halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar jest młody, dlatego głupie rzeczy mogą mu przychodzić do głowy. Według mnie piłkarz na lata, ale patrząc tak z boku wygląda jakby średnio był z Barcą związany na długiee lata . A w dodatku jego ojciec, ehh... No tu już nie trzeba kończyć.
0
Niby tak, ale wiesz. Mówi się, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy.
0
No ale czasami coś musi być na rzeczy, że tak piszą.
0
Patrząc na dzisiejsze okładki to mam wrażenie, że osoba która to pisze... Chyba spadła z konia. Ja wiem, że zarząd nasz pozostawia wiele do życzenia,ale żeby Neymara sprzedawać to jakiś czysty kretynizm. Oby to wszystko byl tylko wymysł tych gazet, bo jak tu cokolwiek się zgadza to już szkoda strzepic... No.
0
Piłkarz nie przejdzie do największego rywala swojego obecnego zespołu.
0
Polecam YouTube. Dużo jest filmików po ang i napisy na dole. Są do tego poziomy trudności. Ale już nie pamiętam dokładnie Co się wpisywalo.
0
No ja wiem, ale czemu wszystko kosztem Ivana? Poza tym i tak się na to raczej nie zgodzą. Wiec według mnie to urazu Rakiticia.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Marka wszystko jedna jaka. Ale porównuj ceny. Jedne maja więcej wejść USB , mają więcej mah. Także no. No i patrz na recenzje.
2
Dobra. Ale nie dość, że Barca daje hajs to jeszcze zawodnika. Rozumiesz? Gdyby tylko chodziło o pieniądze to jestem za, ale nie kosztem Rakiety.
0
Project x . Znane i fajne.
0
Uczciwa powiadasz? Może uzasadnij... A... I nie zapomnij, że niezbyt ok względem Rakiety. Ale co ja tam wiem. Najważniejsze żeby wywalić pieniądze i gracza.
0
Bomba? Bo co? Bo średnio rozumiem co jest takiego w tym supi?!
0
Dlaczego Rakitic :v
0
Co za głupie pytanie :vv
0
Noo, ciekawe kto odejdzie i z kogo zrezygnuje trener. Oby wybrał słusznie.
0
Fajnie się zaprezentował... Nawet zrobił więcej kapek niż niektórzy.
Z przymruzonym okiem.
6
Jest piłkarzem Barcy. Może dlatego, ale mogę się mylić.
0
Było gdzieś wypisane kto uczestniczył?
0
Oprócz xiaomi, to polecam honor 6, lub honor 7. Mega.
0
To było oczywiste. Po co było się łudzić?
2
Wypraszam to sobie.
0
W końcu coś oficjalnego.
0
A Ty widziałeś kiedyś nieglodnego Messiego? Oczywiście chodzi o głód gry... Poza tym nauczony, nienauczona. Zawsze daje z siebie tyle ile może.
0
Co to? Bo nie mam uprawnień.
0
A mi się tam podoba obecną fryzura Neymara. Do twarzy mu. Delikatnie przypomina mi go z 2012r.
A tak poza tym. To widać, że Messi jest głodny gry. Oby jakis puchar z drużyną zmajstrowal.
0
A normalnie bez tego programu jak działa?
0
A przez bluetooth? Ja tak robię gdy są jakieś zakłócenia z połączeniem. Ten PC suit w ogóle nie jest potrzebny. Przynajmniej mi. A w ustawieniach telefonu i ostatnia opcje "informacje o telefonie" na dole pisze Aktualizacja. Sprawdź może dostępna jest jakaś nowsza wersja czy coś.
1
Stare od wczoraj hehe, choć nadal śmieszne.
0
Ja polecam Sony xperia M. Aczkolwiek jeżeli chodzi o jakieś lepsze, używane to bardzo dobrze musisz szukać bo często są jakieś uszkodzone. A i nie polecam Samsungow(czyt. Szajsungów) mogę jeszcze ewentualnie polecić htc desire 610,ale w takiej cenie to się cudów nie spodziewaj. Aczkolwiek jak w/w polecam Sony xperia M. Fajny, niewielki.