1

Jak według was spisuje się Ole w ManU?

https://static.fangol.pl/content/c/a/7/ca77191107e876c0a9a3293c5f94eed9-598.png

Według mnie ani nie porywa, ani nie zawodzi, według mnie ManU dobrze robi dając mu na spokojnie czas.

0

@Pawlak1992 Messi

2

to ja tylko przypomnę, że w meczu z Granadą przegrywaliśmy 0:2 do 87 minuty i 28 sekundy :) ten mecz chyba zapamiętam najbardziej z tej kampanii

0

@Pawlak1992 Dani Alves?

1

szefuncio :)

https://www.facebook.com/fcbarcelona/posts/10160330263169305?__cft__[0]=AZUZGzgKS6OouSNDIxuH0xPRfWsGvnTSV0KHXCLsOkiH8cIa39QFyyEDnDkkRJhdbqESFW5ZDPlhOV_dU6mTf2nne_BzG8cmpN4CaCGTDmv1HxQFRtf9PlvX3D2G5uWsenX2Dd0N6YmC2Gg7rrYsQAbJDmq-ll85jeAyHkRFB-rbnw&__tn__=%2CO%2CP-R

0

@BarcaInfo a teraz pomyślcie gdzie byśmy byli jako klub bez tych goli ... sprzedać go !!

0

@BarcaInfo w końcu bodajże to są dwaj piłkarze z największą liczbą rozegranych minut dla barcy w tym sezonie :)

3

@tomek8756 mówcie co chcecie ale mógłbym to oglądać bez końca i nie wyobrażam go sobie w koszulce innego klubu

3

pięknie w tvp podsumowali bramkę Messiego, Bóg futbolu

3

popłakałem się ze szczęścia : )

0

@BarcaInfo LEGENDA

0

boli was wielki real a to my mamy puchar :)

0

nic nie uszczęśliwiło by mnie bardziej niż bramka Pedriego

0

@Piorun bo messi już gdzieś stracił tę fantazję

0

@arkasath a nie ta pamiętna na 3:2 w ostatniej minucie na santiago z golem Messiego i wieszaniem prania?

ta kontra i wieszanie prania były na tyle legendarne, że jeszcze kiedyś im pomnik postawią

0

@-barca4ever- i tego się obawiam :( choć staram się być optymistą :)

0

@pt9 @mrboom o tak, o tym kimś mówię :)

0

boże jak ja szanuję Pana Mingueze

0

jak się nazywają Ci komentatorzy z TVP? ogólnie chodzi mi o tego lepszego

0

@mateusz33 ostatnie mecze z sevillą

2

Cadiz pozdrawia

1

Zwróćcie uwagę, że dziś prawie wszyscy cieszymy się, lub jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego, że na El Classico w pierwszym składzie wychodzą, nie Griezmann, Coutinho czy Pjanić, a tacy gracze jak:
Dest
Mingueza
Araujo
Pedri

ponieważ jakby nie patrzeć, są to czołowe postaci tego sezonu, a w poprzednim mało kto o nich w ogóle słyszał.

Mam nadzieję, że jesteśmy świadkami narodzin przyszłego pokolenia wielkiej Barcelony.

A na to wszystko patrzy Messi i się cieszy :) Bo uśmiechnięty Messi to uśmiechnięta Barcelona.

0

wiecie co mi się najbardziej w tym golu podoba? że Dest się nie bał i się władował z nogą przed Messiego choć ten był raptem pół metra dalej

0

no nie, no kurrr aaaa no nieee, Boże, czy Ty to widzisz

4

Alaves błagam!!!!!!!!

8

obok Messiego i Ter Stegena kluczowy piłkarz w tym sezonie, rozegrane minuty mówią same za siebie

0

@Joe_Barbaro chyba z przedostatniego gdzie w marcu odpadli na wszystkich frontach. W ostatnim dopiero po pandemii z CITY, a ligę wygrali

3

no i dowiezione, ale dzięki komu?

7

dawno nie widziałem takiego karnego z tyłka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?