0

@Michael24 Odpalić, odpali, ale obawiam się, że 8 GB ram nie wystarczy do płynnej gry bez ścięć.

0

@mrboom Dobrze, że miał ściągę bo skończyłby jak Komorowski z bulem i rzalem.

3

@koksik2700 Piękna tak, ale mnie strasznie zanudziła.

0

@Bamek94 Podczas gry odpal sobie menedżer zadań w tle i podczas lagow monitoruj zużycie danego komponentu. Jak przy dysku pojawi ci się 100% to będziesz miał pewność, że to on jest winowajcą.

0

@Bamek94 dysk HDD to przeżytek, do nowszych gier nawet w minimalnych wymaganiach masz zalecany dysk SSD. Mógłbyś podać jeszcze jaki procesor masz?

1

@Oskar00 Dobra, wystarczyło odpalić Origin w trybie administratora i gra działa. ;D

1

@Oskar00 no na PC nie działa, bo jest problem z antycheatem. xD

0

@kondzix2115 Popatrz sobie jakie gry oferuje jedna, a jaka druga konsola, wolisz gry typu The last of us, God of war to wybór prosty, a jeśli wolisz granie za grosze, to bierzesz Xboxa z game passem i masz multum gier w katalogu, a niedługo dojdą gry Activision Blizzard, i wszystkie Cody, diablo itd. będziesz miał na premierze w abonamencie prawdopodobnie. Na dzień dzisiejszy bym brał PS5,ale przyszłosciowo Xbox moim zdaniem bardziej się opłaci.

0

@Striker Zależy kto jakie plany ma do gry. Fife 20 kupiłem na premierę a przez całą grę nie przebilem 100h na originie. Jestem bardziej casualowym graczem Fify niż pro, wiec ten miesiąc na ogranie i znudzenie się tym produktem mi w zupełności wystarczy. Do gry zawsze potem mogę wrócić na wiosnę, jak będzie w promocji za 50 zł albo wskoczy do game passa.

0

@FanBarcYxD ja jak co roku 60 zł za abonament Play pro, gram miesiąc i kasuje z dysku, nerwy zaoszczędzone i hajs zaoszczędzony. Dodatkowo w Play pro, są wszystkie bonusy co w edycji za 450 zl

6

@Comentateiro "Lewicowcy mają czasem dość oryginalne pomysły, ale nie narzucają ich innym". Szczególnie tą tezę potwierdza Sylwia Spurek, chcąca narzucić wszystkim dietę wegańską. XD

0

@Rl9k1nG 1. RDR2 2. Wiedzmin 3 3. Diablo II

2

@GeneralXavi Oczywiście, że ma. Głupi by nigdy nie doszedł do takiego miejsca w jakim Jaro się znajduje.

2

@koksik2700 Niech się ubierze dziewczę bo się przeziębi jeszcze..

1

@CryMeARiver House of the dragon jest narazie o półkę niżej niż gra o tron, ale to wciąż niezły serial. Mało akcji? Przypomnij sobie jak wyglądał pierwszy sezon gry o tron. Nie jest idealnie i w niektórych momentach serial się dłuży, mimo wszystko dużo lepiej mi się ogląda ród smoka od tych kiczowatych pierścieni władzy. Po dotychczasowych odcinkach HoD oceniam 7/10 a ring of power 2/10.

2

@kryhaa z abonamentem EA Play tak jest

1

@kuz musisz mieć edycję ultimate, żeby dostać dostęp 3 dni przed premierą

0

Posiadam jeden zbędny kod do bety nowego Call of duty MW 2, jakby ktoś był zainteresowany to podaje: REYT-1D6ZN-LHSY, platforma dowolna. aktywacja na stronie: www.callofduty.com/betaredeem

0

@Sulimo Breaking Bad, Prison break S1, gra o tron, narcos

1

@Comfortable_ Niesamowity skandal

1

@ObiektywnyKibic121 Gta V w wersji alpha też wyglądało jak GTA 4

2

@Compadre każde piwo jest damskie, dla mężczyzn alkohol rozpoczyna się od 40%

1

@Colon Czarnobyl, Kompania braci, Gra o tron, Narcos

1

Upamecano schował Lewandowskiego do kieszeni w tym meczu

0

to jest żart naprawde

1

1 kontakt ferrana i juz prawie 3:0 :D

4

hajto to jest taki głupi czy tylko takiego udaje?

7

@FC1899Barca z tym Alonso to grubo popłynąłeś

3

Polacy na Varze i wszystko jasne

0

@Urban08 1 bo chakalaka mi sie jakos źle kojarzy ; /

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?