0

ale sie mozna wkur. ogladajac mecz realu.

dwa fuksy dwie bramki.

a to wykopanie buta to bylo na poziomie krolewskich

0

no ale nie chce za bardzo bo zaczyna cos grac

0

cracker

a dlaczego jesli fabregas to nie pastore i na odwot???

przeciez mozemy sie keity pozbyc

0

ale 150mln by trzeba wydac

0

Fabregas, De Gea, Pastore i A.Johnson ich bym chcial na przyszly sezon

0

w zgraniu z druzyna villa juz sobie radzi ale szkoda ze akcji sam na sam nie strzelil

0

nie jest dobrze bo dwa pkt za nic oddalismy 2 strzaly w pierwszej polowie i bramka.

jedyne co mnie rozbawilo w tym meczu to jak ktorys z mallorki siatke iniescie zalozyl przy guardioli w 92min chyba fajnie pep zareagowal

0

szymonst

zgadzam sie, niezdobyty piszemy razem.

A jesli ktos jeszcze kiedys bedzie zwracal komus uwage to niech najpierw sprawdzi czy ma racje!!!

0

tez mam trening w trakcie meczu i nie wiem co robic ale po co ma ktos pisac komus jak bramka padnie skoro i tak na treningu przy sobie telefonu nie bedzie mial

0

jesli villa nie zagra jak gral w barwach valencji lub w reprezentacji to przegramy minimalnie a jesli zagra dobrze jak gral to wygramy 0-3 albo 1-3

0

nie powinien wogole wystepowac w tym meczu!!!!

0

wie ktos moze gdzie sa transmitowane mecze z opoznieniem??

bo chcialbym jutrzejszy mecz po 20 obejrzec

0

bardzo dobre oceny oby oceniali tak wszystkie mecze...

0

juz myslalem ze w 94 minucie higuain strzeli.

brawo levante

0

katallonczyk18

ogladales ty mecze w tamtym sezonie???

0

pedro za ville i bojan na srodek.

moim zdaniem dzis keita gra na + a villa na -.

villa gra zbyt samolubnie kilka razy mial bojana, strasznie chce bramke strzelic.

i jeszce wpuscil bym dzis javiera

0

ktos strzelal na bramke a soriano glowa zmienil kierunek pilki-tak padla bramka

0

kiersna&

cisse rozprawi sie z valdesem jak messi z casillasem w wygranym spotkaniu (2:6) na jak to ty okresliles ,,wspanialym bernabeu"???

0

a rezerwy 2 w plecy .

dzis pechowy dzien

0

^matirix20^

a co postawiles??

0

taktyka 1-3-2-2-3

0

ma ktos link do walki jackiewicza?

0

almeria to pewna 1 a athletico nie wygra

0

theone

barcelony b nie stawiaj i schalke tez nie a reszta meczy to koliejno x2x1

to sa moje typy

0

w czerwcu mu sie kontrakt konczy niestety a nawet rok nie pogral

0

ja nie chce juz napastnika w barcelonie.

wole pomocnika srodkowego wiec trzeba zbierac kase na fabregasa.

0

Juby_FCB

juz znalazlem ale wczesniej tego nie bylo wielkie dzieki

0

Juby_FCB

podaj jak to sie nazywa

0

ogladalem ale nie jestem zadowolony bo nic nie widac , slaba rozdzielczosc.

daj ktos dobra

z gory dzieki

0

ma ktos link do meczu HD??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?