halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tego się nie spodziewali chyba nawet najstarsi górale
1
Dembélé rozruszał publiczność xd
1
Gavi niczym kepa
0
@BulaKG aplikacja Kikś,lub na ig
3
Tej zmiany się chyba nikt nie spodziewał
0
U kogo paliwo już ponad 7zl?
0
Kiedy był tak wysoki wynik w jakimś poważnym meczu. W meczu o Puchar? Gdzie Barca wygrywała? Pamięta ktoś?
0
Takiej Barcy oczekiwalismy w tym meczu. Oby tak wyglądał każdy jeden mecz. Bramki to broń.
0
@Shear007 oczywiście że był. Niestety
0
@BARCA1899Messi No sfaulował w polu karnym bramkarz. Nie rozumiem pytania
1
Równie dobrze nikt nie musiał stać w bramce
0
@MarioVeB! pozdrawiam z podkarpacia 6.33zl benz
0
Bramella proszę Państwa. Co za koncert piłkarzy. Szkoda, że najsłabszy to TS
3
Ale dziś piła chodzi. Dobrze się to ogląda
0
Gdyby nie spalony to..... Znowu fatalny błąd. Co za kiepski sezon TS
0
@tristan87 dziękuję
1
Ma ktoś może filmik z karnego Neymara?
0
@Muszynianka śmiem twierdzić bardzo dobra oferta
1
Miałby najprawdopodobniej dwa gole i fajna nawet przewaga na wyjazd do Realu
0
Przecie to było pewnie ze to nie wejdzie. Messi jest mega niepewny przy karnych. Musi nad tym popracować bo co raz to gorzej.
1
Xavi nie ściąga Busiego bo mówił, (w skrócie) że pomoc bez niego się sypie. Proste.
Ale to drewno musi kiedyś przestać grać... Bo jedynie co robi ale gra mi na nerwach
8
Wszedł. Zrobił co do niego należy... Idealnie.
8
Adama co za piła.... No no. I brawo Luuuuuk
3
Xavi chociaż z tą zmiana trafił!
1
Czy Dembélé robi coś oprócz biegania w tym meczu? Tak. Podaje piłki bramkarzowi. Nic więcej.
1
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić
1
Marny Busi.... Kiedy on w końcu odejdzie. Błazn
0
Dobrze, że Alba chce strzałach i probuje ale niech kurwa chociaż w światło bramki to robi.... Odkleja mu się całkiem
5
Chyba nie powiecie, że Busi bronił bramki.... Co najwyżej zaslanial ale Marka....
0
@mat32 polecam, jest możliwość tak jak pytałeś. Idziesz do kasy, czyli do obsługi