harnas88_ck
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
CK
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa 25, o to zdjęcie Ci chodzi :
http://allgoals.pl/uzytkownicy/legionista1985/albumy/blaugrana-vamos-barca/638-real-fc-barcelona-2-6-hehe-p-duma-hiszpanii-barca-veb.jpeg ?
Pozdro
0
Normalnie lzy plyna po policzkach :) Cos pieknego :)
Niezapomniania akcja sezonu :)
Alves w pole karne, Eto, Messi, Messi przed pole karne, czy to jest ta akcja ? Tak to jest ta akcja !! Tak to jest Iniesta !! Tak to jest Barca !! Tak to jest ten cud !!
0
To co on gral w tym sezonie to trudno bylo nawet nazwac dramatem, ale jak mamy na na nim stracic 50 % sumy ktora za niego zaplacilismy to lepiej go zostawic i rzeczywiscie mu dac druga szanse. Nasz klub nie moze robic polityki Realu czyli kupic a jak sie nie sprawdzi to stracic na nim duzo i go sprzedac ...
0
FCB-kat - ja też jestem z tej okolicy, jak sie dowiesz czy da sie osobiscie zlozyc deklaracje, to daj znac na mojego gadulca - 2117747. A druga sprawa to nawet jak sie nie dowiesz to i tak sie odezwij, to sie jakos zgadamy. Pozdro
0
BOŻE NIE WIERZE W TO, JESZCZE DZISIAJ ŁZY PŁYNĄ PO POLICZKACH !! DZIĘKUJEMY WAM. Jestem z wami już ponad 12 lat i zawsze bede, pamietam wiele, ale to zapamietam do konca zycia !!
0
0
To byl jakis cud :D Ogladalem ten mecz z 4 fanami Chelsea i oni nie mogli w to uwierzyc :D. Ale zobaczcie madrosc Sylvinho jak przy trenerze pokazuje aby szybko robil zmiany :D Moim zdaniem Futbol wymierzyl sprawiedliwosc. W pierwszy meczu my zostalismy skrzywdzeni a teraz oni :) Barca !!
0
Caly dzien i pewnie cale wakacje bedziemy chodzili dumnie :) A w tle oczywiscie ta nuta
Oczywiscie szacunek dla Ikera to jest dopiero chlop :) i oczywiscie dla Raula symbolu Realu :)
0
Dzisiaj pod tym newsem bedzie ponad 1000 komentow :P Ja nadal w to nie moge uwierzyc, ze mozna taki klub tak pojechac :P. Co Barca robila u nich na boisku, klepali ich jak dzieci i czasami nawet w polu karnym, moglismy znacznie wiecej wygrac niz 2-6 :D :D Ale widac bylo ze Barca chce ich upokorzyc i to bardzo :D
0
Pewnie nie uwierzycie ale mialem praktycznie wolny dom. Zaprosilem wiele kumpli 3 za Realem jedna za Barca ze mna to dwie i jedna obiektywna osoba. Caly mecz stalem przy telewizorze, nie mam gardla tak sie darlem skakalem z radosci jak dziecko. Przy kazdej bramce darlem sie przez okno Campeon !!! Chyba wszystkich pobudzilem sasiadow :D a na koniec zrobilismy grilla :D Teraz pisze juz lekko wciety. Madrit carbon saluda el campeone :D. Gardla nie mam takich ustawialem przy TV :D
0
Jakie mam cisnienie, juz od kilku dni nie moge spac, nie moge sie uczyc i na niczym skupic, tak bardzo mi zalezy na naszym zwyciestwie. Chyba tym bardziej sie przejmuje niz matura, ktora mnie czeka. Dla wielu to tylko glupi mecz, a dla nas cale zycie. Moje marzenie to jedno wygrac i udowodnic, ze mam swoj styl gry i nie potrzebuje wielu gwiazd, a prawie wylacznie wychowankow ! Do boju Barco. Kibicuje wam od malego dzieciaka juz prawie 13 lat i nic tak nie smakuje jak wygrana nad Realem !! Wyjsc z podniesiona glowa, grac swoje i oczywiscie zwyciezyc !!
0
Ciemniaku naucz sie czytac !! Mowie o wyjazdach, a wy sie podniecanie, ze ograliscie Cie Seville 2-4 ? A Barca ich rozgromila 0-3 !
0
Nie wiem czy sie sie kibice Realu podniecaja, przeciez oni maja dwa ciezkie wyjazdy pod rzad Valencie a tydzien pozniej Villareal, z ktorych my przywiezlismy az 4 pkt. A druga sprawa to, ze Real skupia sie tylko na lidze, a my gramy na kazdym froncie. Mam nadzieje, ze Barca ich sprowadzi na ziemie jak Liverpool ! Pozdro
VeB
0
Nie rozumiem czemu chwalony jest Messi przez niektorych, a przeciez nic takiego szczegolne nie pokazal, ale w sumie ta bramka go rozgrzesza, a co do Valdesa to jego wyjscia i wybicia nie sa rewalycyjne. Brakuje mu troche charyzmy np. takiej jak ma Iker, ktory sie drze na obroncow i to ich mobilizuje. Victor powinien jak to sie mowi wychodzic na pelnej kur.. zeby napastnicy sie go wrecz bali i czuli do niego respect ! Najbardziej co mnie denerwuje ze gralismy na stojaco, za malo ruchu i oczywicie biegania. Nie rozumiem jak mozna odpuszczasz w niektorych pojedynka. Jak sie zaklada koszulke Barcy to przeciez do czegos zobowiazuje !! WALCZYĆ, TRENOWAĆ - BARCA MUSI PANOWAĆ !!