hihotohuj
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MESSI DAWAJ OKIENKO
16
też jestem z tych co nie hejtują Koemana
i przede wszystkim mam wrażenie, że wprowadził do szatni ten ostatnio brakujący element - facet po prostu ma jaja
1
@YeastMoss o to to !
przez te "niespokojne czasy" ten sezon jest dla mnie ciekawszy i cieszę się z tych wszystkich - nawet małych - wygranych jak dziecko ciągle odliczając czas do kolejnych meczy, które pierwszy raz od dawna oglądam od deski do deski.
Mam cały czas z tyłu głowy, że to miał być sezon przejściowy więc jak wygramy Copa Del Rey będzie super, a jak ustrzelą dublet to chyba pójdę odpalić fajerwerki na mieście :D wierzę w to że atletico się zesra i przede wszystkim mam nadzieję że real się zesra
0
@Ansufati123 niestety :(((
1
JEST!JEST!JEST!JEST!
0
@Yoshi94 no Griezmann to taki Milik Barcelony, ciężko się patrzy na te piłki wysyłane w kosmos