0

No i Atletico wygrywa w karnych.

0

Chyba dwie, ale nie dam sobie ręki uciąć. Albo jedna albo dwie, a opłaty już nie pamiętam.

0

Takie zdjęcie mam w tle na fb od 2015r.

0

Trochę im dalej do siebie. Panowie w/w to pomocnicy.

0

A Ty zanim Skomentujesz to przeczytaj kilka razy. Nie chodzi o wyciągnięcie, o to kogo Barca potrzebuje.
Po prosto kto jest lepszy i dlaczego.

0

Coutinho vs Veratti.
Pod każdym względem i dlaczego.

0

Czy ja wiem czy taka ciekawostka xd

0

Skąd wiadomo że to jego?

0

Nawet przeciętny Kowalski umie zrobić takie coś, bez edytacji w wiki. Wystarczy później zrobić scr i tadaa

0

Ale trzeci przegrany. Z Milanem 4.0, Liverpoolem 3.0, teraz 2.0. Mecz się nie skończył, ale jednak jak na tak wielki zespół jak Bayern - wygląd to słabo. Mimo, że to towarzyskie.

0

Co ten Bayern? Xd

0

Po co on?

0

Poniekąd masz rację. Po prostu byli przekonani, że zostanie. Sam Neymar nic nie mówił, więc co do swojej wypowiedzi byli pewni.

0

Przynajmniej doświadczeni :p

A tak na poważnie to nie ma co się dziwić, każdy młody chce przyjść i dostawać tyle minut, aby się rozwinąć. A nie grzać ławę.

2

Z tym Neymarem to trochę inna sprawa. Bo nikt się nie spodziewał, że Neymar będzie chciał odejść. Zarząd nie chce go sprzedać, a jak wpłacić PSG klauzulę to co może Barca?

12

Gdzie to mówił?

0

To by się zgadzało xd

0

Przynajmniej nie chce odchodzic z Barcy.

0

Mi nie działa. A jak już to nie pokazuje komentarza na który klikam, tylko na temat w którym jest ten wpis.

0

Nic się nie dzieje, po prostu filmik już jest popularny. A tak w ogóle nie masz za coś przepraszać, co się stało to się nie odstanie. Odszedł i tyle.

0

Może kiedyś tu wrócę xddd

0

Co by, by bo troszkę nie rozumiem?

0

Było już kilka razy. Ale mimo wszystko filmik coś tam odzwierciedla.

1

A co może klub jak PSG wpłaci klauzulę?

0

Dzwoni, ale nie tylko ona... Lucyfer też i to mnie martwi.

XD

0

Gorzej jak nie przejdzie ani ten, ani ten.

1

Czy ja wiem. Czasami brakuje tego co z starych odcinków jeszcze z mieszkania. Ale to samo można powiedzieć o świat według kiepskich. Gdzie ten serial stał się totalnym dnem i grają kupę. Kiedyś Ferdek miał pomysły, było śmiesznie. A teraz to t Oki darcie, pieprzenie głupot. Ta Jolasia i Waldek to jest dopiero dramat. I już nie wspomnę o akcjach gdzie grają poza mieszkaniem kiepskich. Wszystko się kiedyś kończy. Choć jeśli mowa o serialach- sit comach to 13 posterunek moim zdaniem był najlepszy, potem miodowe lata, a później świat według kiepskich (stare odcinki do max 300)

3

Żenujący trochę ten filmik, mimo wszystko.

1

Dopiero teraz zauważyłam, że Neymar ma więcej obserwujących go niż Messi o. O

0

Ponoć maja wznowić ten serial. Po zakończeniu serii Rancza jest to realne. W zasadzie pisali o tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?