iniesta44
Dołączył/a: maj 2013
Barcelona
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 Odpalić, odpali, ale obawiam się, że 8 GB ram nie wystarczy do płynnej gry bez ścięć.
0
@mrboom Dobrze, że miał ściągę bo skończyłby jak Komorowski z bulem i rzalem.
3
@koksik2700 Piękna tak, ale mnie strasznie zanudziła.
0
@Bamek94 Podczas gry odpal sobie menedżer zadań w tle i podczas lagow monitoruj zużycie danego komponentu. Jak przy dysku pojawi ci się 100% to będziesz miał pewność, że to on jest winowajcą.
0
@Bamek94 dysk HDD to przeżytek, do nowszych gier nawet w minimalnych wymaganiach masz zalecany dysk SSD. Mógłbyś podać jeszcze jaki procesor masz?
1
@Oskar00 Dobra, wystarczyło odpalić Origin w trybie administratora i gra działa. ;D
1
@Oskar00 no na PC nie działa, bo jest problem z antycheatem. xD
0
@kondzix2115 Popatrz sobie jakie gry oferuje jedna, a jaka druga konsola, wolisz gry typu The last of us, God of war to wybór prosty, a jeśli wolisz granie za grosze, to bierzesz Xboxa z game passem i masz multum gier w katalogu, a niedługo dojdą gry Activision Blizzard, i wszystkie Cody, diablo itd. będziesz miał na premierze w abonamencie prawdopodobnie. Na dzień dzisiejszy bym brał PS5,ale przyszłosciowo Xbox moim zdaniem bardziej się opłaci.
0
@Striker Zależy kto jakie plany ma do gry. Fife 20 kupiłem na premierę a przez całą grę nie przebilem 100h na originie. Jestem bardziej casualowym graczem Fify niż pro, wiec ten miesiąc na ogranie i znudzenie się tym produktem mi w zupełności wystarczy. Do gry zawsze potem mogę wrócić na wiosnę, jak będzie w promocji za 50 zł albo wskoczy do game passa.
0
@FanBarcYxD ja jak co roku 60 zł za abonament Play pro, gram miesiąc i kasuje z dysku, nerwy zaoszczędzone i hajs zaoszczędzony. Dodatkowo w Play pro, są wszystkie bonusy co w edycji za 450 zl
6
@Comentateiro "Lewicowcy mają czasem dość oryginalne pomysły, ale nie narzucają ich innym". Szczególnie tą tezę potwierdza Sylwia Spurek, chcąca narzucić wszystkim dietę wegańską. XD
0
@Rl9k1nG 1. RDR2 2. Wiedzmin 3 3. Diablo II
2
@GeneralXavi Oczywiście, że ma. Głupi by nigdy nie doszedł do takiego miejsca w jakim Jaro się znajduje.
2
@koksik2700 Niech się ubierze dziewczę bo się przeziębi jeszcze..
1
@CryMeARiver House of the dragon jest narazie o półkę niżej niż gra o tron, ale to wciąż niezły serial. Mało akcji? Przypomnij sobie jak wyglądał pierwszy sezon gry o tron. Nie jest idealnie i w niektórych momentach serial się dłuży, mimo wszystko dużo lepiej mi się ogląda ród smoka od tych kiczowatych pierścieni władzy. Po dotychczasowych odcinkach HoD oceniam 7/10 a ring of power 2/10.
2
@kryhaa z abonamentem EA Play tak jest
1
@kuz musisz mieć edycję ultimate, żeby dostać dostęp 3 dni przed premierą
0
Posiadam jeden zbędny kod do bety nowego Call of duty MW 2, jakby ktoś był zainteresowany to podaje: REYT-1D6ZN-LHSY, platforma dowolna. aktywacja na stronie: www.callofduty.com/betaredeem
0
@Sulimo Breaking Bad, Prison break S1, gra o tron, narcos
1
@Comfortable_ Niesamowity skandal
1
@ObiektywnyKibic121 Gta V w wersji alpha też wyglądało jak GTA 4
2
@Compadre każde piwo jest damskie, dla mężczyzn alkohol rozpoczyna się od 40%
1
@Colon Czarnobyl, Kompania braci, Gra o tron, Narcos
1
Upamecano schował Lewandowskiego do kieszeni w tym meczu
0
to jest żart naprawde
1
1 kontakt ferrana i juz prawie 3:0 :D
4
hajto to jest taki głupi czy tylko takiego udaje?
7
@FC1899Barca z tym Alonso to grubo popłynąłeś
3
Polacy na Varze i wszystko jasne
0
@Urban08 1 bo chakalaka mi sie jakos źle kojarzy ; /