0

Wiadomo ile osób na trybunach?

0

@Panpiwkarz Cafe au lait. Kawa kimbo crema

1

@masik86 no jasne, bardzo opłacalny deal. Gdzie masz łeb?

1

Kupujesz canal plus online, Chcesz oglądnąć MU i Liverpool, a tu zonk viaplay

1

@Aragorn33 serio przejmujesz się zdaniem jakiegoś trenerzyny?

1

Kiedy ten Żul Kunde zarejestrują bo bida

0

Ok.. Pierwsze pytanie co zrobił Bruno? ;p

0

Ciekawe ilu piłkarzy zostanie w klubie, których ściganieto w zimowym okienku

0

Gol..gol gol goool

1

Skład imponujący. Jedziemy po 3 pkt!

1

@Commando racja ;p

0

@Patrykl145 co ty możesz o mnie wiedzieć ;)

0

@Rust_Cohle ah. Pardon. Białasy. Poprawka

1

W końcu kazek poza burtą białych. Najbardziej denerwujący gracz. Nie ma już Ramosa, Kazika i Cr... Chyba już zacznę lubić real.

2

@Hubsao alez to się przyjemnie dla oka oglądało!

3

@Paradoks szkoda czytać tu czyjeś wypociny. Bo oni już po pierwszym meczu wszystkich sprzedają i oddają mistrzostwa. Bez kitu. A gdzie ten MENTAL.... XD

0

@Gandalf55 dzięki ;)

1

@kondzix2115 nie, na szczęście

1

Kto dostał MVP w meczu Barca Rayo?

1

Sędzia pijany? Oby były konsekwencje dla tego psa

0

0

D l a c z e g o.... Alba.

0

Sędzia kalosz. Norma

2

Serio? Ten sędzia to odklejony jakiś

1

@Senyer tu większość ludzi to trolle albo jacyś odklejeńcy

0

@diego2021 jest. Ale jakis dziwny czasami

0

@avanes pękl to balon Twojemu ojcu ;)

0

@PanAgenda2030 troll. Dobranoc

0

@Lisek ok dzięki za odpowiedź. Zatem pasuje się w tym sezonie wybrać na mecz ;)

0

@ostry22 dokładnie tak jak napisano. Albo 240zl na pół roku. Spoko sprawa. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?