halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo ile osób na trybunach?
0
@Panpiwkarz Cafe au lait. Kawa kimbo crema
1
@masik86 no jasne, bardzo opłacalny deal. Gdzie masz łeb?
1
Kupujesz canal plus online, Chcesz oglądnąć MU i Liverpool, a tu zonk viaplay
1
@Aragorn33 serio przejmujesz się zdaniem jakiegoś trenerzyny?
1
Kiedy ten Żul Kunde zarejestrują bo bida
0
Ok.. Pierwsze pytanie co zrobił Bruno? ;p
0
Ciekawe ilu piłkarzy zostanie w klubie, których ściganieto w zimowym okienku
0
Gol..gol gol goool
1
Skład imponujący. Jedziemy po 3 pkt!
1
@Commando racja ;p
0
@Patrykl145 co ty możesz o mnie wiedzieć ;)
0
@Rust_Cohle ah. Pardon. Białasy. Poprawka
1
W końcu kazek poza burtą białych. Najbardziej denerwujący gracz. Nie ma już Ramosa, Kazika i Cr... Chyba już zacznę lubić real.
2
@Hubsao alez to się przyjemnie dla oka oglądało!
3
@Paradoks szkoda czytać tu czyjeś wypociny. Bo oni już po pierwszym meczu wszystkich sprzedają i oddają mistrzostwa. Bez kitu. A gdzie ten MENTAL.... XD
0
@Gandalf55 dzięki ;)
1
@kondzix2115 nie, na szczęście
1
Kto dostał MVP w meczu Barca Rayo?
1
Sędzia pijany? Oby były konsekwencje dla tego psa
0
@Kondziubarca kto?
0
D l a c z e g o.... Alba.
0
Sędzia kalosz. Norma
2
Serio? Ten sędzia to odklejony jakiś
1
@Senyer tu większość ludzi to trolle albo jacyś odklejeńcy
0
@diego2021 jest. Ale jakis dziwny czasami
0
@avanes pękl to balon Twojemu ojcu ;)
0
@PanAgenda2030 troll. Dobranoc
0
@Lisek ok dzięki za odpowiedź. Zatem pasuje się w tym sezonie wybrać na mecz ;)
0
@ostry22 dokładnie tak jak napisano. Albo 240zl na pół roku. Spoko sprawa. Pozdrawiam