halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i Atletico wygrywa w karnych.
0
Chyba dwie, ale nie dam sobie ręki uciąć. Albo jedna albo dwie, a opłaty już nie pamiętam.
0
Takie zdjęcie mam w tle na fb od 2015r.
0
Trochę im dalej do siebie. Panowie w/w to pomocnicy.
0
A Ty zanim Skomentujesz to przeczytaj kilka razy. Nie chodzi o wyciągnięcie, o to kogo Barca potrzebuje.
Po prosto kto jest lepszy i dlaczego.
0
Coutinho vs Veratti.
Pod każdym względem i dlaczego.
0
Czy ja wiem czy taka ciekawostka xd
0
Skąd wiadomo że to jego?
0
Nawet przeciętny Kowalski umie zrobić takie coś, bez edytacji w wiki. Wystarczy później zrobić scr i tadaa
0
Ale trzeci przegrany. Z Milanem 4.0, Liverpoolem 3.0, teraz 2.0. Mecz się nie skończył, ale jednak jak na tak wielki zespół jak Bayern - wygląd to słabo. Mimo, że to towarzyskie.
0
Co ten Bayern? Xd
0
Po co on?
0
Poniekąd masz rację. Po prostu byli przekonani, że zostanie. Sam Neymar nic nie mówił, więc co do swojej wypowiedzi byli pewni.
0
Przynajmniej doświadczeni :p
A tak na poważnie to nie ma co się dziwić, każdy młody chce przyjść i dostawać tyle minut, aby się rozwinąć. A nie grzać ławę.
2
Z tym Neymarem to trochę inna sprawa. Bo nikt się nie spodziewał, że Neymar będzie chciał odejść. Zarząd nie chce go sprzedać, a jak wpłacić PSG klauzulę to co może Barca?
12
Gdzie to mówił?
0
To by się zgadzało xd
0
Przynajmniej nie chce odchodzic z Barcy.
0
Mi nie działa. A jak już to nie pokazuje komentarza na który klikam, tylko na temat w którym jest ten wpis.
0
Nic się nie dzieje, po prostu filmik już jest popularny. A tak w ogóle nie masz za coś przepraszać, co się stało to się nie odstanie. Odszedł i tyle.
0
Może kiedyś tu wrócę xddd
0
Co by, by bo troszkę nie rozumiem?
0
Było już kilka razy. Ale mimo wszystko filmik coś tam odzwierciedla.
1
A co może klub jak PSG wpłaci klauzulę?
0
Dzwoni, ale nie tylko ona... Lucyfer też i to mnie martwi.
XD
0
Gorzej jak nie przejdzie ani ten, ani ten.
1
Czy ja wiem. Czasami brakuje tego co z starych odcinków jeszcze z mieszkania. Ale to samo można powiedzieć o świat według kiepskich. Gdzie ten serial stał się totalnym dnem i grają kupę. Kiedyś Ferdek miał pomysły, było śmiesznie. A teraz to t Oki darcie, pieprzenie głupot. Ta Jolasia i Waldek to jest dopiero dramat. I już nie wspomnę o akcjach gdzie grają poza mieszkaniem kiepskich. Wszystko się kiedyś kończy. Choć jeśli mowa o serialach- sit comach to 13 posterunek moim zdaniem był najlepszy, potem miodowe lata, a później świat według kiepskich (stare odcinki do max 300)
3
Żenujący trochę ten filmik, mimo wszystko.
1
Dopiero teraz zauważyłam, że Neymar ma więcej obserwujących go niż Messi o. O
0
Ponoć maja wznowić ten serial. Po zakończeniu serii Rancza jest to realne. W zasadzie pisali o tym.