0

@vangoor To troche przypal, ze to wisi dalej na glownej

0

Cos mnie ominelo?
Ousmane Dembélé

Dolegliwości w okolicy spojenia łonowego

Szczegóły


0

@marcin62 myślę, że nie ;)

0

@LaRoja mnie Busi. Wiecznie umiera

0

Frajerzyny ;p Nice

5

Przecie to było pewniejsze niż śmierć i podatki

1

Real dobre zmiany. Efektem jest tego gol. Miejmy nadzieję, że tak czy siak przegrają. Dawać Chelsea

0

Jeśli byłoby 0.2 dla Chelsea to dogrywka czy Real przechodzi? Bo coś tam się zmieniło w przepisach

Edit ; dzięki za odpowiedź

0

@Objectivo dzięki ;)

0

Po krzesło w półfinałach” – MARCA, nawiązując do słynnego krzesła z rewanżowego starcia z Paris Saint-Germain, wskazuje wprost, że Real Madryt chce zdetronizować obecnego mistrza.

Ktoś wyjaśni?

1

@KwaK w sensie Tego z Bayernu?

0

@pioz123 ale po co się męczyć

65

5 min gry i MVP. Tak to się robi

0

Moi mili cóż za wejście..... Niesamowite

0

Jedno jest pewne. Dziś zmiany to ideały. No z wyjątkiem jednego

0

Karny jak nic........

0

Przed meczem mówię do ziomka. Będzie 1.4. Dawaj Barco!

0

Moi drodzy i takimi meczami powinno się wygrywc la ligę a nie... 3.3 z Celta omg

0

Cała 1 połowa to masa a to masa błędów... A teraz wystarczyło tylko to i beng

0

Musiał zdobyć bramę... Już wcześniej się miało na to

0

Ktoś wczoraj wspominał że będzie hat trick dla Chelsea ;p ;p

0

@kuz chyba nie jesteś świadom, że My i Ateleti to inne style. Drużyna z Madrytu się mocno broni z tyłu. Po prostu typowy autobus. A my? My mamy dziurawy ten 'autobus'. Jak nie strzelimy pierwsi bramki to mega się męczymy z konstruowaniem, w sumie ze wszystkim. Takie mecze nie zawsze są przyjemne dla oka mimo, że drużyna jest dobra.

4

@Hubsao łezka się w oku kręci

0

@kuz City by się spielo na mecz Barcy

0

@agaFCB mecz meczowi nierówny, ale w ciemno biorę remisy na ten moment z tymi drużynami

0

Widzę że mocarne Atletico tylko 1 w plecy

1

Troszkę nuda. Dembélé jak się nie obudzi to Adama musi wejść.

2

@AlexDark00 Dobra to już każdy wie że żart

0

W sumie to co w tym dziwnego

0

@Gosciuu co oglądasz? Podziel się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?