0

MESSI DAWAJ OKIENKO

16

też jestem z tych co nie hejtują Koemana

i przede wszystkim mam wrażenie, że wprowadził do szatni ten ostatnio brakujący element - facet po prostu ma jaja

1

@YeastMoss o to to !
przez te "niespokojne czasy" ten sezon jest dla mnie ciekawszy i cieszę się z tych wszystkich - nawet małych - wygranych jak dziecko ciągle odliczając czas do kolejnych meczy, które pierwszy raz od dawna oglądam od deski do deski.

Mam cały czas z tyłu głowy, że to miał być sezon przejściowy więc jak wygramy Copa Del Rey będzie super, a jak ustrzelą dublet to chyba pójdę odpalić fajerwerki na mieście :D wierzę w to że atletico się zesra i przede wszystkim mam nadzieję że real się zesra

0

@Ansufati123 niestety :(((

1

JEST!JEST!JEST!JEST!

0

@Yoshi94 no Griezmann to taki Milik Barcelony, ciężko się patrzy na te piłki wysyłane w kosmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?