hihotohuj
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak według was spisuje się Ole w ManU?
https://static.fangol.pl/content/c/a/7/ca77191107e876c0a9a3293c5f94eed9-598.png
Według mnie ani nie porywa, ani nie zawodzi, według mnie ManU dobrze robi dając mu na spokojnie czas.
3
Która paka lepsza?
ta?
https://everyevery.ng/wp-content/uploads/2019/04/BARCELONA-AS-CHAMPION.jpg
czy ta?
https://en.as.com/en/imagenes/2021/04/17/football/1618678887_675920_1618700078_noticia_normal_recorte1.jpg
0
@Pawlak1992 Messi
2
to ja tylko przypomnę, że w meczu z Granadą przegrywaliśmy 0:2 do 87 minuty i 28 sekundy :) ten mecz chyba zapamiętam najbardziej z tej kampanii
0
@Pawlak1992 Dani Alves?
1
szefuncio :)
https://www.facebook.com/fcbarcelona/posts/10160330263169305?__cft__[0]=AZUZGzgKS6OouSNDIxuH0xPRfWsGvnTSV0KHXCLsOkiH8cIa39QFyyEDnDkkRJhdbqESFW5ZDPlhOV_dU6mTf2nne_BzG8cmpN4CaCGTDmv1HxQFRtf9PlvX3D2G5uWsenX2Dd0N6YmC2Gg7rrYsQAbJDmq-ll85jeAyHkRFB-rbnw&__tn__=%2CO%2CP-R
0
@BarcaInfo a teraz pomyślcie gdzie byśmy byli jako klub bez tych goli ... sprzedać go !!
0
@BarcaInfo w końcu bodajże to są dwaj piłkarze z największą liczbą rozegranych minut dla barcy w tym sezonie :)
3
@tomek8756 mówcie co chcecie ale mógłbym to oglądać bez końca i nie wyobrażam go sobie w koszulce innego klubu
3
pięknie w tvp podsumowali bramkę Messiego, Bóg futbolu
3
popłakałem się ze szczęścia : )
0
@BarcaInfo LEGENDA
0
boli was wielki real a to my mamy puchar :)
0
nic nie uszczęśliwiło by mnie bardziej niż bramka Pedriego
0
@Piorun bo messi już gdzieś stracił tę fantazję
0
@arkasath a nie ta pamiętna na 3:2 w ostatniej minucie na santiago z golem Messiego i wieszaniem prania?
ta kontra i wieszanie prania były na tyle legendarne, że jeszcze kiedyś im pomnik postawią
0
@-barca4ever- i tego się obawiam :( choć staram się być optymistą :)
0
@pt9 @mrboom o tak, o tym kimś mówię :)
0
boże jak ja szanuję Pana Mingueze
0
jak się nazywają Ci komentatorzy z TVP? ogólnie chodzi mi o tego lepszego
0
@mateusz33 ostatnie mecze z sevillą
2
Cadiz pozdrawia
1
Zwróćcie uwagę, że dziś prawie wszyscy cieszymy się, lub jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego, że na El Classico w pierwszym składzie wychodzą, nie Griezmann, Coutinho czy Pjanić, a tacy gracze jak:
Dest
Mingueza
Araujo
Pedri
ponieważ jakby nie patrzeć, są to czołowe postaci tego sezonu, a w poprzednim mało kto o nich w ogóle słyszał.
Mam nadzieję, że jesteśmy świadkami narodzin przyszłego pokolenia wielkiej Barcelony.
A na to wszystko patrzy Messi i się cieszy :) Bo uśmiechnięty Messi to uśmiechnięta Barcelona.
0
wiecie co mi się najbardziej w tym golu podoba? że Dest się nie bał i się władował z nogą przed Messiego choć ten był raptem pół metra dalej
0
no nie, no kurrr aaaa no nieee, Boże, czy Ty to widzisz
4
Alaves błagam!!!!!!!!
8
obok Messiego i Ter Stegena kluczowy piłkarz w tym sezonie, rozegrane minuty mówią same za siebie
0
@Joe_Barbaro chyba z przedostatniego gdzie w marcu odpadli na wszystkich frontach. W ostatnim dopiero po pandemii z CITY, a ligę wygrali
3
no i dowiezione, ale dzięki komu?
7
dawno nie widziałem takiego karnego z tyłka