0

ale poco wypożyczać 29 letniego zawodnika

0

adek

gdzie to wyczytales???

0

gostek15

http://www.justin.tv/narkitu_pt#/w/347721440

to jest nawet dobre

0

fontas strzelil z pola karnego po ziemi w prawy rog

0

ładnie graja ale byly momenty ze myslalem ze straca

0

akurat na bramke wlaczylem

0

theone

bet-at-home lub bwin chociaz sportingbet tez jest dobry

0

messi109

dobry sklad ale pep pewnie postawi na busquetsa chociaz gdyby tak zrobil to byloby dobrze.

i mi sie wydaje ze abidal wiecej bledow popelnia niz maxwell.

0

messi109

to co jak kartek nazbiera??

jest busquets

0

SIMONZAOOO

o pedro ci chodzi??

0

adriano dobrze zagral ale pedro dla mnie jest nie do zastapienia.

mysle ze w tym roku bedzie dorównywal mesiemu.

juz sie nie wypowiadam wiecej do tego newsa

0

piszecie ze pedro to mlody zawodnik, ale przeciez pedro jest starszy o 3 lata od bojana.

i napewno jest bardziej doswiadczony niz bojan.

zagral wiecej meczy i zaliczyl udany mecz na mundialu przeciwko reprezentacji niemiec.

moim zdaniem ma juz potrzebne doswiadczenie by grac w pierwszej 11.

0

jest wystarczajaco zawodnikow tym bardziej ze javier jeszcze przyszedl.

ja to bym sprzedal keite jeszcze chyba

0

no i w meczu z mallorca strzelil jedynego gola

0

na przyszlosc na lewe skrzydlo to tylko pedro a zmiennikiem jego jeffren.

0

atak barcy powienien wygladac tak

messi-villa-pedro

kto oglada mecze ten to wie

0

oby nie przyszedl napastnik

0

jesli 22mln to brawo bo to dobra cena.

jeszcze w tym okienku cesca panie rossel , moze byc kosztem ibrahimovica.

0

przeciez henry nie gral w tamtym sezonie prawie wcale a pedro znakomicie go zastapil

0

Wesol03

pewnie dlatego ze ronaldo albo kaka przeszli do realu.

0

realgol

jak ozil mogl kryc messiego jak obaj sa ofensywni??

0

stifler111

to ty myslisz ze nie wygramy bez villi i messiego??

pedro potrafi wziac cala gre na siebie.

wystarczy ze mamy xaviego i inieste.

bojan potrafi strzelac , jeffren tez chociaz ostatnio nie zachwyca

0

szybko zaoferowac 50mln za cesca i sprowadzic javiera i git. czas do 31.08

0

nie oddawajmy caceresa!!!

0

nie oddawajmy caceresa!!!

0

mesfabfcb

o czym on gada??

0

mógłby odejsc ale za gruba kase.

nie blokowalby miejsca jeffrenowi i bojanowi.

a jak ma przyjsc jakis napastnik to ja wole ibrahimovica

0



Wenger zgodzi się na transfer Ceska?

blaugrana.pl

0

To juz tylko kwestia godzin jak piszą na wyspach,Mascherano przenosi się do Barcy.

0

sk1n3r

środkowy za środkowego.

mamy w rezerwach kilku dobrych środkowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?