imPerfect.Mag
Dołączył/a: październik 2010
Świdnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real niech idzie spać. Pique da radę ^^. Barca da radę. Trzeba w nich wierzyć :D
0
Znając życie zagra Pique... Ale niech lepiej uważa. Niech zagra na 100% i przy okazji NIE dostanie dyskwalifikującej go w GD kolejnej żółtej kartki.
0
Szczere i trafne ^^.
0
Porażka!. Mam nadzieję, że zawodnicy Barcelony mimo porażki w tym meczu pokażą na co ich stać w następnych meczach. Casillas zawiódł mnie jak na tak dobrego bramkarza reprezentacji. A Pique... to co on robił w tym meczu... gdyby nie on śmiało wynik mógłby być wyższy.
0
Damy radę, mamy wielką szansę i wykorzystamy ją by wygrać ten mecz ^^.
BloodyShadow
trafny link :D.
0
Każdy ma prawo powiedzieć co myśli, a z tego co Pique powiedział jest kilka słów prawdy. Ale cóż... każdy ma swoje zdanie na ten temat. Według mnie to prawda co On mówi. Barcy rzadko sędziowie pomagają.
0
Reklama... ciekawa. fajny, nowy pomysł i zajebiste ujęcia :D.
A koszulki... świetne ^^.
0
W tym co powiedział pique jest trochę prawdy, ale nie oszukujmy sie sedziowie często pomagają tez innym drużynom.
Nie rozumiem tylko pretensji do niego, bo jak wspomnieliście: On broni Barcy xD
0
Ja stawiam, że Barca wygra. Ale nie przesądzajmy :0. Musi być dobrze, a pewność siebie to czasami zaleta... tak samo jak momentami wada. Więc Pique niech uważa xD.
Bądźmy dobrej myśli ;)
0
Pique jak zwykle trochę zbyt 'energiczny'. Ale nic nie można mu zarzucić. Akcja z 68' minuty była dość zagmatwana i ręka tam była przypadkowa. A pierwsza żółta kartka - też nie wiadomo za co. No cóż... ale Pep powinien go trochę oszczędzić aż do meczu z Realem. Niech pogra sobie Milito. A sędzia... brak słów.
0
Bardzo dobry mecz. Było wiele problemów, ale Barca dała radę :).Pique... były wzloty i upadki. 39' Pique dobra ackja obrony, później następna w 50', zgodzę się co do drugiej żółtej kartki za zagranie ręką, ale pierwsza? Jeśli sędzia dopatrzył się tam faulu to ma coś lekko z głową. Villa... pierwsza połowa niezbyt udana, na początku 2 piękne okazje i obydwie zepsute. Na szczęście powiedzenie "do 3 razy sztuka" się sprawdziło. Brawo dla niego i Pedro oraz Messiego, który to jak zwykle wykazał się... chopć pod koniec 2. połowy zepsuł także pary akcji, które mogły zakończyć się golem.
Ogólnie udany-wygrany mecz z emocjami :)
0
Nie dali z siebie wszystkiego w tym meczu. Gra była bardzo wyrównana przez co mecz był bardzo ciekawy.
0
Bedzie go brakować w reprezentacji, ale gra tylko dla Barcy to jednak coś ;).
0
To Solbakken się rzuca :D. "Fuck you" kieruje zarówno do Sergio jak i do Pepa. Sergio się wtrącił, ale wg mnie Solbakken zaczął.
0
Jak zwykle wspaniały Messi, a Villa - dobrze, że się obudził i przełamał ;). Świetny mecz.
0
Bayern niech sobie tylko pomarzy. Pique niezastąpiony :D.
0
W sumie ciekawy mecz, aczkolwiek w 2 połowie troszkę odpuścili.
Santin odpuścił... może i dobrze ^^.