halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo co broni to tyle !!
0
Tak, masz racje Chile nie umie strzelać. Jebnij się w ten pusty beret.
0
pieprzony fart.
0
To dlaczego był problem przy transferze Neymara?
0
Jaką największą kwotę można wyłożyć za piłkarza bez komplikacji, ogólnie problemów. Tak zgodnie, legalnie.
0
Jak myślicie co z Ronaldo? Odjedzie? Zostanie?
0
Czemu twarze dzieci są zamazne? ;D i tak każdy wie jak wyglądają ;)
0
Fotoreporterzy wszędzie się dostaną. Nawet jakby byli na środku oceanu, to by popłynęli, żeby był hit. Zero prywatności.
1
Ja mam Xiaomi redmi 3 pro, jeżeli chodzi o ogól - marke telefonu. Polecam.
14
Nie wiem czy było, ale...
Hazard w Barcelonie !
.
.
.
.
.
.
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,21957825,gwiazdor-barcelony-przegral-ogromna-sume-w-kasynie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
0
I co może zmienią numer Denisowi i powiedzą mu, że nie zasługuje na 6 więc elo?
6
Numer na plecach to tylko numerek. Już się tak o niego nie srajcie. Chłopak młody,z ambicjami, czuje się w Barcelonie dobrze, więc? Potrzebuje czasu, gry to wszystko.
1
Ktoś coś wie jak wypadł mecz legend?
0
Gdyby rezerwy grały noo super to byłaby możliwość żeby grali w LA lidze?
0
Ładna, choć lepsza według mnie byłaby w kolorze granatowym.
0
To był rok Realu. My też mieliśmy dobre chwilę, tryplet. Coś jest później tego nie ma. Coś kończy, a coś zaczyna. Obysmy w następnym roku świętowali zwycięstwo Barcy w LM. VAMOS Blaugrana!
0
Szczęście odnosi się do całego sezonu nie tego meczu.
1
Dobrze, że sezon i wszystko się skończyło. I mam nadzieję, że szczęście skończy się w Realu.
0
To było do przewidzenia.
Zasłużenie.
0
Po tym artykule aż mnie wzięło na cofnięcie się do 2014 roku
http://www.fcbarca.com/mobile/56051-luis-enrique-podpisal-kontrakt-z-fc-barcelona.html
1
Na snapie FC Barcelony wypadł pozytywnie :)
1
Nie po to otrzymał nowa umowę aby teraz odchodzić.
1
Biegać owszem każdy umie, ale tego nie czyni. Dobre i dwa strzały. Szczególnie, że on est pomocnikiem, biorąc pod uwagę wszystkich zawodników on i MSN oddaje najwięcej strzałów na bramkę. Ma coś do powiedzenia w ataku, gdzie pomaga, asystuje. Zresztą on przedłużył umowę obowiązującą do 2021 roku.
0
Ludzie nie od razu Kraków zbudowano. Pożyjemy, zobaczymy. Nie ma co wyprzedzać faktów.
0
Juz w lipcu przekonamy się co i jak. Rzucony na głęboką wodę z Realem. Heh, oby zawsze dawał radę. Musi zdobyć wszystkich zaufanie, bo będzie jak z Benitezem.
0
No kurcze, że mi Ty umknęło...
Dzięki za informację :)
0
Coś chyba wczoraj zostało przeze mnie przeoczone. W której minucie wszedł?
1
Rakieta jak odpali to Ci kopara opadnie.
0
Moze tego dokona, o ile nie będzie miał powodów by zrobić to wcześniej i stracić wykorzystane zmiany
2
Trio strzała gola. To się może podobać.
A co do Leo, tu nie ma słów by opisać co robi. Geniusz to za mało.