hihotohuj
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Czerwone kartki w tym sezonie:
Messi: 1
Koeman: 1
Ramos: 0
0
a gdyby takiego Bruno z ManU dać do nas?
0
@FC1899Barca można gdzieś znaleźć analogiczną mapkę tylko dla Busiego?
1
rozgrzewający się Pedri wygląda niczym MVP całego sezonu oszczędzany w kluczowym jego momencie jak największa perełka Koemana
0
@Gaucho bo w sumie jakoś tak z efektywnością podobnie co u Puiga, ale tyle wiatru co on też nie robi
0
@Dembouz1899 i ta 16 :) bo 5 zajęta :)
0
@Elosek warka (15znaków)
0
@Pogba tu połowa la rambli by musiała już w pierwszym składzie biegać bo pozostali sprzedani xD
0
@JoseArkadioMorales i jakby taki już mniej utyty co nie?
1
@IronSanHybrid o tak, jeszcze będziemy płakać za pomocnikiem, który śle takie piłki
0
@FcBforever221 dla Granady, żeby zaostrzyć widowisko : >
0
@krzywy jeszcze nie weszli
0
Busi co piłeczka ;o
0
pamiętacie jak mówiliście że Busi się rusza jak wóz z węglem?
w takim razie jak rusza się Roberto?
0
jak sobie wejdziecie na górze na naszej stronie w Sezon -> Statystyki - jest tam rozpisany cały skład. Rzuca wam się coś w oczy?
mi się rzuca całkowity brak Minguezy, który tylko pokazuje jaki skok wykonał ten piłkarz :)
1
@PatrychoO czego to chińczyki nie uszyją
0
dobra Pany, zazwyczaj sprzedajemy, ale teraz - kogo kupujemy?
5
Dest nawet na treningu nie może sobie odpuścić przywalenia w płuco :)
0
https://www.fangol.pl/view/313905/tak-wygladaly-imprezy
i właśnie dlatego wyjście z grupy w tym kraju jest traktowane jak sukces - zmarnowane przez alkohol talenty jak pewnie większość z nas
1
Tak, powinien
- chociażby ze względu na to, że zasłużył na to swoją ostatnio słabą grą
- chociażby ze względu na to, że zasłużył na to swoją dobrą grą na przestrzeni całego sezonu
Jakieś kilka meczy temu widziałem statystykę, że to on ( a nie messi czy terstegen) miał największą ilość rozegranych minut - można by wręcz powiedzieć, że to on jest fundamentem tegorocznej Barcelony
0
ziomuś jesteś jeszcze młody, czasami elektryczny, popełniasz błędy (bo kto ich nie popełnia), ale ja na prawdę w Ciebie wierzę i mam nadzieję, że za 2-3 lata rozpuścisz te włosy i w el clasico zajebiesz z dyńki bramkę jak Puyol w 2009
7
nie wiem jak wam, ale jeśli zdobędziemy tego majstra to będzie on smakował najlepiej od hohoho nie pamiętam kiedy
ten sezon jest piękny ze względu na to, że już w październiku wyrzucaliśmy go do kosza, a tu niespodzianka :)
i najlepsze jest to, że to bardzo duża zasługa młodzików, o których duża część z nas jeszcze rok temu nie słyszała
0
@Wilczeq tak, nie zagra do końca sezonu
coś Ty, wstał, otrzepał się i zaraz pewnie gola strzeli
0
@Djzordon jeszcze nie wygraliśmy tego dubletu, mecz z Atletico to będzie finał
0
Pedri biega jakby zaraz mial sie przewrocic
1
dobra, to kogo dziś sprzedajemy?
4
a Dest już na rozgrzewce najarany
ciekawe czy jeszcze w szatni walnie jakiegoś baniura
0
a nie pokazywali go z araujo na rozgrzewce?
1
poproszę zdjąć numer 20 i w jego miejsce wstawić numer 2, z góry dziękuję, będę wdzięczny
0
@ProMILs po prostu bóg piłki