0

dzolopikolo podbij na gadu 2117747

0

Szkoda Yaya wg mnie dluzo lepszy od Keity, ale Pep po prostu lubi Keite i wielokrotnie to bylo widac nawet na zdjeciach. Dla mnie Yaya to super zawodnik. Zasluguje na gre bedzie mi przykro jak odejdzie, ale jesli to mu pomoze sie rozwijac to niech tak zrobi.

0

Moze wreszcie Pep zrozumie, ze Bojan zasluguje na gre !! Na druga polowe Henry, a Ibra na trybuny. Nie rozumiem ludzi, co mowia ze presji nie wytrzyma z waznymi rywalami ? A skad wiedziecie ?? Bo dostawal 15 minut ?? Ibra za to wytrzymuje presje, ale nic z tego nie ma !! Przez 70 minut z Interem nic pokazal, zamiast normalnie przyjmowac to on chce pieknie i mu zabieraja. Wysoko nogi podnosi i nic z tego nie ma. Jest na spalonym 20 raz w przeciagu meczu !! Fauluje 14 razy !! Dla mnie porazka transferowa. Pep sie pomylil, ale ale moze po prostu posadzic go na lawce i niech gra Bojan. Ludzie by mowili, ze Barcelona wydawala duzo kasy, a zawodnik siedzi na lawce, ale co z tego jak by Bojan gral czesciej to bylibysmy w finale i juz ludzie by nie gadali o tym ze Ibra siedzi !! Bojan chociaz biega, pracuje probuje cos wnosic do druzyny i juz wielokrotnie to pokazal, a ze dostaje malo szans to co ma w 15 minut trafic 4 bramki ? Jak przez 15 minut moze dotknie pilke z 4 razy ... Odpadlismy przez gre Ibre trzeba to powiedziec, to oslabienie dla zespolu, kazda pilka do niego to strata. Bojan i Jeffren powinni byc czesciej wprowadzani do pierwszej 11stki

0

Kibice Interu badzcie obiektywni !! Mowicie, ze brak na honoru i umiemy przegrywac, ze tak sie nie robi, dobrze zgadzam sie z wami, ale co robil Mourinho ? Ciagle prowokowal, wiec cala Barca z kibicami i dzialaczami na czele nie wytrzymala !! Ilez mozna !! Zacznijmy od tego, ze Morinho za kazdym razem gdy odpadal w rywalizacji z Barca to ciagle zganial na sedziow. Jeden przewijajacy sie temat nurkujacy Messi. A gdy teraz Inter awansowal, to nikt nie mowi o sedziowaniu. Niech Ci kibice i zawodnicy Interu nie mowia, jak to oni super pieknie grali, bo tak nie bylo !! Mieli wsparcie na San Siro ze strony sedziego. Zalicie sie jak Barca zachowywala, a czemu nie powiecie nic o Interze ? Mourinho wylatywal za strefe trenerska, podchodzil do Pepa i go glupio prowokowal, przy linii mial pretensje do Messiego. Pod koniec meczu z lawki Interu druga pilka wylatuje na boisko, oczywiscie wszystko po to aby zabrac cenny czas. Wloskie symulowanie zaczynalo sie juz od 70 minuty. A na koniec jeszcze pajacowanie przy linii i bieganie po murawie, nie przyjmujace tu tlumaczenia, ze sie cieszyl. Owszem mogl to zrobic podchodzac pod sektor Interu i tam sie bawic, a nie latac po murawie z gestem "to ja jestem Bogiem" Valdes dobrze zrobil ostudzajac Jose. Mourinho zasluzyl sobie na takie zachowanie ze strony Barcy. Za kazdym razem gdy tu przyjezdza to jego wypowiedzi staja sie pozniej spektakularne, bo ciagle rzuca glupie podtekst i sie pozniej dziwi, ze chca go pobic. Czasami wystarczy troche skromnosci i lepiej ugryzc sie w jezyk, ale ten czlowiek tego nie pojmuja. Uwaza sie za bostwo i najlepszego trenera. Ja osobiscie uwazam, ze to robi celowo, bo chcial pracowac w Barcelonie, a raczej marzyl o tym, ale dobrze ze Cryuff sie sprzeciw i nie zobaczylismy go na lawce trenerskiej Barcy. Biedny Jose ma kompleksy Barcelony. W Serie A, gdy tylko przyszedl stal sie odrazu pierwszym trenerem, ktory zostal 7 razy odsylany na trybuny, wiec to o czyms swiadczy tak ?? Ten czlowiek robi celowy wokol siebie szum medialny i pragnie wmowic wszystkim, ze to on jest najlepszym trenerem na ziemi. Moze strategiem jest dobrym, ale dla mnie juz nie. Mam nadzieje, ze kiedys sie doigra za te wieczne prowokacje. Pracowal w Barcelonie jako tlumacz i tylko w takiej postaci moze wrocic na CN. Mourinho jestes za krotki na Barcelone !! Oby Bayern Ci pokazal, gdzie jest Twoje miejsce w szeregu, ciekawe jak sie pozniej wytlumaczysz ? Wielcy kibice Interu sie obudzili, a gdzie byliscie przez ostatnie lata ? Kiedy ogladaliscie plecy Milanu w LM !! Troche obiektywizmu Panowie, bo wasz Interek nie jest taki cudowny jak sie wam wydaje, a ze w pierwszym meczu dostaliscie pomoc arbitra, to nie znaczy, ze jestescie najlepsi ! My co roku zachodzimy wysoko w LM, a dla was to niestety byly zbyt duze schody, dopiero teraz mozecie wejsc na stopien, na ktorym my sie utrzymujemy od kilku lat !!

0

Bardzo dobrze Victor !! Powinien zadusić tego sku.... Prawdziwy wychowankowie zyja meczem, dla nich Barcelona jest całym życiem !! Nie jak Ibra najemnik jeden !! Skoro ludzie mówią, że Uefa powinna ukarać Barce za zraszacze, to Mourinho również za skandaliczne zachowanie podczas meczu i prowokowanie, zawodników i trenera !!

0

Co tu duzo mowic. Barcelona zostala okradziona na San Siro, jak Chelsea na SB !! Niech kibice Interu potrafia przyznac, ze tak jest !! My wiemy, ze w zeszlym roku Chelsea sie nalezal karny za reke Pique i otwarcie o tym mowimy !! Niech juz Ci kibice Inter nie pisza, jak to oni cudownie grali !! Bo wybijali pilke do przodu. Czasami chcieli przekopac stadion !!! Zamurowali bramke i mowia o swietnej obronie, a tak na prawde kazdy widzial co sie dzialo na San Siro. 3 bramka ewidentny spalony nawet by to sedzia okregowej klasy zauwazyl !! Coz uefa nie chciala zeby znowu awansowala Barcelona, takie jest moje zdanie. A bramka Pique wczorajsza nie byla ze spalonego, w gornych roku byl obronca Interu. Sedzia boczny doskonale widzial sytuacje, bo korytarz byl otwarty, a jesli byl minamalny spalony to sie puszcza gre !! Takie sa przepisy, jesli zawodnik druzyny atakujacej jest na minimalnym spalonym to sie puszcza gre na korzysc druzyny atakujacej !! A trzecia sprawa niech nie wypisuja glupot ze Sergio to pajac. Jest przepis Uefa ze za kazde uderzenie w twarz jest karna indywidualna. Dostala zolta kartke, a nie czerwona, na zolta na pewno zasluzyl, a ze to byla druga zolta to w konsekwencji czerwona !! Dla mnie to raczej pilkarze Interu sie zachowali skandaliczne. Pajacowanie i kladzenie sie non stop ! Za to wszystko powinno byc doliczone co najmniej 6 minut !!! I za to ze specjalnie wloska lawka wrzucila druga pilke na boisko !!! Najezdzacie na zraszacie, o czym ludzie wy mowicie !! Barcelona nie wytrzymala, bo to co robil Mourinho to kazdemu podnosilo cisnienie !! Specjalnie podchodzil do Pepa i go prowokowal, wylatywal ze obszar dla trenera !! Ja tez bym nerwowo nie wytrzymal, gdyby tak druzyna wybijala i sie kladla, a doliczyli tylko 3 minuty. Bramka Bojana wg mnie powinna byc uznana, tak byl reka, ale przy ciele nie zrobil zadnego ruchu, bo nie mial szans. Pilkarz Interu z meta go nabil, wiec co mial zrobic z ta reka ?? to byl naturalna pozycja i na pewno nie pomogl sobie ta reka !!!

Cóż historia zatoczyla kolo ! W zeszlym roku nam sedzia pomogl w Londynie, a w tym roku pomogl Interowi. Moze wreszcie ludzie przestana mowic ze gwizda sie pod Barcelone. Smiesza mnie Ci kibice Interu co nagle sie obudzili, gdzie byliscie wczesniej ?? Siedzieliscie cicho, wiec nadal to robcie !!!

Teraz aby nie przegrac ligi, bo druzyna sie podlamie, a Real to moze wykorzystac ...

P.S Mourinho jesteś za krótki na Barcelone !!! Jedynie moze nadal pracowac jako tlumacz !! Mam nadzieje, ze Real w zyciu nie zatrudni tego pajaca !! Dobrze, ze u nas Cruyff sie sprzeciwil zatrudnienia tego czlowieka. Nie znoslbym jego widoku na lawce Barcelony i jego niewyparzonej geby !!

Ostatni wers dla wchodzacych tu napinaczy z Interu - oby wam Bayern pokazal gdzie jest wasze miejsce w szeregu, za to cholerne wybijanie !!! Tam juz nie bedzie czego bronic !!!

0

Nie jestem pewny ale raczej kanal Telenova nr 298 u mnie, oczywiscie mowie o cyfrze

0

Kazdy wielbi Messiego, Xaviego, Inieste - zgadza sie sa boscy, ale mi akurat Pique przypadl do gustu, jeden z najlepszych obroncow na swiecie, uwielbiam ogladac go w akcji. Ten sentyment pewnie jest zwiazany z tym, ze sam gralem na obronie z nr 3 i mam podobne warunki fizyczne do Pique. Mozna powiedziec, ze w jakims stopniu sie z nim utozsamiam.

Wedlugo mnie najlepszy transfer ostatnich lat, a na te czynniki moze skladac sie cena i oczywiscie mlody wiek zawodnika. Teraz jest warty duzo wiecej :). Po prostu w Manchesterze nie mógł się odnalezc, a gdy tylko przyszedl na CN to odrazu odżył

VeB

0

Areczku nie zlosc sie :p, wiesz przeciez ze zlosc pieknosci szkodzi :P, a ja tu Ci robie autoreklame, wiec powinienes byc wdzieczny :P, a Ty tak pyskujesz :P, bardzo nieladnie, porozmawiamy o tym w domu !!! :P

0

Co do Kielc to radzilbym nie sluchac uzytkownika AraS_88, gdyz to nie jest zaufany czlowiek. Inaczej mowiac dziwny typ i lepiej go unikac ...

0

Wreszcie !! Moim zdaniem dostaje zbyt malo szans na gre, wiec teraz moze udowodnic swoja wartosc. On i Bojan powinni dostawac wiecej szans !! Bojan zamiast sie rozwijac siedzi na lawce, a Henry na trybunach. Czasami Pep podejmuje dziwne decyzje, ale co do rozliczenia to poczekajmy do konca sezonu.

0

Czlowieku zejdz na ziemie i zacznij myslec !! Ciagle tak mowisz i juz mam tego dosc !! Za przeproszeniem chyba was posralo, ze wszystko wygramy jakie my mamy wyjazdy, widzieliscie ? Jak nie potrafimy wygrac z Almeria, to co dopiero z Zolta Lodzia, lub Sevilla !! Musi sie stac jakis cud, zeby druzyna zaczela cos grac, ale na to sie nie zapowiada, lepiej juz myslec o wzmocnieniach na nastepny sezon. Real jest na fali i watpie aby cos przegral ....

0

Nie chce byc prorokiem, ale od dluzszego czasu tego sie niestety spodziewalem. Pamietam identyczny sezon Barcy za Franka, poczatek w miare jeszcze dobry, a pozniej z meczu na mecz, co raz gorzej, skonczylismy na drugim miejscu, choc mielismy tyle samo pkt co Real, bilans bramek przemawial za nami, ale pojedynki bezposrednie mielismy gorsze. Chociaz w ostatniej kolejce wygralismy na wyjezdzie bodajze 1-5, a Real przegrywal na wlasnym stadionie 1-0, a pozniej wyciagnal na 3-1 i mieli mistrza, choc poczatek sezonu mieli bardzo slaby. Jak ktos kiedys gral w jakims zespole to wie, ze jak sie wygra przegrany mecz, to morale sie podnosza i duch zespolu ozywa, wtedy jestes nie do zatrzymania. Teraz Real bedzie szedl jak burza, watpie zeby gdzies stracii pkt. Uwierzyli w siebie i w swoj potencjal i niestety zdaje mi sie za to juz KONIEC TEGO SEZONU. A co do Barcy to wg mnie zaczelo sie psuc od Pucharu z Sevilla, niepotrzebnie Pep robil takie eksperymenty i niestety odpalismy, to gdzies siedzialo w glowach i zostanie do konca tego sezonu, jesli zawodnicy nie uwierza ze ten sezon jeszcze mozna wygrac to po nich. Psychika, psychika i jeszcze raz psychika, jesli ja pokonaja, to moze stac sie jakis cud i wygramy lige ...

A u nas jest tak, jak nie idzie to wszyscy sraka w majty i patrza na Messiego, zeby znowu on nas uratowal, a Messi nie jest sam na boisku i nie bedzie wiecznie bral odpowiedzialnosci na swoje barki. Brakuje typowego wodza w druzynie, ktory zlapie wszystkich i powie jedziemy kur.... panowie !!! Nie ma srania po krzakach ten mecz jest do wygrania !! Kto zje... kogos jak ktos zwali sytuacje, wydrze sie, ale to jest potrzebne, to motywuje !!! Typowego kapitana, ktory sprobuje to scalic i ogarnac !! Przeciez nie musimy wiecznie super grac, wazne jest zwyciestwo i zeby nigdy nie odpuszczac !! Nie wolno spuszczac glowy jak nie idzie !!! Powinna w zawodnikach sie rodzic sportowa zlosc, a nie takie kluchy z olejem !!

A co do gry, to juz od pewnego czasu nie mamy swojego stylu i nie mozemy znalezc pomyslu, bez sensu wrzutki do nikogo !! Jak nie idzie to oni graja gora, ale pytam sie do kogo ? Zarzucacie Messiemu samolubnosci, ale dzieki niemu chociaz zdobywamy punkty !! On probuje brac gre na siebie, bo kazdy tylko sie oglada na innych, zeby przypadkiem nie brac odpowiedzialnosci za losy meczu !! Brakuje kogos takiego mlodego jak Messi, ktory bedzie mial chec ciaglego wygrywania, ktory bedzie szedl do przodu nie patrzac na starszych zawodnikow !! A co robi Pep to naprawde mnie dziwi, remisujemy a ona wpuszcza defensywnego pomocnika ? Ciekawe, po co ? Ratowac 1 pkt ? Mistrz na odjezdza, trzeba zaryzykowac, a nie wiecznie sie bac !!! I pieprzy ciagle to samo, ze gramy super mecze, a tak naprawde gramy gowno !! Przez wielkie G ! Nie mamy pomyslu, brakuje tej iskry co w poprzednim sezonie, ale ona gdzies musi byc, potrzebni sa nowi zawodnicy, ktorzy odnajda ja w innych zawodnikach i bedzie wspolna chec wygrywania !! Jak wygrywalismy po 6-0 to Pep mowil, ze wiele rzeczy mu sie do konca nie podobalo i ze musimy to poprawic, a jak ledwo wygrywamy z Malaga to mowi ze gramy super mecz !! Trenerze ogarnij sie !! Zacznij cos kombinowac, abysmy wrocili na dawny tor !! Real jest na fali, a jak to sie spiewa w wojsku. To idzie fala, fala olewa wszystkich olac moze Barce !!

0

Nie i jeszcze raz nie, wg mnie to bedzie wielka transferowa pomyłka. Nie róbmy drugiego Realu Madryt ! Od dziecka kibicuje Barcelonie, ale od pewnego czasu polityka transferowa mnie denerwuje.

Silva juz jest ograny w naszej lidze, a Frank jeszcze nie i nie wiadomo ile mu to zajmie !

0

Panowie czytajac wasze komentarze a w nich wasze historie lzy plyna po policzkach :). Teraz moze ja opowiem moja wersje. Ogladam mecz z kibicami Realu, oczywiscie wiadomo ze kibicuja Chelsea. Po bramce Essiena, zaczeli juz docinac i glupio zartowac, a ja powoli tracilem cierpliwosci i juz na Alvesa powiedzialem kilka niemilych slow heh, a w skrocie aby sie ogarnal i wzial za gre. Ale chodzmy dalej. Dochodzi doliczony czas gry. Moj wzrok skupil sie na tym strzale, mimo to ze byl bardzo szybki, u mnie jakby czas sie zatrzymal w miejscu, a conajmniej byl w zwolnionym tempie. Ta pilka leci. leci i leci i bramka ! Normalnie orgazm dla moich oczu. U mnie pierwsza reakcja szok, i mega wyskok z krzesla. Nie wiem jak sie odbilem tak mocno, prawie jak Malysz heh, ale dolecialem do szafy i tam mocno uderzam piescia w szafe. Cos niesamowitego. Z krzesla sie tak wybilem, a linia koncowa to szafa, a na koniec w gescie triumfu piescia w szafe. A kibice Chelsea zamarli, cisza taka jak na pogrzebie, i tylko slychac Szpakowskiego w TV jak sie wydziera. Oczywiscie mega wkurzeni kibice Chelsea opuscili pokoj, a ja moglem wznosic swoje chwalebne piesni. Nie zapomne tego sezonu. Warto bylo czekac 13 lat, aby ujrzec taki cud. Na zawsze w moim sercu, ta bramka i ten caly sezon ! Pozdrawiam

0

Bez obrazy dla Pepa ale to przez te jego eksperymenty, chociaz gdzie ma to robic jak nie w takich rozgrywkach ? W poprzednim roku eksperymentowal i sie powiodlo, dlatego nalezy mu sie szacunek. Trudno tym razem sie nie udalo. Eksperyment w pierwszym meczu nie wyszedl :) P.S szkoda ze nie obronimy tego pucharu

VeB

0

AraS_88

Ja sie szykuje :D

0

Nie napisalem w sumie jednej rzeczy. Rezerwacja stolika 50 zł czyli po 10 zl na glowe i w tym 2 piwa, wiec w sumie tak jak bys nie placil za rezerwacje, bo za 10 zl masz 2 piwa, wiec po 5 zl Cie wychodzi czyli tak jak w innych klubach

0

MAM SPRAWE DO WSZYSTKICH Z BYDGOSZCZY I OKOLICY WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ TU aby skontaktowali sie ze mna na gadu 2117747, aby ogarnac to wszystko i nie robic ogolnego burdelu. Postawal pomysl Piwiarnia (warka) i tam sie spotkac, z tym ze zrobic rezerwacje. Z tego co sie dobrze orientuje to stolik dla 5 osob i w tym 1 metr piwa czyli 10 i wychodzi 2 piwa na glowe. Sumujac za osobe 10 zl i masz w tym dwa piwa. Rerezwujesz stolik na swoje nazwisko dla 5 osob, najlepiej znajomych i jestes odpowiedzialny za ten stolik i wiesz z kim siedzisz. Kazdy bawi sie w swoim gronie, ale jednoczesnie ogolnym, ma swoje miejsce wyznaczone i wtedy jest lad i porzadek. A jak bedzie duzo rerezwacji to mozemy wtedy pogadac z wlascicielem lokalu o znizce jakies. Jak sie na to zapatrujecie prosze o odpowiedzi na gg. Pozdro

0

Witam. Aktualnie mieszkam w Bydgosczy, nie znam jeszcze bardzo dobrze miasta, wiec czy ktos by mogl do mnie zagdac na gg 2117747. Pozdro

VeB

0

Ketchup14

Ja tez chetnie sie dolacze, aktualnie mieszkam w Bydgoszczy i chetnie obejrze mecz wsrod "swoich". Pozdro

0

Mam pytanie troche nie w temacie, ale czy macie Panowie takie zdjecie pilkarzy z 5 pucharami ? Bo z tego co widzialem to tylk z 3 :) Pozdrawiam

0

Mam pytanie troche nie w temacie, ale czy macie Panowie takie zdjecie pilkarzy z 5 pucharami ? Bo z tego co widzialem to tylk z 3 :) Pozdrawiam

0

Od tego meczu wszystko zaczelo sie psuc ..

P.S Carlota a gdzie w senatorium bylas ?

0

Nie mam nic do Eto, a wrecz przeciwnie bardzo go szanuje, bo zrobił dla Barcy wiele. Smiesza mnie niektore komentarze, ze Laporta zrobił beznadziejny transfer, bo Ibra to drewno, a wrecz przeciwnie uwazam ze Ibra jest swietny technicznie. Eto musial odejsc w tym okienku, bo w przyszlym roku trzeba by go oddac za darmo. A nie od dzisiaj wiemy, ze Eto sprawial problemy w szatni i na boisku. Obrazał sie na trenera, ze ten go posadzil na lawce, a przeciez tak nie robia profesjonalisci. Nie chcial kontraktu na stary warunkach, chcial zarabiac wiecej a gdy odchodzil chcial jeszcze odszkodowanie pieniezne ... Wydaje mi sie ze dla niego bardziej licza sie pieniadze niz sukcesy sportowe. Barca go wyprowala, a on chcial stawiac warunki zarzadowi i trenerowi. Nie spodobalo mi sie to, ale przeciez nie od dzisiaj wiadomo, ze Z NIEWOLNIKA NIEBĘDZIE ZAWODNIKA !!

0

Boze dziekuje Ci ze moje serce jest w kolorach blaugrany !!

0

Bzuwa co Ty za przeproszeniem pieprzysz ? To rowniez sie tyczy innych, ktorzy pisza bzdury pod tym postem. On sam chcial odejsc, wprowadza niesportowe zachowanie w szatni i poza nia. Musicie zrozumiec z niewolnika nie bedzie zawodnika. Barcelona mu zaoferowala kontrakt na nastepne dwa lata, to on odrzucil i lepsze warunki. Zaraz Zaraz gdzie my jestesmy zeby zawodnik stawial warunki Dumie Katolonii, ktora go wypromowala, bo pewnie dalej by kopal pilke w Mallorce. Nie twierdze, ze jest zly. Za wszystko mu dziekuje, ze moglem plakac z radosci po dwoch final, ze upokorzyl Real podczas GD. Jest wielkim zawodnikiem, ale jak wybiera wieksze pieniadze, ktore zapewnia mu np Manchester City, niz sukcesy sportowe, ktore mogl osiagnac z Barca, to w moich oczach juz troche szacunku stracil ..

Szkoda, ze odchodzi, ale to jest jedyna okazja, aby Barca na nim zarobila, bo w przyszlym roku by odszedl za darmo. Szanuje go jako czlowieka, ale jego zachowanie mnie powoli zaczyna irytowac, obrazenie sie, ze siadze na lawce i wejdzie w trakcie meczu i jeszcze ta rzadania finansowe. Na pewno tak sie nie zachowuje profesjonalista

0

kurczak0202

Ja wszystko rozumiem, wartosc tej koszulki jest naprawde duza, ale watpie zeby ktos za nia tyle zaplacil :) Nie chcialem Ci zarzucic, ze chcesz na kims przyciac, lecz racjonalnie doradzic :) Wg mnie cena jest wysoka, ale mozna znajdzie sie jakis socios, ktora kocha Barce ponad wszystko i nie licza sie dla niego pieniadze :)

0

Wszystko ładnie i elegancko, ale cene ześ dowalil kosmiszna kolego. Cena minimalna 300 zl + ewentualne koszty transportu. Bez obrazy ale nowe koszulki orginalne Barcy sa tansze :) Z tego co sie orientuje to 280 zl za sztuke :) Pozdrawiam

Alves w pole karne, Eto, Messi, Messi przed pole karne. Czy to jest ta akcja ? Tak to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca

0

Z tego co pamietam, to on wczesniej trenowal lekkoatletyke, a konkretniej biegi. Dopiero pozniej zaczal trenowac pilke :) Kibicuje juz Barcelonie kupe lat i pamietam prawie kazdego Holendra. Moim idolem był Kluivert :) Pamietam jeszcze jak sie wypowiadalem pod jakims postem na jakiego temat. Ale ten czas leci :) Teraz kibicow Barcy jest duzo wiecej :) Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?