7

Czerwone kartki w tym sezonie:
Messi: 1
Koeman: 1
Ramos: 0

0

a gdyby takiego Bruno z ManU dać do nas?

0

@FC1899Barca można gdzieś znaleźć analogiczną mapkę tylko dla Busiego?

1

rozgrzewający się Pedri wygląda niczym MVP całego sezonu oszczędzany w kluczowym jego momencie jak największa perełka Koemana

0

@Gaucho bo w sumie jakoś tak z efektywnością podobnie co u Puiga, ale tyle wiatru co on też nie robi

0

@Dembouz1899 i ta 16 :) bo 5 zajęta :)

0

@Elosek warka (15znaków)

0

@Pogba tu połowa la rambli by musiała już w pierwszym składzie biegać bo pozostali sprzedani xD

0

@JoseArkadioMorales i jakby taki już mniej utyty co nie?

1

@IronSanHybrid o tak, jeszcze będziemy płakać za pomocnikiem, który śle takie piłki

0

@FcBforever221 dla Granady, żeby zaostrzyć widowisko : >

0

@krzywy jeszcze nie weszli

0

Busi co piłeczka ;o

0

pamiętacie jak mówiliście że Busi się rusza jak wóz z węglem?

w takim razie jak rusza się Roberto?

0

jak sobie wejdziecie na górze na naszej stronie w Sezon -> Statystyki - jest tam rozpisany cały skład. Rzuca wam się coś w oczy?

mi się rzuca całkowity brak Minguezy, który tylko pokazuje jaki skok wykonał ten piłkarz :)

1

@PatrychoO czego to chińczyki nie uszyją

0

dobra Pany, zazwyczaj sprzedajemy, ale teraz - kogo kupujemy?

5

Dest nawet na treningu nie może sobie odpuścić przywalenia w płuco :)

/photo/2

0

https://www.fangol.pl/view/313905/tak-wygladaly-imprezy

i właśnie dlatego wyjście z grupy w tym kraju jest traktowane jak sukces - zmarnowane przez alkohol talenty jak pewnie większość z nas

1

Tak, powinien
- chociażby ze względu na to, że zasłużył na to swoją ostatnio słabą grą
- chociażby ze względu na to, że zasłużył na to swoją dobrą grą na przestrzeni całego sezonu

Jakieś kilka meczy temu widziałem statystykę, że to on ( a nie messi czy terstegen) miał największą ilość rozegranych minut - można by wręcz powiedzieć, że to on jest fundamentem tegorocznej Barcelony

0



ziomuś jesteś jeszcze młody, czasami elektryczny, popełniasz błędy (bo kto ich nie popełnia), ale ja na prawdę w Ciebie wierzę i mam nadzieję, że za 2-3 lata rozpuścisz te włosy i w el clasico zajebiesz z dyńki bramkę jak Puyol w 2009

7

nie wiem jak wam, ale jeśli zdobędziemy tego majstra to będzie on smakował najlepiej od hohoho nie pamiętam kiedy

ten sezon jest piękny ze względu na to, że już w październiku wyrzucaliśmy go do kosza, a tu niespodzianka :)

i najlepsze jest to, że to bardzo duża zasługa młodzików, o których duża część z nas jeszcze rok temu nie słyszała

0

@Wilczeq tak, nie zagra do końca sezonu

coś Ty, wstał, otrzepał się i zaraz pewnie gola strzeli

0

@Djzordon jeszcze nie wygraliśmy tego dubletu, mecz z Atletico to będzie finał

0

Pedri biega jakby zaraz mial sie przewrocic

1

dobra, to kogo dziś sprzedajemy?

4

a Dest już na rozgrzewce najarany

ciekawe czy jeszcze w szatni walnie jakiegoś baniura

0

a nie pokazywali go z araujo na rozgrzewce?

1

poproszę zdjąć numer 20 i w jego miejsce wstawić numer 2, z góry dziękuję, będę wdzięczny

0

@ProMILs po prostu bóg piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?