iniesta93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Michów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale sie mozna wkur. ogladajac mecz realu.
dwa fuksy dwie bramki.
a to wykopanie buta to bylo na poziomie krolewskich
0
no ale nie chce za bardzo bo zaczyna cos grac
0
cracker
a dlaczego jesli fabregas to nie pastore i na odwot???
przeciez mozemy sie keity pozbyc
0
ale 150mln by trzeba wydac
0
Fabregas, De Gea, Pastore i A.Johnson ich bym chcial na przyszly sezon
0
w zgraniu z druzyna villa juz sobie radzi ale szkoda ze akcji sam na sam nie strzelil
0
nie jest dobrze bo dwa pkt za nic oddalismy 2 strzaly w pierwszej polowie i bramka.
jedyne co mnie rozbawilo w tym meczu to jak ktorys z mallorki siatke iniescie zalozyl przy guardioli w 92min chyba fajnie pep zareagowal
0
szymonst
zgadzam sie, niezdobyty piszemy razem.
A jesli ktos jeszcze kiedys bedzie zwracal komus uwage to niech najpierw sprawdzi czy ma racje!!!
0
tez mam trening w trakcie meczu i nie wiem co robic ale po co ma ktos pisac komus jak bramka padnie skoro i tak na treningu przy sobie telefonu nie bedzie mial
0
jesli villa nie zagra jak gral w barwach valencji lub w reprezentacji to przegramy minimalnie a jesli zagra dobrze jak gral to wygramy 0-3 albo 1-3
0
nie powinien wogole wystepowac w tym meczu!!!!
0
wie ktos moze gdzie sa transmitowane mecze z opoznieniem??
bo chcialbym jutrzejszy mecz po 20 obejrzec
0
bardzo dobre oceny oby oceniali tak wszystkie mecze...
0
juz myslalem ze w 94 minucie higuain strzeli.
brawo levante
0
katallonczyk18
ogladales ty mecze w tamtym sezonie???
0
pedro za ville i bojan na srodek.
moim zdaniem dzis keita gra na + a villa na -.
villa gra zbyt samolubnie kilka razy mial bojana, strasznie chce bramke strzelic.
i jeszce wpuscil bym dzis javiera
0
ktos strzelal na bramke a soriano glowa zmienil kierunek pilki-tak padla bramka
0
kiersna&
cisse rozprawi sie z valdesem jak messi z casillasem w wygranym spotkaniu (2:6) na jak to ty okresliles ,,wspanialym bernabeu"???
0
a rezerwy 2 w plecy .
dzis pechowy dzien
0
^matirix20^
a co postawiles??
0
taktyka 1-3-2-2-3
0
ma ktos link do walki jackiewicza?
0
almeria to pewna 1 a athletico nie wygra
0
theone
barcelony b nie stawiaj i schalke tez nie a reszta meczy to koliejno x2x1
to sa moje typy
0
w czerwcu mu sie kontrakt konczy niestety a nawet rok nie pogral
0
ja nie chce juz napastnika w barcelonie.
wole pomocnika srodkowego wiec trzeba zbierac kase na fabregasa.
0
Juby_FCB
juz znalazlem ale wczesniej tego nie bylo wielkie dzieki
0
Juby_FCB
podaj jak to sie nazywa
0
ogladalem ale nie jestem zadowolony bo nic nie widac , slaba rozdzielczosc.
daj ktos dobra
z gory dzieki
0
ma ktos link do meczu HD??