halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor To troche przypal, ze to wisi dalej na glownej
0
Cos mnie ominelo?
Ousmane Dembélé
Dolegliwości w okolicy spojenia łonowego
Szczegóły
0
@marcin62 myślę, że nie ;)
0
@LaRoja mnie Busi. Wiecznie umiera
0
Frajerzyny ;p Nice
5
Przecie to było pewniejsze niż śmierć i podatki
1
Real dobre zmiany. Efektem jest tego gol. Miejmy nadzieję, że tak czy siak przegrają. Dawać Chelsea
0
Jeśli byłoby 0.2 dla Chelsea to dogrywka czy Real przechodzi? Bo coś tam się zmieniło w przepisach
Edit ; dzięki za odpowiedź
0
@Objectivo dzięki ;)
0
Po krzesło w półfinałach” – MARCA, nawiązując do słynnego krzesła z rewanżowego starcia z Paris Saint-Germain, wskazuje wprost, że Real Madryt chce zdetronizować obecnego mistrza.
Ktoś wyjaśni?
1
@KwaK w sensie Tego z Bayernu?
0
@pioz123 ale po co się męczyć
65
5 min gry i MVP. Tak to się robi
0
Moi mili cóż za wejście..... Niesamowite
0
Jedno jest pewne. Dziś zmiany to ideały. No z wyjątkiem jednego
0
Karny jak nic........
0
Przed meczem mówię do ziomka. Będzie 1.4. Dawaj Barco!
0
Moi drodzy i takimi meczami powinno się wygrywc la ligę a nie... 3.3 z Celta omg
0
Cała 1 połowa to masa a to masa błędów... A teraz wystarczyło tylko to i beng
0
Musiał zdobyć bramę... Już wcześniej się miało na to
0
Ktoś wczoraj wspominał że będzie hat trick dla Chelsea ;p ;p
0
@kuz chyba nie jesteś świadom, że My i Ateleti to inne style. Drużyna z Madrytu się mocno broni z tyłu. Po prostu typowy autobus. A my? My mamy dziurawy ten 'autobus'. Jak nie strzelimy pierwsi bramki to mega się męczymy z konstruowaniem, w sumie ze wszystkim. Takie mecze nie zawsze są przyjemne dla oka mimo, że drużyna jest dobra.
4
@Hubsao łezka się w oku kręci
0
@kuz City by się spielo na mecz Barcy
0
@agaFCB mecz meczowi nierówny, ale w ciemno biorę remisy na ten moment z tymi drużynami
0
Widzę że mocarne Atletico tylko 1 w plecy
1
Troszkę nuda. Dembélé jak się nie obudzi to Adama musi wejść.
2
@AlexDark00 Dobra to już każdy wie że żart
0
W sumie to co w tym dziwnego
0
@Gosciuu co oglądasz? Podziel się