halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To zdjęcie z jego oficjalnego konta, jakbyś sugerował że podróbka :P @edit. Ma na prawej ręce przecież tatuaże, na lewej nie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
https://www.instagram.com/p/BXk8D3kleSI/ *_*
0
Graty!
0
Ja czekałam równy tydzień.
2
Nie ma co oglądać, chyba że chcesz się pośmiać - bo śmiech to zdrowie. Na footrollu zapewne będzie i yt.
2
Najpierw niech go kupią.
0
Tzn?
0
Tez mnie to wkurza. Kolejny dzień, kolejna nadzieja na Coutinho.
2
Ale mnie wkurza te czekanie... Jest dziewiąty!! >.
2
Juz niestety wróciło do normy :v
0
Gdy się powiedzie transfer, to piszę na głównek stronie. Np. Oficjalnie : Coutinho fichado.
4
Niestety ja.
0
Skąd taki wniosek?
3
Coutinho! :)
1
Rozumna*
Ale miło mi.
1
Chodzi mu, że redakcja wstawia tematy o transferze w ciągu kilku godzin, a narazie nic nie ma - zasłona dymna. Robią też to użytkownicy forum na LB. Gość trochę jest tym zmęczonym.
Tak ja to rozumiem.
0
Cudzysłów :P a raczej miało to przybrać ironiczna formę :d
3
Jak może się tak kompromitowac "najlepszy piłkarz na świecie" Hahaha. A śmiali się z Suareza.
1
Siedzi na ławie.
1
Barcelona :P
0
Nic nie może przecież wiecznie trwać xd
0
Po prostu wpisanie mojego imienia jest zbędne :p
1
Myślę, że dodatkowy atut. Chętnie bym taka koszulkę wzięła na siebie :p
0
SI :)
3
Tak sobie przeglądam insta Coutinho i kurcze... Przystojny jest *_*
1
Dlaczego tak często pokazują na ekranie tą małpa... Tak go nie lubię, że mnie trzepie.
2
#typowyreal
0
Czemu odszedł?
0
Co z Ibra, gra gdzieś?