0

Do 3 razy sztuka. Brawo

1

@Pawel13sz według mnie, idealnie.

0

@Borneo problemem nie jest ile razy, a problem jest co tam wstrzykują. Ale nie ważne. Każdy ma swoją opinie na ten temat. Jednak warto zaglądnąć na stronę ministerstwa i zobaczyć niepożądane skutki po szczepionkach. Wstrząsy, udary, zakrzepy krwi, zapalenie serca mięśniowego. To tylko kilka przykładów.

0

@hardmind obys nie miał po nich niepożądanych skutków

1

@Pogba wskaż o który produkt Ci chodzi.
Jeśli masz 'sprawdź dostępność w sklepie' tzn, że ten produkt nie jest już dostępny nigdzie w wyjątku są sklepy, gdzie zalega produkt. Są dwie przyczyny. Jeden - albo produkt już nie robią i będzie nowa seria, dwa - albo wycofali go ze sprzedaży

0

@DCHX obsciskiwal się z sędzia. Dziwi Cie to?

3

Jeśli chodzi o Barce. To Alba to top 1 jeśli chodzi o symulki i cwaniactwo. Drugi Busi.

0

@Rewolucja123 A no fakt. Rzadko strzelamy. Więc warto się każda taka akcja zachwycać

0

W końcu bramka po roznym

1

Ogarani jak dzieci

0

Szymański win? Jak myślicie

0

Myślicie ze w Dallas i ST Louis będzie więcej niż 6 bramek? Bo mam -6.5

1

@clyde Niegłupi fakt. Takie realia

1

Jedyne czego się teraz obawiam, to to że Barca w LE też odpadnie... Po najbliższych dwóch meczach

0

Nie ma kto strzelać w tej Barcelonie..... Porażka. Jakie przykre czasy kibica Barcy

4

@Piotruś-BARCA przynajmniej bogatsi o doświadczenie xd

2

I dobrze niech Dembus idzie. Chłop nie może zplac formy, bo jedyne co łapie to kontuzja. Coś odpalił, coś kopnie A potem go nie ma 3 czy więcej miesięcy. Niestety potrzebujemy kogoś kto za tą kasę jest w stanie cały czas coś kopać, robić wiatr. Chłop co pogubiony. Nawet na czas nie umie przyjść na trening czy cokolwiek

3

Prosty chłop... Tyle

0

Wiem, że każdy mecz jest inny, ale na tą chwilę o wygranej z Bayernem możemy zapomnieć. Chociaż.... Możemy pomarzyć.

1

Brakuje tylko oddania strzału w światło bramki....może wejdzie jakoś. Ale brakuje.

0

Mamy jakiegoś nowego piłkarza? Łengłe?

0

Wcześniej mówił że 2002 rocznik. A potem 2003. Czy aby na pewno?

1

Jak tego dziadka na polscie premium się ciężko słucha... Omg.
Mówi szybciej. No ale do kogo? Ogólnie jego gadanie jakoś rozprasza. Chyba jednak na angielski się przerzucę.

0

Kiepska wiadomość. Lepiej żeby jeszcze odpoczywał

1

To nie Real. To nie gwizda

1

@Tomix_83 Wyżej typo ma rację. Nie można tak po prostu wejść i robić różnice, nic wcześniej nie grając. Na pewno minus w nim jest taki, że jest szczupły i drobny. Łatwo odebrać mu piłkę czy iść iść nim ramię w ramię.

2

Jest gdzieś informacja ilu jest naszych kontuzjowanych i kiedy jest przybliżony czas powrotu (mobile)

1

I wszystko w normie. A serwery jak padają tak padaja

3

Jeszcze Xavi nie trenuje ich, a już grają po Xaviemu

0

Mam mieszane uczucia co do Xaviego. No ale któż mógłby inny przejąć tak rozbita Barce? To chyba jedyna osoba, która mogła by mieć pozytywny wpływ na drużynę, ma chęci zwycięstwa. A to czego się obawiam, że będzie bal się mówić to co myśli, bo ma tam kolegów. Wiadome, że nie wiem tego, ale większości tak jest, że to przyjaciel to trzeba po głowie pogłaskać. Chyba, że będzie jak na boisku Puyol, tooo... To byłoby coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?