1

@Zytko butysportowe.pl i eobuwie bo szybka dostawa. Ale zależy gdzie najtaniej

0

Gdzie oglądacie mecz Polaków?

1

@mrboom szacun. Pozdrawiam

0

@marcin000019 do drozszych telefonow z XIaomi - daja case, nie ma sluchawek. Produkt bardzo fajny, procek w tej cenie wydaje sie strzalem w 10, dobra bateria. 120hz robi swoje. Mysle, ze jedna z najlepszych opcji w tej cenie.

3

@Ratamahatta dobrze ze nam się udał taki pracuś Pedri. Bo by nie było odniesienia. Po prostu kupiliśmy można powiedzieć po części kota w worku. Okazał się fantastycznym zawodnikiem. Ale nikt nie powiedział, że kupując młodego za 2...4 czy 10 mln będzie strzałem w dziesiątkę. Wyżej wymieniłeś same gwiazdy. Wielkie nazwiska. Na pewno każdy jest zdziwiony, że tak się wszystko układało. To wielcy zawodnicy / profesjonaliści. Co zatem mogło pójść nie tak? A no może i to co większości się zdarza - brak szczęścia... Kontuzje... No technika u tych graczy jest na wysokim poziomie. Ściągnieci zostali do Barcy bo grali w poprzednich drużynach pierwsze skrzypce.

15

Jeśli było tak jak mówi to mi go w sumie szkoda. Mimo, że nie przepadam za Bośniakiem przez to że na boisku był dość irytujący. Ale wszystko wydaje się dziwne ponieważ w Juve grał bardzo dobrze, te piłki które rozsyłał No i dobre uderzenie z wolnego. Myślę, że to że się uwalił na Niego Kuman jest bardzo możliwe. Rudy jest dziwny, wkurza nawet to że posyłał w trakcie meczu faktycznie na rozgrzewki dość długie a potem się okazuje że ich nie wpuszcza, to irytujące dla zawodnika.

0

Wiem że kwestia gustu i co kto lubi, ale dla mnie 5 sezon LCDP jest super. W sensie wciagnal mnie, jak pozostałe 4 sezony. Ciekawi mnie co dalej i z Tokio

1

@bartas97 ja mam ten CarScents CORONADO CHERRY.

Osobiście nie przypadł mi do gustu newport new car

1

@domin1515 Moze najlatwiej nie - bo im placisz i nic Cie nie obchodzi. Jedynie transport z lotniska ale tez latwo ogarnac samemu u Polakow :) wiec bezpieczie i wcale niedrogo. ALe na pewno tak jak wyzej w moim poscie - samemu = taniej

0

@marcin000019 Bardziej polecam Campnoutrip z P.Gwiazda i Olejnikiem. Ale tak naprawde najbardziej oplaca sie ogarnac samemu - taniej wychodzi. Jedyny plus to taki, ze chlopaki mieli dla nas super miejsca i widowisko bylo genialne. Minus taki ze mielismy (jako para) miec razem miejsca siedzace w samolocie, a siedzielismy w zupelnie gdzie indziej (obce osoby). Teraz ogarniam na wlasna reke. Zdecydowanie taniej.

0

@chojecky niestety nie

48

Szkoda mi go. Tak po ludzku

0

@Nightingale tamten sezon już pokazał gdzie jego miejsce. Poza tym widzi że młodzi otrzymują szansę, a on nie ma przy nich szans na tą chwilę

6

@Deviler crocs - proste ;p

0

Ile reprezentacji wychodzi z grupy? Jedna?

0

Andrzejek jak sie cieszy, WOOOOW

0

Wojtek cienki jak sik pająka

0

@Survier myślisz? Nie no pytam serio bo na Ukrainie średnio ciekawie

0

@Nazio87 coś o tym wiem. Po kolejnej próbie udało mi się dotrzeć troszkę dalej, może z dwie misje? Nie porwało mnie

0

@Isso89 pytanie czy tam jest w miarę bezpieczenie? Ja uderzam raczej do Monachium

0

Bilety na mecz Bayern Barcelona, na trybuny gości dopiero w połowie października. Eh

1

@Kapitan hawk Po prostu mamy lepsza strone :P zapominasz o luksusie, ktory nazywa siea la bamba ;D

0

@Antimadridista_WR A wlasnie, no tak - wydawalo sie oczywiste ze 7 :D

0

@Tomo1989 Na prezent potrzebuje :X

0

@Kapitan hawk Watpie zeby koszulka Manchesteru byla w Turynie, ale ok :P

1

Ktos wie kiedy lub gdzie znajde koszulke CR7 MANU 2021/22?

0

@gasiciell dzięki ;)

0

@cimonek Nie i nie będę dopóki ktoś mnie nie zmusi. Moi znajomi się zaszczepili i czuli się fatalnie, bo wtedy przechodzi się ta chorobę. Tylko ponoć lżej. Organizm broni się i przygotowuje. Dobrze że jest wybór. Jeśli ktoś uważa że to super - ok. Ale niech nie zmusza drugiego. Kobiety mają obawy przed ewentualną ciąża - może mieć to jakiś tam wpływ, ale po co później w razie w żałować.
Szczepionka ta nie chroni Cie przed nie zarażeniem się, a jedynie przed tym że jak się zarazisz to przejdziesz ją 'lekko'

0

Ma ktoś obronionego Karnego CR? Bo niestety nie mam możliwości oglądania

1

@Xxxbarca4ever ponoć kontuzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?