0

Za dużo rozdmuchiwania, przez to się trochę boję. Ale bądźmy dobrej myśli :)

0

Wypowiem się tylko na temat Szczęsnego, bo tylko na jego temat mam w sumie aż tak mocne zdanie. Jest dobry, tego nie można podważyć. Nie widzę go w Barcy. Nawet nie, że nie widzę - nie chcę go tu. Nie lubię go. Jest arogancki, nie pasuje tu po prostu. A nawiązując do jego umiejętności: tu by się zmarnował trochę. Jest młody i zdolny i lepiej niech się rozwija w Arsenalu niż miałby być jak Dudek w Realu.

0

Musimy wygrać.

0

no chyba żartujecie... Dani w Rosji? Proszę...

0

boje się tego meczu. wydaje mi się, że będzie ciężki...

0

Lubię go :) mam nadzieję, że wróci kiedyś w nasze progi :D

0

Pique to Pique.... fajnie, ze jest z nami :D

0

brakuje mi tu Puyola i Xaviego.

0

Wielki piłkarz. Należy się mu szacunek mimo opuszczenia FCB.

0

Fan Realu

ja podpisuję się pod tym co piszą: Ras White Nigga i duch toma joad. Ale skoro już nazywasz Barcę jako pupilka całego świata to zastanów się dlaczego tak jest. Bo według mnie dlatego, że grają piękny futbol i chwała im za to. A Was to boli, bo wiecie, ze to prawda, bo RM nie gra takiego futbolu juz od dawna przez te (jak ty to nazwałeś) zawiorwania.

I nastepnym razem nie zwracaj się "drodzy panowie", bo osobiście ejstem przedstawicielką płci żeńskiej w tym gronie :P.

0

Fan_Realu

A może po prostu Ty jak i wielu innych kibiców Realu nie zauważasz tego jak Real gra. Nie mówię jak grali, bo kiedyś grali świetnie, dalej to robią, ale także gwiazdorzą. A zaślepiony jesteś Ty, skoro nie widzisz wielkiej różnicy w grze Barcy i RM. Bo takowa jest widoczna. To Ci powie każdy. I tu nie chodzi o to, żeby obrażać siebie nawzajem, bo gdy RM wygrał CdR gratulowałam swoim znajomym kibicom RM, bo zasłużyli na to. Ale gadanie, że tylko Barca aktorzy na boisku mnie po prostu wkurza.

0

Czytam tak te Wasz komentarze i z jednymi się zgadzam z drugimi nie bardzo. Według mnie Ronaldo jest i był dobrym piłkarzem, ma siłę i świetnie gra, ale nie umie się zachować na boisku bo za bardzo gwiazdorzy. W przeciwieństwie do Messiego, który jest geniuszem na boisku, ale tak naprawdę się z tym nie pokazuje. Taka czy inna wypowiedź zawsze byłyby traktowane wielorako. Messi powiedział prawdę, a że ta prawda wykracza poza jego dotychczasową skromność to przez to nie wolno mówić, że ją stracił.

A co do kibiców Realu... są różni, aczkolwiek więcej jest tych bez szacunku dla kibiców przeciwnika (czyt. Barcy). W większości panuje u nich hipokryzja: oskarżają Busquetsa o to, że 'przyaktorzył', a już nie pamietają i nie zauważają jak ich piełkarze (czyt. w większości Ronaldo) też robili teatr z boiska i tu ośmielę się powiedzieć bardziej niż Barca, którą teraz o to oskarżają. Na podsumowani: nie pamiętał wół jak cielęciem był.

0

good job :D

0

Oby 2011 był jeszcze lepszy :).

0

A my razem z Nim chcemy :)

"Trzeba się cieszyć chwilą, gdyż na drugi dzień może pójść coś nie po twojej myśli i wszystko stracisz." - mega podoba mi się to zdanie ;).

0

Wszyscy zasłużyli. Brawo za skromność!. Osobiście jestem za tym, żeby Xavi dostał Złotą Piłkę.

0

Bojan zostaje!. Bardzo dobrze, jeszcze pokaże na co Go stać.

0

Wesołych Świąt! Udanego Sylwestra! I Szczęścia w Nowym Roku ;D.

0

Aż mi wszystko opadło xD.

Przesadził, ale ni róbmy tragedii :) Swój chłop.

0

GauchoR80

Zagdzam się. Ja osobiście też bym chciała, żeby Pep został jak najdłużej jeszcze ;)

0

Należy się mu odpoczynek!. Choc reszta piłkarzy też ma przecież rodziny... Ale mimo wszystko - dobra decyzja Pepa. Z Levante poradzimy sobie ;).

Wesołych świąt.

0

Kochani... remis. Niestety. Ale jeszcze ich pokonamy. Błąd Guardioli: od początku powinien grać Messi i Villa. Nie powinno być Bojana czy Keity.

0

wiele strat, niedokładne podania... i teraz Pique zepsuł... ale cóż. Barca też może mieć słabszy mecz.

A obrona Bilbao?. Nie do przejścia.

0

ciężka obrona.... jak na razie nie widać by wejście Messiego i Villi coś zmieniało... miejmy nadzieję, ze jeszcze się poprawi.

0

theadzio124

Zgadzam się. Bojan na zmianę!. Do roboty chłopaki, bo jak na razie to wg mnie sa jkaby trochę zagubieni. Brakuje mi Villi i Messiego.

0

typowy dla Pique uśmiech na każdym zdj xD.

Świetna wypowiedź - trafna ;D

0

Rafalx160

Święta prawda ;D

0

straszne!. ale jak już to bezapelacyjnie nr 1.

0

Wszystko pięknie. :D

0

Złota Piłka dla Xaviego bezsprzecznie!.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?