iniesta44
Dołączył/a: maj 2013
Barcelona
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewandowski w meczach z mocniejszymi rywalami jest fatalny i takie niestety są fakty.
5
Jeszcze tylko wp*dol od realu i wakacje :D
1
Piket i Lewandowski najgorsi na boisku
1
Druga połowa jak z Celtą sie szykuje
1
@Alan_fcbfan murarka to jest pewniak na dziś
2
@Rust_Cohle Mi to wgl by uwłaczało grać na konsoli, jak można mieć komputer za 50k. Nigdy nie pojmę tego jak ludzie chcą obniżać standardy swoich doświadczeń z grania na tak marnym sprzęcie, ale to już indywidualny wybór gracza.
2
@Transu96 sterowniki karty dźwiękowej aktualizowałeś?
16
@AmigoBlancos Różnica jest taka, że gdyby takiego nura dał Vinicius to Benzema minutę później by ustawiał już piłkę na 11 metrze.
1
@AlexDark00 wjechał jak w babe samochodem
1
Firmóweczka Barcelony w obronie
4
@natanvip luis enrique
2
Dobrze, ze to Pedri był bo ferran by nie trafił tego jeszcze
0
@Omi Zapewne nic. Ludzie ponarzekają, ale wciąż będą grać. :)
0
@kuz Również polecam, udało mi się go wyrwać na premierze, jak miał zepsute widełki za 16k i do dzisiaj w pierwszym składzie.
1
@MesQueUnClub_87 Wersja na PC 2/10
0
pora wracać do jaskini, w tym roku wcześniej niż zwykle bo już w październiku. : /
0
hahahhahahahah jak nie urok to sraczka
0
i właśnie po to dembele został na boisku
0
Spokojnie, w tym roku również skupiamy się na el clasico. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
jesteśmy dziadami
0
Spalony był wcześniej...
2
@Jakchcesz W rublach Ci płacą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Medium mogą grać razem, ale nie muszą
1
@tbas On to ma przewalone. Kibice realu zaś mają opinie o nim takie, że jest probarceloński.
0
@AmigoBlancos Lewandowski
1
@Sulimo Jeszcze dajesz rade to oglądać? Podziwiam, ja poddałem się po 2 odcinku. Jest lepiej czy jeszcze gorzej im dalej w las? :D
1
@Deviler Jak skasują religie ze szkół to kiedy te biedne dzieci będą matme odrabiać?
5
@Rl9k1nG Karty graficzne już na tyle potaniały, że za 5k złoży się zestaw z Rtx 3060 ti + i5-12400 F, który bije na łeb wszystkie konsole wydajnością, możesz grac praktycznie we wszystkie gry w ponad 60 FPS, i nie musisz martwić się exami konsolowymi bo akurat obecnie wszystkie one wychodzą również na PC.
I o wymagania sprzętowe na takim zestawie nie musiałbyś się obawiać na następną dekadę. Przypominam, że leciwy GTX 1080 do tej pory obsługuje każda grę jaka wyszla na PC.
0
@RomanHoffer a to nie jest tak, że te 2 spotkania są już z komentarzem viaplay?
0
@geass Ewentualnie Xbox Game Pass pc, pierwszy miesiąc za 4 zł, zawsze 9 zł zostaje w kieszeni. :D