0

Real niech idzie spać. Pique da radę ^^. Barca da radę. Trzeba w nich wierzyć :D

0

Znając życie zagra Pique... Ale niech lepiej uważa. Niech zagra na 100% i przy okazji NIE dostanie dyskwalifikującej go w GD kolejnej żółtej kartki.

0

Szczere i trafne ^^.

0

Porażka!. Mam nadzieję, że zawodnicy Barcelony mimo porażki w tym meczu pokażą na co ich stać w następnych meczach. Casillas zawiódł mnie jak na tak dobrego bramkarza reprezentacji. A Pique... to co on robił w tym meczu... gdyby nie on śmiało wynik mógłby być wyższy.

0

Damy radę, mamy wielką szansę i wykorzystamy ją by wygrać ten mecz ^^.

BloodyShadow

trafny link :D.

0

Każdy ma prawo powiedzieć co myśli, a z tego co Pique powiedział jest kilka słów prawdy. Ale cóż... każdy ma swoje zdanie na ten temat. Według mnie to prawda co On mówi. Barcy rzadko sędziowie pomagają.

0

Reklama... ciekawa. fajny, nowy pomysł i zajebiste ujęcia :D.

A koszulki... świetne ^^.

0

W tym co powiedział pique jest trochę prawdy, ale nie oszukujmy sie sedziowie często pomagają tez innym drużynom.

Nie rozumiem tylko pretensji do niego, bo jak wspomnieliście: On broni Barcy xD

0

Ja stawiam, że Barca wygra. Ale nie przesądzajmy :0. Musi być dobrze, a pewność siebie to czasami zaleta... tak samo jak momentami wada. Więc Pique niech uważa xD.

Bądźmy dobrej myśli ;)

0

Pique jak zwykle trochę zbyt 'energiczny'. Ale nic nie można mu zarzucić. Akcja z 68' minuty była dość zagmatwana i ręka tam była przypadkowa. A pierwsza żółta kartka - też nie wiadomo za co. No cóż... ale Pep powinien go trochę oszczędzić aż do meczu z Realem. Niech pogra sobie Milito. A sędzia... brak słów.

0

Bardzo dobry mecz. Było wiele problemów, ale Barca dała radę :).Pique... były wzloty i upadki. 39' Pique dobra ackja obrony, później następna w 50', zgodzę się co do drugiej żółtej kartki za zagranie ręką, ale pierwsza? Jeśli sędzia dopatrzył się tam faulu to ma coś lekko z głową. Villa... pierwsza połowa niezbyt udana, na początku 2 piękne okazje i obydwie zepsute. Na szczęście powiedzenie "do 3 razy sztuka" się sprawdziło. Brawo dla niego i Pedro oraz Messiego, który to jak zwykle wykazał się... chopć pod koniec 2. połowy zepsuł także pary akcji, które mogły zakończyć się golem.

Ogólnie udany-wygrany mecz z emocjami :)

0

Nie dali z siebie wszystkiego w tym meczu. Gra była bardzo wyrównana przez co mecz był bardzo ciekawy.

0

Bedzie go brakować w reprezentacji, ale gra tylko dla Barcy to jednak coś ;).

0

To Solbakken się rzuca :D. "Fuck you" kieruje zarówno do Sergio jak i do Pepa. Sergio się wtrącił, ale wg mnie Solbakken zaczął.

0

Jak zwykle wspaniały Messi, a Villa - dobrze, że się obudził i przełamał ;). Świetny mecz.

0

Bayern niech sobie tylko pomarzy. Pique niezastąpiony :D.

0

W sumie ciekawy mecz, aczkolwiek w 2 połowie troszkę odpuścili.

Santin odpuścił... może i dobrze ^^.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?