halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tez mi się wydaje, że spalił xdd
0
Uwaga, sucho
Jak nazywa się popielniczka po francusku?
-
-
-
-
-
Tu leżą pety
1
Rychu Peja!
0
Mnie też to zastanawiało. Może coś w stylu "czapka szczęścia"
0
Taka oto moja opinia. Jednak mam świadomość, że może się z tym ktoś nie zgadzać.
0
Mam takie samo zdanie co do reprezentacji : Anglii, Hiszpanii, Włoszech oraz Francji. Nie wiem jak oni to liczą itd. Fakt cieszy miejsce, ale trochę dziwnie bo tak naprawdę jesteśmy bardzo przeciętni.
0
Co sądzicie o 5 miejscu Polski w rankingu FIFA? Zasłużenie?
2
Zazdroszczę! Miłego :)
0
Kiedy wiadomo będzie z kim Barca gra w grupie w LM?
0
Był ktoś na meczu Barcelony w Hiszpanii? Czym, samolot czy samochód/autokar?ile godzin zajęła podróż? Jak się poruszaliscie samochodem albo autokarem to jaki był koszt dojazdu? Jak długo byliście w Hiszpanii? Jaki koszt za pobyt?
0
Najważniejsze to dobrze dogadywać się na boisku. To wiele robi. Wiec jak Juz jest to i umiejętności. To w zasadzie cóż chcieć więcej :)
0
No jeszcze nie jest. Ale na takiego rośnie :p
0
Ceny będą tylko rosnąć. Za 18 lata z Monaco chcą 180. Także 130 to jeszcze da się przelknac, szczególnie że potrzebujemy dobrego gracza na lata.
1
Za duzo tymczasem. Poza tym, nawet w połowie nie byłby realny taki Scenariusz :P to się kupy nie trzyma :>
0
A czemu tak nie zrobil Veratti, Coutinho?
Po prostu swoim klubom wiele zawdzięczaja, a teraz mieliby się wypiac?
0
Wiem, śmieje :p
0
Coutinho.
1
Nie możecie nam wziąć Dembele. Nieładnie tak :pp
0
Ile Trwa dni ta lekkoatletyka i ile będzie jeszcze?
0
By ch@j strzelił. Wrr.
0
U mnle takie gorąco, że masakra. Dziś ma być 37 stopni
0
O co chodzi, bo troszkę nie czaje?
0
Volkswagen golf 4.
0
Ciekawe czy jutro będzie na pewno. Ale chce tego bardzo
0
A kto miał wcześniej dyche?:)
PS. Czemu to się pokazuje tutaj a nie pod postem henoxa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja polecam xiaomi, dobra firma. Sama posiadam, tyle że inny model. Sugeruj się cena, parametrami i opinią. To wskaże faworyta.
Opinie - mgsm, na tej stronie również można telefon porównać. Wybierz lepszy jakościowo.
1
No pomarzyć se możesz :p
PS. To nie jest typowo za tylek. Raczej w okolicach. Zresztą co jego, to jego :D
0
Faktycznie xd