0

Dokładnie. Tam jak Amen w pacierzu.

0

Co oznacza jedynka? Bo trochę nie rozumiem :p

0

Nie chodziło mi o ich ekipę, ale o słowa. Nagle pojawiły się setki myśli na minutę.

1

"Chce pomóc nowej drużynie w osiągnięciu tytułów "

Właściwie nie wiem jak to skomentować.

2

Szkoda, że nam podebrali jednego z najlepszych piłkarzy. 25-lat, być przy Messim. To on jego chciał w klubie. To Barca sprawiła, że stał się jednym piłkarzem z top 3. Żal i smutek. Czasem jak będzie lecieć jakiś meczyk psg w tv to sobie obejrzę. Mimo wszystko będę dalej podziwiać jego magię.

2

Kurcze po oglądnięciu filmiku została taka pustka.

0

Jeśli będzie możliwość więcej niż 3 to pewnie się zamienia.

3


Cilessen
Digne-Masche-Marlon-Semendo
Denis - Sergi-Alena
Arda-Munir-Paco

0

Barto nigdy nie zawodzi xd

0

Za źródło może być chyba banik. Bo to konkurencja.

0

Arda i Gomes nie odejdą w tym okienku. To więcej niż pewne.

0

Lub kilkanaście miesięcy

0

Tu są błędy xd np o 2 zł. O ile dobrze liczy mój kalkulator. Poza tym to 3 mem który widzę o zarobkach i nowym kontrakcie. I w każdym inne są kwoty.

0

26 maja oficjalne info o. O

0

Rok temu ten news był. Nie mówię, że nie przyjedzie i że kłamie. Ale kilka dni temu, czy tydzień... A może dwa, był news o tym, że chce dostać w Borussi, a zainteresowanie Barcy? To normalne, że są plotki. W końcu otwarte okienko transferowe.
Oby jednak chciał przejść w tym sezonie do nas.

0

A jak to działa w innych klubach gdzie nie ma klauzuli?

1

Gdzie to powiedział? Można link?

0

Jeśli Neymar chciałby być wolnym zawodnikiem tzn chciałby zerwać kontrakt to ile musi wpłacić klubowi?

PS. Pytam bo nie do końca wiem jak to działa. Czy to też wynosi 222mln

0

Podbijam pytanie.

0

No to, że odejdzie to pewne raczej. Skoro FC Barcelona dała wczoraj komunikat, piłkarze się żegnali na insta z Neymarem to chyba jednak coś oznacza.

1

W zasadzie to nie wiadomo do końca, ponieważ nie ma nic o kontrakcie Neymara. Właściwie to oficjalki nie ma, a to najważniejsze.

1

Za marzenia się nie płaci :p

3

Gdzie się ma pakować zarząd nad morze? :)

0

Z tego co wiadomo to Liverpool nikogo nie chce z zawodników od nas.

3

"płać i idź sobie" huhu, ciężkie słowa na miarę gazety. I powinien być wciąż cytat Pique gdzie mówi, że Neymar musi zdecydować czy woli pieniądze czy trofea.

0

U białych też nie ma.

1

A mi się śniło, że Neymar został... ponieważ przyszedł Paulinho. I zbili sobie piąteczke. A na końcu był ich uśmieszek.

0

Za PSG. Nigdy nie będę za białymi. Największy rywal miałby wygrać i mnie miałoby to cieszyć? Wolę PSG, gdzie przeszedł tam Neymar. Tak samo jak wolę Arsenal od Chelsea, bo tam Alexis. Po prostu kibicuje "swoim" zaraz po Barcelonie.

0

Tak mówiły media, ale to jest niezgodne, więc tak czy siak la liga sprawdzi czy wszystko było w porządku i nie naruszyli regulaminu.

0

Jaka cena?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?