halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Tam jak Amen w pacierzu.
0
Co oznacza jedynka? Bo trochę nie rozumiem :p
0
Nie chodziło mi o ich ekipę, ale o słowa. Nagle pojawiły się setki myśli na minutę.
1
"Chce pomóc nowej drużynie w osiągnięciu tytułów "
Właściwie nie wiem jak to skomentować.
2
Szkoda, że nam podebrali jednego z najlepszych piłkarzy. 25-lat, być przy Messim. To on jego chciał w klubie. To Barca sprawiła, że stał się jednym piłkarzem z top 3. Żal i smutek. Czasem jak będzie lecieć jakiś meczyk psg w tv to sobie obejrzę. Mimo wszystko będę dalej podziwiać jego magię.
2
Kurcze po oglądnięciu filmiku została taka pustka.
0
Jeśli będzie możliwość więcej niż 3 to pewnie się zamienia.
3
Cilessen
Digne-Masche-Marlon-Semendo
Denis - Sergi-Alena
Arda-Munir-Paco
0
Barto nigdy nie zawodzi xd
0
Za źródło może być chyba banik. Bo to konkurencja.
0
Arda i Gomes nie odejdą w tym okienku. To więcej niż pewne.
0
Lub kilkanaście miesięcy
0
Tu są błędy xd np o 2 zł. O ile dobrze liczy mój kalkulator. Poza tym to 3 mem który widzę o zarobkach i nowym kontrakcie. I w każdym inne są kwoty.
0
26 maja oficjalne info o. O
0
Rok temu ten news był. Nie mówię, że nie przyjedzie i że kłamie. Ale kilka dni temu, czy tydzień... A może dwa, był news o tym, że chce dostać w Borussi, a zainteresowanie Barcy? To normalne, że są plotki. W końcu otwarte okienko transferowe.
Oby jednak chciał przejść w tym sezonie do nas.
0
A jak to działa w innych klubach gdzie nie ma klauzuli?
1
Gdzie to powiedział? Można link?
0
Jeśli Neymar chciałby być wolnym zawodnikiem tzn chciałby zerwać kontrakt to ile musi wpłacić klubowi?
PS. Pytam bo nie do końca wiem jak to działa. Czy to też wynosi 222mln
0
Podbijam pytanie.
0
No to, że odejdzie to pewne raczej. Skoro FC Barcelona dała wczoraj komunikat, piłkarze się żegnali na insta z Neymarem to chyba jednak coś oznacza.
1
W zasadzie to nie wiadomo do końca, ponieważ nie ma nic o kontrakcie Neymara. Właściwie to oficjalki nie ma, a to najważniejsze.
1
Za marzenia się nie płaci :p
3
Gdzie się ma pakować zarząd nad morze? :)
0
Z tego co wiadomo to Liverpool nikogo nie chce z zawodników od nas.
3
"płać i idź sobie" huhu, ciężkie słowa na miarę gazety. I powinien być wciąż cytat Pique gdzie mówi, że Neymar musi zdecydować czy woli pieniądze czy trofea.
0
U białych też nie ma.
1
A mi się śniło, że Neymar został... ponieważ przyszedł Paulinho. I zbili sobie piąteczke. A na końcu był ich uśmieszek.
0
Za PSG. Nigdy nie będę za białymi. Największy rywal miałby wygrać i mnie miałoby to cieszyć? Wolę PSG, gdzie przeszedł tam Neymar. Tak samo jak wolę Arsenal od Chelsea, bo tam Alexis. Po prostu kibicuje "swoim" zaraz po Barcelonie.
0
Tak mówiły media, ale to jest niezgodne, więc tak czy siak la liga sprawdzi czy wszystko było w porządku i nie naruszyli regulaminu.
0
Jaka cena?