halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar ja za psg, bo real to real. A potem mam głęboka nadzieję, że psg odpadnie. W LM tylko MC kibicuje.
1
Szansa że gość w ciągu kilku miesięcy coś sobie zrobi i będzie kontuzjowany, jest większa niż opuszczanie Barcelony w letnim okienku
0
@kaamil1910 A MC z Ericem?
27
Joan Laporta: Sprawa Ousmane'a Dembélé była dziwna. Zaoferowaliśmy mu nową umowę, on twierdził, że nie chodzi o pieniądze, ale ostatecznie żądał wyższej pensji. Dwa kluby przedstawiły mu oferty, ale odrzucił je. Woli zostać tutaj przez pół roku, choć nie jest to dobre ani dla niego, ani dla nas. Jego stanowisko jest trudne do zrozumienia.
Mam nadzieję, że będzie na trybunach
0
Czy znajdzie się miejsce dla Halanda? Jak myślicie?
1
Dzbany roku. Kolejny raz z rzędu.... Ile jeszcze
0
Błąd alby przy bramce w 85 minucie. Super
0
Ufff wcisnęli...
0
Dno i kupa mulu
0
Czy w tym sezonie Barca może coś jeszcze wygrać???
7
Piłkarze które najbardziej wkurzają mnie w Barcy to Alba I Busi. Chodzi o boiskowe zachowanie. Porażka. Mam nerwe. Obyśmy ich pożegnali niebawem.
1
Teraz jest tak że rozgrywane są po jednym meczu w PK?
1
Posadzić go na trybunach. Jesli jest leniwy to i trenować w domu nie będzie mu się chciało. Co oznacza że forma będzie kiepska.
0
@clyde wielki pseudo kapitan. A przy golu truchta zamiast zapier.... Bo traci
1
DLACZEGO ONI SIĘ PODDALI. NO nie mogę... Barca zwodzi... Niby przyzwyczajenie, ale człowiek się łudził
1
Brak ciągu na bramkę... Czemu
2
0 szans, jeśli nie oddaja nawet strzału
1
@IronSanHybrid Abde? Ja widzę. Ale Depaya niestety nie
0
Co robił Busi sabotażysta przy ostatniej bramce???
1
Absolutnie żadnych wniosków z poprzednich meczy
0
Tragiczne powroty do obrony. Porażka....
2
Dembele bye bye. Po co on jest potrzebny...
1
Ktoś zwrócił uwagę na Biegnącego Busiego przy strzale Asensio? To jest kpina
0
Mamba strzela. Kurs na to był piękny. Barca bez straconej bramki, to nie Barca
0
@Hosh o ile wierzyć pisakom to klauzula to 0.
0
@SenoX i całując herb. Chyba jestem w stanie go polubić...
0
@Murazor No nie wiem wybić piłkę i próbować? Jakieś oznaki chęci. Próba strzału?
0
96 min i Marek... Na czas?????
0
@kiper09 Abde na pewno więcej niż Depay
0
Pokraki. Więcej nie trzeba komentować