halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wiem. Zawsze można gdybyc. Ale te komentarze, że lepiej żeby odszedł, że łatwo go zastąpić, że mało robi dla Barcy. To już rzygać się chce. Normalne wśród kibiców, ale czasami trzeba coś stracić, żeby docenić. Obysmy nie musieli właśnie tracić.
0
Pierwszy był z około 6 metra pod poprzeczkę. A drugi no, no to trzeba oglądnąć. Minął przeciwników jak pacholki :)
1
Oba gole Neymara
8
Nagle większość która Neymara sprzedawała - chce żeby został xd
0
Można jakiś link prosić czy coś?
0
Haha no noo, na piwno.
0
Kto pyta nie błądzi. A LR od czegoś jest.
0
Ale nie wiadomo co w trawie piszczy. I co chodzi po głowie Neymarowi. Także te pytania na dole to jeszcze nie teraz.
0
W tym roku podpisał kontrakt na 5 lat. Pozdro 600
1
Wole Neymara od Verattiego :v
0
Nie, nie. To. Pytanie byli z czystej ciekawości. Ale widzę, że dużo osób właśnie te osoby widzi w roli w razie "w" tzn. Zastępstwa. Dobrze wiedzieć, kto kogo chce. Trochę się już przewija. A wolę poczytać kogo chcemy, a nie kogo musimy sprzedać.
0
To za +/- 10 dni będziemy wiedzieć co i jak.
0
Kto należy do top 3? :)
0
I Coutinho. Tak dla uzupełnienia xD
0
Nie wiem czy głupie, czy nie głupie pytanie. Ale w razie gdyby jednak Neymar odszedł to co sądzicie o Hazardzie?
@up
Coutinho, Dembele. No wygląd nieźle. Choć żeby sami chcieli do nas przejść to byłoby coś.
0
A taka propo kiedy mają być te wybory?
0
Ok, załóżmy że wywiad jest sprzed miesiąca - 30dni. I nagle zmienił zdanie, zaczął się źle czuć, chce odejść do francuskiego klubu, który może mu tylko zaoferować hajs i nic więcej. Fuck logic
0
Coś w tym jest. Poza tym niedługo będzie meczyk to może się okazać co w trawie piszczy.
0
Czemu się skompromitowal?
0
Bierz xiaomi redmi 3 pro
3gb ram, 8 rdzeni, 32 GB wbudowane. Do 750 zł. Kupi nowy
0
Dlaczego miałaby przechodzić do słabszej drużyny? Poza tym co z tego, że Dani jak tu ma Messiego i Suareza. Podobno się przyjaźnią. No zresztą, niech sam zdecyduje. Ale powinien to ogłosić co robi ze sobą i przyszłością, niż zachowywać się jak burak.
0
No ale jak się przechodzi do takiego klubu to się nie myśli najpierw o rzeczach trzeciorzedny.
6
Marzył grać w klubie, a nie zjeść super obiad na mieście.
0
No co się dziwić. Jest to wielki klub. Gra w nim najlepszy piłkarz. Nic dziwnego. Poza tym samo to, że Hiszpania, i możliwość wygrania wszystkich pucharów. A marzenia są po to żeby je spełnić. Noo więc dobrze, że przychodzą bo chcą, a nie bo m.in hajsy.
0
A właśnie, czyim był agentem?
0
No z młodych powinni się wyciskacz to co najlepsze, jednak Arda to wciąż dobry zamiennik. Poza tym narazie mówi się, że żaden piłkarz z kadry nie jest na sprzedaż, aczkolwiek. Jak ich jest aż za dużo to w sumie nie wiadomo kto odejdzie na 100%.
0
Z przymruzonym okiem :p
0
Sprawdzone źródło? :)
Ale dzięki za pomoc :)
0
Właśnie to samo mi się nasunelo xd a to dopiero pierwsze dni. Co oznacza, że... Jak będzie odchodził to będzie łysy?
0
Potrzebuję Windows 8.1. Ktoś coś ma sprawdzonego?