iniesta93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Michów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale poco wypożyczać 29 letniego zawodnika
0
adek
gdzie to wyczytales???
0
gostek15
http://www.justin.tv/narkitu_pt#/w/347721440
to jest nawet dobre
0
fontas strzelil z pola karnego po ziemi w prawy rog
0
ładnie graja ale byly momenty ze myslalem ze straca
0
akurat na bramke wlaczylem
0
theone
bet-at-home lub bwin chociaz sportingbet tez jest dobry
0
messi109
dobry sklad ale pep pewnie postawi na busquetsa chociaz gdyby tak zrobil to byloby dobrze.
i mi sie wydaje ze abidal wiecej bledow popelnia niz maxwell.
0
messi109
to co jak kartek nazbiera??
jest busquets
0
SIMONZAOOO
o pedro ci chodzi??
0
adriano dobrze zagral ale pedro dla mnie jest nie do zastapienia.
mysle ze w tym roku bedzie dorównywal mesiemu.
juz sie nie wypowiadam wiecej do tego newsa
0
piszecie ze pedro to mlody zawodnik, ale przeciez pedro jest starszy o 3 lata od bojana.
i napewno jest bardziej doswiadczony niz bojan.
zagral wiecej meczy i zaliczyl udany mecz na mundialu przeciwko reprezentacji niemiec.
moim zdaniem ma juz potrzebne doswiadczenie by grac w pierwszej 11.
0
jest wystarczajaco zawodnikow tym bardziej ze javier jeszcze przyszedl.
ja to bym sprzedal keite jeszcze chyba
0
no i w meczu z mallorca strzelil jedynego gola
0
na przyszlosc na lewe skrzydlo to tylko pedro a zmiennikiem jego jeffren.
0
atak barcy powienien wygladac tak
messi-villa-pedro
kto oglada mecze ten to wie
0
oby nie przyszedl napastnik
0
jesli 22mln to brawo bo to dobra cena.
jeszcze w tym okienku cesca panie rossel , moze byc kosztem ibrahimovica.
0
przeciez henry nie gral w tamtym sezonie prawie wcale a pedro znakomicie go zastapil
0
Wesol03
pewnie dlatego ze ronaldo albo kaka przeszli do realu.
0
realgol
jak ozil mogl kryc messiego jak obaj sa ofensywni??
0
stifler111
to ty myslisz ze nie wygramy bez villi i messiego??
pedro potrafi wziac cala gre na siebie.
wystarczy ze mamy xaviego i inieste.
bojan potrafi strzelac , jeffren tez chociaz ostatnio nie zachwyca
0
szybko zaoferowac 50mln za cesca i sprowadzic javiera i git. czas do 31.08
0
nie oddawajmy caceresa!!!
0
nie oddawajmy caceresa!!!
0
mesfabfcb
o czym on gada??
0
mógłby odejsc ale za gruba kase.
nie blokowalby miejsca jeffrenowi i bojanowi.
a jak ma przyjsc jakis napastnik to ja wole ibrahimovica
0
Wenger zgodzi się na transfer Ceska?
blaugrana.pl
0
To juz tylko kwestia godzin jak piszą na wyspach,Mascherano przenosi się do Barcy.
0
sk1n3r
środkowy za środkowego.
mamy w rezerwach kilku dobrych środkowych