0

Bravo co broni to tyle !!

0

Tak, masz racje Chile nie umie strzelać. Jebnij się w ten pusty beret.

0

pieprzony fart.

0

To dlaczego był problem przy transferze Neymara?

0

Jaką największą kwotę można wyłożyć za piłkarza bez komplikacji, ogólnie problemów. Tak zgodnie, legalnie.

0

Jak myślicie co z Ronaldo? Odjedzie? Zostanie?

0

Czemu twarze dzieci są zamazne? ;D i tak każdy wie jak wyglądają ;)

0

Fotoreporterzy wszędzie się dostaną. Nawet jakby byli na środku oceanu, to by popłynęli, żeby był hit. Zero prywatności.

1

Ja mam Xiaomi redmi 3 pro, jeżeli chodzi o ogól - marke telefonu. Polecam.

0

I co może zmienią numer Denisowi i powiedzą mu, że nie zasługuje na 6 więc elo?

6

Numer na plecach to tylko numerek. Już się tak o niego nie srajcie. Chłopak młody,z ambicjami, czuje się w Barcelonie dobrze, więc? Potrzebuje czasu, gry to wszystko.

1

Ktoś coś wie jak wypadł mecz legend?

0

Gdyby rezerwy grały noo super to byłaby możliwość żeby grali w LA lidze?

0

Ładna, choć lepsza według mnie byłaby w kolorze granatowym.

0

To był rok Realu. My też mieliśmy dobre chwilę, tryplet. Coś jest później tego nie ma. Coś kończy, a coś zaczyna. Obysmy w następnym roku świętowali zwycięstwo Barcy w LM. VAMOS Blaugrana!

0

Szczęście odnosi się do całego sezonu nie tego meczu.

1

Dobrze, że sezon i wszystko się skończyło. I mam nadzieję, że szczęście skończy się w Realu.

0

To było do przewidzenia.
Zasłużenie.

0

Po tym artykule aż mnie wzięło na cofnięcie się do 2014 roku
http://www.fcbarca.com/mobile/56051-luis-enrique-podpisal-kontrakt-z-fc-barcelona.html

1

Na snapie FC Barcelony wypadł pozytywnie :)

1

Nie po to otrzymał nowa umowę aby teraz odchodzić.

1

Biegać owszem każdy umie, ale tego nie czyni. Dobre i dwa strzały. Szczególnie, że on est pomocnikiem, biorąc pod uwagę wszystkich zawodników on i MSN oddaje najwięcej strzałów na bramkę. Ma coś do powiedzenia w ataku, gdzie pomaga, asystuje. Zresztą on przedłużył umowę obowiązującą do 2021 roku.

0

Ludzie nie od razu Kraków zbudowano. Pożyjemy, zobaczymy. Nie ma co wyprzedzać faktów.

0

Juz w lipcu przekonamy się co i jak. Rzucony na głęboką wodę z Realem. Heh, oby zawsze dawał radę. Musi zdobyć wszystkich zaufanie, bo będzie jak z Benitezem.

0

No kurcze, że mi Ty umknęło...
Dzięki za informację :)

0

Coś chyba wczoraj zostało przeze mnie przeoczone. W której minucie wszedł?

1

Rakieta jak odpali to Ci kopara opadnie.

0

Moze tego dokona, o ile nie będzie miał powodów by zrobić to wcześniej i stracić wykorzystane zmiany

2

Trio strzała gola. To się może podobać.
A co do Leo, tu nie ma słów by opisać co robi. Geniusz to za mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?