0

Z jednej strony czeka nas piękny widok jak Polska reprezentacja wyrzuca z turnieju faworyta, a z drugiej przykry jak Messi żegna się z marzeniami o byciu GOAT.

1

@Rl9k1nG "Zarząd okręgu warszawskiego @partiarazem". Nic dodać, nic ująć.

0

@Objectivo Wiadomo czy będzie w końcu ta gra na PC? Bo były jakieś plotki chyba.

0

@Foro Raczej zostanie, ostatnio był podobny price bug że strażnikami galaktyki na steam, kupiłem i gierki mi nie zabrali. :)

0

@ptrx Z tego co widzę to już Microsoft naprawił ten błąd.

0

@Antimadridista_WR Na konsole i na PC. Sam nie posiadam konsoli, a gierka już się pobiera.

0

@Antimadridista_WR Płaciłem kartą płatniczą na adres rozliczeniowy Polski, wszystko przeszło a z konta pobrało dokładnie 3.37 zł.

2

Jakby ktoś był zainteresowany to Forza horizon 5 z wszystkimi dodatkami jest dostępna w microsoft store za jedyne 3.50zł. Wystarczy kupić z szwedzkiego regionu microsoft store .(nie potrzeba VPN)

10

Wchodzę na Twittera, a tam w trendach jakaś ukryta wiadomość chyba... http://imgur.com/5lJFqzK

9

@yoodash wszystko co musisz zrobić to podążać za tym pieprzonym pociągiem

1

@Transu96 Ja to tam czekam, aż gry Activision Blizzard wlecą do abonamentu to zrobię sobie maraton wszystkich kampanii CODa.

7

@pomi11 no i co żeś narobił

0

Jeśli chcemy uniknąć kompromitacji z MU, trener musi być zmieniony już po tym meczu.

0

Strzały 4:0 dla Osasuny, przepaść.

2

0

@Kondziubarca Pique to w szachy gra, że go nie uwzględnili w tym rankingu?

2

@Ojciec5tkidzieci Wiadomo czy grupa "Granica" jest już w drodze, czy jeszcze nie otrzymali poleceń od Moskwy?

10

@P33ck Pozbyli się zbędnego balastu w postaci Lewandowskiego i od razu efekty są.

9

@Medium Ja od zawsze jestem za równouprawnieniem.

17

@Emhyr Emhyr, nie żałuj orenów, tylko poślij po wiedźmina.

1

@Rust_Cohle Nieźle, ja dostałem Sukera..

0

Dzisiaj wybór miedzy młotem a kowadłem, w eleven mamy real madryt tv a w canal+ widzę, że Polska noc kabaretowa.

1

@Janiama Real 4:0 Barcelona

4

@Vernon_Roche Vernon Roche. Od czterech lat dowódca oddziałów specjalnych w służbie króla Temerii. Odpowiedzialny za pacyfikację Podgórza Mahakamskiego, łowca elfów, morderca kobiet i dzieci. Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju

1

@LionelM95 1mln 300k, mogłem poczekać jeszcze, bo widzę, że już cena do 1.6mln wzrosła. W chwili tego bledu, na rynku go sprzedawali po 600k, ogólnie jak ktoś w tym czasie miał w zapasie dużo monet to mógł ładnie się obłowić wykupując tanie karty hero...

0

@LionelM95 Mój najlepszy traf to Yaya toure z wymiennej paczki z gwarantowana hero od EA, którego sprzedałem i sobie cały skład zrobiłem. Bez tego prezentu dalej bym dziadowal z jakimiś średniakami w składzie. :D

3

@reloaded Sauronem okazał się być Jeff Bezos? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kidd Co to za głupoty, przecież przy smażeniu frytek zawsze się dodaje wody, aby były bardziej chrupkie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@dafik85 prędzej uwierzę w to, że real znowu wygra LM, a my odpadniemy z jakimś średniakiem pokroju Eintracht.

5

Musimy sie przyzwyczajać powoli, że dobrze to już było, staliśmy się średniakiem europejskim na miarę ligi europy, a dodatkowo w katastrofalnej sytuacji finansowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?