie przeglądam insta Coutinho i kurcze... Przystojny jest *_*

1

Dlaczego tak często pokazują na ekranie tą małpa... Tak go nie lubię, że mnie trzepie.

2

#typowyreal

0

Czemu odszedł?

0

Co z Ibra, gra gdzieś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?