harnas88_ck
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
CK
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś wcześniej wrzucił ten link:
http://idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
W miarę śmiga
0
W jakim języku ? Naszym ojczystym ? To będzie ciężko bez zacinek obejrzeć
0
Wykupiłem wczoraj na weeb.tv, 3 dni za 4 zł. Jest C+ sport, oglądałem właśnie Lech-Legia. A i płatność przelewem. Mam nadzieje, że podczas GD nie będzie problemów z oglądaniem.
0
Jak nie ma, jak od wczoraj oglądam ... Wczoraj mecz Wisła - Cracovia oglądałem. Nawet w tej chwili sobie oglądam ... Chyba, że mi zablokują przed samym meczem :D
0
Na weeb.tv
wykupiłem pakiet na 3 dni za 4 zł. Pierwszy raz tam będę oglądał, ale z opinii wynika, że w miarę to działa. Płatność przelewem. Zrobiłem przelew i za sekundę już mogłem oglądać.
Również poszukuje jakiejś stronki płatnej, w celach zabezpieczenia, jak na weeb.tv będzie tragedia. Szczerze obawiam się, ze przy oglądalności 400 mln, może praktycznie wszędzie się zacinać.
0
Tyle w tym temacie:
Messi po prostu się z nimi bawił.
1
Nie wiem co wy chcecie od tego Alby ? Malaga 90 minut grała na czas, za każdym razem się kładli, ręce wystawiali, albo nogi na jakimś farcie. Ktoś mówił o ich akcjach ? Proszę was .. Strzały w trybuny, co nawet Pedro bądź Suarez nie potrafi ... Mieli mega, mega dużo szczęścia, pomógł im po prostu Alves. Od 7 minuty się już całkowicie zamurowali. Mnie tez by nerwy ponosiły, gdyby rywale cały czas się kładli i grali na czas. Typ położył się na piłce, całą ją zasłonił, co wg przepisów jest faulem ... Więc zacznijmy od tego, ze to dla nas powinien być faul ... Kibice realu porównują go to Pepe, czy Ronaldo, bez przesady to przecież całkiem inne sytuacje ... Malaga nie zasłużyła na wygraną i tyle ... Faulowali od tyłu szkoda, ze sędzia tego akurat nie widział .... A druga sprawa, ze gówno graliśmy ...
0
Najgorsze jest to, że nasz zarząd nie wyciąga wniosków z popełniania poprzednich błędów. A przecież każdy inteligentny człowiek tak postępuje
4
Dokładnie - najtrudniej jest się utrzymać na szczycie.
2
Co oni zrobili z Wielkiej Barcelony ? Był Pep, była super rodzina, wszyscy trzymali się razem. Chociaż tak się wydawało z zewnątrz. Nie było słychać o jakiś skandalach. Nikt nie wynosił nic poza szatnie, no oprócz Ibry, ale tego pajaca zazdrość zżerała, ze grzeje ławę i jest mniej ważny od Leo. Objął posadę Rosell i się zaczęło wszystko sypać .... A później to już poszło. Efekt domina. Naprawdę wstydzę się za Barcelonę, jako instytucje. Był to sens kupowania Cesca, jak praktycznie za taką samą kwotę się go sprzedaje ? Ludzie w zarządzenie CO WY ROBICIE ?!!! Mam nadzieję, że Luis trochę im ukróci pasa, wprowadzi swoje rządy.
2
To, ze ktoś miał inną wizję gry niż Tito, to nie oznacza, że nie należy mu się szacunek. Umarł ważny były członek naszego Klubu, ale przede wszystkim człowiek. Pod niektórymi artykułami ludzie powinni się zastanowić jakie bzdury piszą, bo naprawdę wielu rzeczy nie wypada. Sam się nie zgadzałem z wieloma decyzjami Tito, ale nigdy nie zarzucałem mu, że ubiera się i zachowuje jak gej. Ludzie ogarnijcie się wreszcie. W dzisiejszych czasach człowiek wilkiem człowiekowi, a tak nie powinno być. Przecież śmierć kogoś to przede wszystkim chwila zadumy, zastanowienia się nad sensem życia i oddanie hołdu zmarłemu. Pamiętajcie o tym.
Tito byłeś i będziesz wzorem męstwa i odwagi.
0
Kiepski trener bez żadnego pomysłu, brak transferów i teraz są tego skutki, pewnie i tak zaraz się okaże, że kupią pomocnika ... Super trener, zaczynamy przegrywać, a ten dopiero za kilka minut robi zmiane, przecież było widać, ze Xavi nic nie gra, boki trzeba było wzmocnić, kogoś szybkiego. Potrzebny jest trener z nowym pomyslem, myslący, a nie tacy, którzy myslą ze pociagną to dalej metodą Pepa, brakuje strzałów z dystansu, szybkich kontr. Brakuje trenera ze swoją wizja. Możecie mówić, ze marudze na trenera, po pierwszej porażke, ale za Tito tez tak bylo. Pierwsza porazka, to wszyscy nic sie nie stalo, kompletnie nic, jakos to bedzie i bylo ... 0-7 z Bayernem, taki trener to moze byc na PD, a nie na LM, gdzie graja mocne druzyny. Powinno sie skonczyc z tym pomyslem, ze Barca to twor samo-grający.
0
Panie Martino dziękujemy. Zegnamy !! Po co było go zatrudniac ? Facet nie mam jaj, zadnej charyzmy. Byłem za zatrudnieniem Luisa Enrique, ale niestety wybrali czlowieka, bez doswiadczenia w Europie i teraz sa tego skutki. Wyglada to tak, jak za Tito, nic sie nie zmienilo. Dalej sie graja to co wymyslil Pep, ale i to mozna ? Tito nic nie zrobil, kompletnie nic, niczego nie udoskonalil, wiec za tyle sezonow to juz sie wszystkie ekipy polapaly. A ten trener ? Dramat, to samo co Tito albo jeszcze gorzej. Trzeba czlowieka, swiezego, z jakims pomyslem na gre, a nie ciagle kontynuowanie tego samego, ile to mozna ? Brak słów ...
0
Nie przekonuje mnie ten człowiek ... Moim faworytem był Luis Enrique. Pracował z Barcą B, miał dobre wyniki, zna klub, filozofie. Jako piłkarz miał mega charyzmę i tzw. jaja. A my bierzemy nowego człowieka, obcego, nie pracującego w Europie. Może i miał osiągnięcia, ale nie na tym kontynencie. Czepiacie się że Luisowi w Romie nie szło, a komu tam szło ? Włochów się nie nauczy w sezon czy dwa hiszpańskiej piłki. W sumie wielu z was ogląda serie A i widzi co tam się dzieje. Mało bramek, gra ofensywna nie wygląda najlepiej. Cóż nie wolno skreślać człowieka, dajmy mu szanse, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł ...
0
Zarząd klubu mnie załamuje swoimi decyzjami ... Od 16 lat kibicuje Barcelonie, ale pierwszy raz mi jest wstyd za trenera i prezydenta klubu ... To co oni wyprawiają jest żalosne ...
0
Sam byłem członkiem FCBP przez 3 sezony i niestety nie polecam ... Przede wszystkim wspiera się jedynie "swoich". Jak się pojedzie na zlot jakaś swoją ekipą to spoko, można nawet się pobawić i pograć w turnieju, ale niestety gdy nikogo nie znasz to kompletna klapa, porobiły się takie małe grupki, które są już zamknięte dla nowych członków i trzymają się wyłącznie ze swoimi. Ogólnie jak nikogo nie znasz to lepiej nie jechać, bo mega przyjaźni tam nie doświadczysz ... Turnieje są organizowane, ale jak ... Jak nikogo nie znasz i nawet jesteś dobry to ciężko wejść do jakiejś drużyny. Jest drużyna, która opiera się ciągle praktycznie na tych samych zawodnikach, dostać się tam nie da. Nie zwracają uwagi na nikogo innego, więc jak jesteś dobry i tak będziesz grał z jakimiś odrzutkami, których nich nie chce, nie biorą ich do drużyny, więc stworzycie jedną wielką drużynę. Możesz być nawet wyróżniającym się zawodnikiem i co z tego, jak wszystko przegracie, bo przegrasz z typami w adidasach, którzy nie trafiają w piłkę. Ogólnie podsumowując zamknięta organizacja żeby się tam dostać to chyba trzeba w dupę wchodzić wszystkim. Prezes nie ma zbyt dobrej opinii, ogólnie dziwny człowiek, ciężko go polubić ... Nie mówię tego wyłącznie od siebie, lecz taka jest powszechna opinia, nawet od ludzi którym sędziował mecze w różnych ligach ...
NIE POLECAM UDZIAŁ W TYM STOWARZYSZENIU ...
0
Juz po Pepie marzyl mi sie na trenera Luis Enrique, doswiadczenia troche ma, pracowal w Romie. Zna dobrze FCB, byl zawodnikiem i to calkiem niezlym. Zna ten system i cala otoczke, bo z Tito to tylko sie wstydu nabawimy. Lige wygralismy przez kapitalna poprzednia runde, a druga runda brak slow. Nie zagralismy 3 dobrych meczow. Jak taki czlowiek, bez jaj, charakteru moze byc trenerem ? Spojrzmy na Kloppa, on zyje kazdym meczem, chodzi, pokazuje, daje instrukcje, krzyczy, widac ze koles kocha to co robi. A u nas Tito bez jaj, siedzi, zero gestykulacji, zero wskazowek, zero zmian. A wybaczcie byla kapitalna zmiana przy 4-0 wpuszcza Ville, nie chce go obrazac ale to de..il. Juz przy 2-0 trzeba bylo zmiany, cos robic, kombinowac, ratowac sytuacje, a on w 80 minucie wpuszcza napastnika i robi tym samym pierwsza zmiane. Nie trzeba byc jakims super trenerem, czy fachowce aby dostrzec ze cos sie dzieje z druzyna, ktora nie oddaje celnego strzalu podczas calego meczu. Niech ten Pan odejdzie, nie chce go widziec na oczu. Zajebiscie zmobilizowal zespol, nie ma co. Gratulacje dla niego. Potrzebne sa zmiany w klubie, takie jak byly gdy odchodzil R10. Przebudowala, niektorych formacji. Zaczynajac od trenera, bo z nim to daleko nie zajedziemy.
0
Tito po takim czyms powinien przeprosic wszystkich, przede wszystkim kibicow, po nim to samo powinni zrobic zawodnicy. Tu nie chodzi o to, ze przegralismy, ale o to w jakim stylu i jak sobie na to pozwolilismy. Zero ambicji, jakiegos honoru, tak odpuszczamy polfinal w LM ? Wstyd, wielki wstyd dla FCB. Tito niech lepiej odejdzie, bo tyle co on potrafi to ja bym zrobil. Moze on powinien sie nazywac Tito bezzmianowiec ? Mozna dostac 3,4,5 ale nie 7-0. Boze nie mam slow na to wszystko. Wszystkie niechlubne rekordy pobilismy, panie Tito dziekujemy !!! Pan to moze prowadzic Lubrzanke Kajetanow, a nie taki wielki zespol jak nasz.
0
Juz nie wytrzymalem. Praktycznie nie daje komentarzy, ale juz nie moge na to patrzec, ale glowne haslo tego komentarza - Panie Roura dziekujemy !!! Pan by sobie nie poradzil w Ekstraklasie !!
0
Scorpion22
Ja się dziwie, że nie dostałeś jeszcze bana na tej stronie za to co prezentujesz w swoim profilowym zdjęciu ... Każdemu piłkarzowi FCB należy się szacunek. Nie jest wazne czy jest to Messi czy Mascherano, ważne że się stara aby jak najlepiej reprezentować nasz klub. Radzę Ci abyś zmienił twój AVATAR
0
0
Lamela to super zawodnik, w ostatnim czasie się bardzo rozwinął. Kiedyś Barca się nim interesowała jak grał jeszcze w juniorach, ale z tego co pamiętam River Plate chciało dużo kasy za niego i Barca odpuściła. Może kiedyś jeszcze trafi do Barcy :) Kto wie :)
0
Komentator tego skrótu rozwala :D
0
Płakałem po tym meczu ...
To były łzy szczęścia ;)
Nie zapomne tego do konca zycia :)
0
Widzę że ktoś tu mówi o jakiejś Chałwie :p. Ciekawe o jakim smaku ? Pewnie jak ktoś wyżej wspomniał o śmietankowym :D
0
Rosell co Ty kur... robisz z NASZYM KLUBEM ?? Tyle lat pięknej tradycji, aż mnie serce ściska. Jestem z Barca od dziecka. Przez te 13 lat nigdy w klubie się nie przelewało, bywały momenty naprawdę trudne, ale zawsze jakoś znajdowaliśmy rozwiązanie. Żaden prezes do tej pory się nie odważył zniszczyć pięknej historii klubu, a Ty po prostu przychodzisz i chcesz wprowadzać swoje zmiany i swoje nowości, nie zważające przy tym na długoletnią prace ludzi, którzy nie dopuści aby na naszych strojach była reklama. Aż łezka w oku płynie.
100 % poparcia do Cruyffa, on jako jedyny ma jeszcze Barce w sercu ...
0
Rzadko się wypowiadam tutaj na stronie, a na temat transferów to już praktycznie w ogóle. Ale wreszcie poczułem, że trzeba co po niektórych przekonać do tego zawodnika. Według mnie to byłby jeden z najlepszych transferów za czasów Guardioli. Chłopak przede wszystkim ma ogromny przegląd pola, bardzo dużo widzi na boisku, a co za tym idzie, potrafi grać kombinacyjną piłkę. Dokładności jego zagrań nawet Xavi by się nie powstydził. Potrafi uderzyć z dystansu i robi z niezwykłą celnością. Jestem ogólnie w szoku, że za taka kwotę go możemy pozyskać, jego wartość 3,4 krotnie jest większa. Dawno nie było takiej okazji transferowej na rynku. Perełka ostatnich kilku lat. Kolejnym argumentem jest to że chłopak ma chęć wygrywania, chce iść do przodu nie stać w miejscu. Zdobywać wciąż nowe tytuły i wspinać się na kolejne szczeble swojej kariery. Mam nadzieje, ze następnym szczeblem będzie Barca.
Ibrahim zapraszamy i czekamy na Ciebie :)
0
Niektorzy z was to chyba nie lali ...
Adriano najlepszy ? To co robil wola o pomstwe do nieba. Macie przyklad chocby jego podania do Valdesa ... Dramat tego zawodnika. Valdes dla mnie mega zawalil pierwsza bramke, nigdy w swiecie sie nie wybija przed siebie pilki !! Przy drugim golu, mogl rowniez sie lepiej zachowac, chociaz strzal byl trudny, ale nie niemozliwy do obrony !! W innych sytuacjach bez zarzutow. Nastepny as Pepa - Keita. Fajnie ma chlopak, naprawde .. Tylko nastepnym razem niech podaje do zawodnikow w tych samych koszulkach !!! Jego gry nawet sie nie da skomentowac. Nie ma takiej skali, on i Bojan, ktory pajacuje zamiast normalnie uderzac, to on probuje trikow, ktore mu tylko wychodza na treningach !! Abidal ? to co wyprawial wczoraj i w pierwszym meczu z Sevilla to koszmar, albo po prostu bardzo zly sen, oby sie szybko skonczyl. W ogolnym rozrachunku. W skali od 1 do 10
Valdes - 4
Adriano - 2
Dani Alves - 3
Piqué - 4
Abidal - 2
Maxwell - 2
Mascherano - 2
Xavi - 3
Iniesta - 2
Keita - 1
Messi - 3
Villa - 3
Bojan - 1
Pedro - 4
Guardiola - 2
0
FCBP zaprasza :P
0
Z calym szacunkiem do autora, to widzialem jego duzo lepsze artykuly. Moim zdaniem niepotrzebnie na tej stronie coraz wiecej miejsca poswieca sie Realowi. Z tego co pamietam to adres strony nosi nazwe fc.barca.com, wiec piszmy o Barcelonie. Gdy ludzie beda chcieli poczytac o Realu to wejda na RealMadryt.pl, tym bardziej ze temu artykulowi brakuje obiektywizmu.